2022 En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri

Blog geri dön
2022-en-cok-tercih-edilen-parke-renkleri-1

2022 En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri

Ev dekorasyonunda trendlere uyum sağlamak için 2022 en çok tercih edilen parke renkleri konusu oldukça önem arz ediyor. Bilindiği üzere günümüzde moda ve trendler sürekli olarak değişmekte, geçmişe oranla bu değişim hızı hayli yüksek olmaktadır. Bu da çoğu zaman kullanıcıların ürün tercihlerinde zorlanmasına sebep olabiliyor. Bazı parke modelleri hemen her modaya uyum sağlasa da birtakım renkler çağın modernliğine ayak uyduramayabiliyor.

Burada dikkat edilmesi gereken husus, kullanıcı beğenilerinin hangi yöne doğru gittiğini takip etmektir. Böylelikle güncele ve şıklığa sahip olmak mümkün olur. Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız ve hatalı seçim yapmaktan korkuyorsanız Yeşil Parke markası olarak sizlere en iyi ürünleri sunuyoruz. Tarzınızı belirlemenizde yardımcı olduğumuz gibi yaşam alanınızın enerjisini yükseltecek ürünleri de tercih etmenizi sağlıyoruz.

2022 en çok tercih edilen parke renkleri sadece bugünün dekorasyonu için önemli değil, aynı zamanda geleceğin trendlerine uyum sağlamak için de önemlidir. Zira doğru renkte ve yapıda parke ürünleri tercih edilirse, uzun yıllar sıkılmadan kullanmanız mümkün olur. Bu sebeple tercihlerinizde acele etmemeniz ve ince eleyip sık dokumanız gerekli. Yazının devamında seçimlerinizi daha kolay hale getirmenizi sağlayacağız. Keyifli okumalar dileriz.

2022-en-cok-tercih-edilen-parke-renkleri-2
2022 En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri

En Güzel Parke Renkleri

Renk kavramı herkesin beğenisine ve tarzına göre farklılık gösterebilir. Kimi kırmızıyı severken kimi de mavi tutkunu olabilir. Ancak parke sektöründe bazı renkler vardır ki, hemen herkesin beğenisine hitap eder. Hangi alana uygulanırsa uygulansın o yerin havasını bir anda değiştirir ve enerjisini arttırır. Şıklık seviyesini arttırdığını da söylemek mümkün. Peki en çok hangi renk parke daha kullanışlı? İşte cevabı…

1.      Meşe Rengi Parkeler

Meşe ağacı, doğanın kraliçesi olarak adlandırılır. Kullanıldığı her ürüne harika bir görünüm katar. Klasik yapısıyla bakanları kendisine hayran bırakır. Parke ürünleri için de durum aynıdır. Doğal görünüm sevenler ve ev dekorasyonunda sanatsal objesi bulunanlar için meşe rengi ön plana çıkıyor. 2022 en çok tercih edilen parke renkleri neler diye merak ediyorsanız ilk sırada meşe yer alıyor.

2.      Gri Parkeler

Gri renk, her yıl moda alanlarında yerini mutlaka alır. Özellikle de vintage ruhunu en iyi yansıtan renklerden birisidir. Parkelerin yüzeyinde de harika bir görünüme sahiptir. Onun şıklığının en belirgin özelliği, her trend döneminde mutlaka yerini almasıdır. Uzun yıllar kullanabilir ve sıkılmazsınız. Yeşil Parke markası olarak sizlere yüzlerce farklı tonda ve yapıda gri parke ürünleri sunuyoruz. Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri belirleyerek bizimle iletişim kurabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

3.      Ceviz Rengi Parkeler

Ahşap modasında ceviz renginin çok özel bir yeri vardır. Geçmişten günümüze mobilya dekorasyonunun yanı sıra parkelerde de bu renk sevilerek kullanılıyor. Hiçbir zaman için modası geçmiyor. Bu onun en göze çarpan özelliği. Ayrıca kiri fazla göstermemesi de kullanıcılara büyük oranda kolaylık sağlıyor. Eğer geleneksel renkleri seviyorsanız ceviz rengi parkeler ile yaşam alanınıza şıklık katabilirsiniz.

4.      Çam Rengi Parkeler

Zemin döşemesi ürünlerinin güzelliğini öne çıkaran en değerli renklerden birisi de çam rengidir. Çam rengi, üzerinde bulunan mobilya dekorasyonlarının zarafeti ön plana çıkarmasıyla bilinir. Bu sebeple 2022 en çok tercih edilen parke renkleri listemizde yer alıyor. Yumuşak ve kolay zımparalanabilir olması sayesinde basit bir şekilde cilalama yapabiliyorsunuz. Sektörün en güzel çam rengi parke modellerine sahip olmak için online mağazamıza göz atabilirsiniz. Türünün en şık ve kaliteli ürünlerini sizler için sergiliyoruz. Ayrıca sipariş ve detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

2022-en-cok-tercih-edilen-parke-renkleri-3
2022 En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri

En Çok Tercih Edilen Laminat Parke Renkleri

Laminat parkeler günümüzde en çok tercih edilen yer döşemesi olarak öne çıkıyor. Haliyle renk seçimlerinde de kararsızlıklar yaşanabiliyor. Eğer böyle bir sorunsal ile karşılaşırsanız her dönemin ruhunu yansıtan renklere yönelebilirsiniz. 2022 en çok tercih edilen parke renkleri çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Gümüş Meşe Laminat Parkeler
  • Ceviz Rengi Laminat Parkeler
  • Kayın Rengi Laminat Parkeler
  • Kiraz Rengi Laminat Parkeler
  • Ladin Rengi Laminat Parkeler
  • Açık Meşe Rengi Laminat Parkeler

Yukarıda belirttiğimiz renkleri tercih ederek zemin kaplamalarınızdan uzun süre sıkılmazsınız. Bu sayede kullanım ömrü de uzamış olur. Daha fazla renk ve model için online mağazamızda gezinebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Ümraniye Halıfleks Fiyatları 2022

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Bu ürünü sepete eklediniz:

Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button