2022 En Güzel Parke Modelleri

Blog geri dön
en-guzel-parke-modelleri-1

2022 En Güzel Parke Modelleri

2022 en güzel parke modelleri konusu, en dekorasyonunda ve tasarımında bu yılın trendlerini yakalamak isteyenler için önemli bir konu. Her yıl değişen trendlere uyum sağlamak için güncel parke modelleri hakkında fikir sahibi olmak gerekir. Günümüzde parkeleri üç ana başlık altında belirtebiliriz. Bunlar laminat parke, lamine parke ve PVC yer döşemesidir. Her birinin kendine has özellikleri ve estetik kabiliyeti vardır.

Her parke modelinin karşılık bulduğu bir ihtiyaç vardır. Kalite, tasarım, estetik, dayanıklılık ve su geçirmezlik gibi unsurlar, taleplerin karşılanmasında önem arz eder. Çünkü her yapının kendine has bir ruhu var. İster ev ya da ofis olsun isterse diğer yaşam alanları olsun ruhunu yansıtan bir parke sistemiyle şıklık ve zarafet ön plana çıkarılabilir. Bu sebeple 2022 en güzel parke modelleri yazısı derledik. Sunacağımız modeller ile yaşam alanlarınıza şıklık katacaksınız.

Yeşil Parke markasında istediğiniz özelliklere ya da görünüme sahip olan yüzlerce parke modelimiz mevcut. Ürünlerimiz sayesinde şıklığa sahip olabileceğiniz gibi uzun vadeli ve temiz bir kullanımı yakalarsınız. Türünün en kaliteli materyallerinden üretilen parke modellerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki 2022 en güzel parke modelleri nelerdir? İşte detaylar…

en-guzel-parke-modelleri-3
2022 En Güzel Parke Modelleri

En güzel Parke Modelleri

Geniş ve ferah yaşam alanlarında her çeşit parke modeli tercih edilebilir. Fakat dar alanlarda yapıyı daha geniş gösteren parke seçimi daha doğru bir karar olacaktır. Başta yapacağınız doğru tercihler ile parkelerinizden sıkılmaz, uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirirsiniz. Bu da sizi ekstra maliyetlerden kurtarır. Ayrıca renk seçimi de dikkat edilmesi gereken husus. En güzel parke modelleri seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelermiş gelin detaylara birlikte göz atalım…

En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri

Parkenin üretim kalitesi kadar renk çeşitliliği de seçim sırasında uygulanacak kriterlerden birisidir. Bir ürünün şıklığını ve gösterişini ön plana çıkaran en önemli etken, rengidir. Yeşil Parke markası bünyesinde binlerce renk seçeneği var. En çok tercih edilen parke renkleri konusunda sizlere harika önerilerimiz var:

  1. Natura Line 504 Selge Parke
  2. Natura Large 306 Toskana
  3. Klasik 550 Kashmir Teak Parke
  4. Platinum 615 Rustik Meşe Parke
  5. Osmoze 448 Grey Oak

2022 en güzel parke modelleri tercih ettiğinizde yaşam alanınız yenilenir ve adeta baştan yaratılır. Dar alanlar daha geniş bir görünüme kavuşur aynı zamanda mobilyalarınız ile muhteşem bir bütünlük yakalar. Laminat parkelerde sağlam ve temizlenebilirlik yakalanırken lamine ürünleri ile evinize asil bir görünüm katarsınız.

Modern Parke Renkleri

Dünyada her dönem farklı bir renk ön plana çıkar. Bu renkler tasarımın olduğu her alanda kendine yer edinir. Yer döşeme sistemleri de bunlardan biridir. Sezonun trendlerine uyum sağlandığında modern bir havaya kavuşmak mümkün olur. Modern parke renkleri ile yenilikçi bir bakış açısına sahip olursunuz.

En güzel parke modelleri, aynı zamanda modern renklerden oluşmaktadır. 2022 yılının modern renk tonları ise Natura yani doğal renk serilerinden oluşuyor. Geleneksel parke ürünlerinde doğal renkleri görmek mümkün. Yapacağınız seçimlerde bu detayı göz önünde bulundurarak günün modasından geride kalmazsınız.

en-guzel-parke-modelleri-2
Modern Parke Renkleri

En Çok Tercih Edilen Laminat Parke Renkleri

Yoğun talep olması sebebiyle günümüzde birçok farklı tonda laminat parke üretimi yapılıyor. Yapılarda tasarım çeşitliliği arttıkça parkeler de buna ayak uyduruyor ve birbirinden özel tasarımlar ortaya çıkıyor. 2022 yılında en çok tercih edilen laminat parke renkleri ise çam ve meşe tonlarıdır. Klasik renk tonları olsa da geleneksel yapısı modern hatlar ile buluştuğunda yaşam alanının havasını baştan aşağı değiştiriyor. Yaşam alanı tasarımı birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşur. Bu faktörlerin büyük bir kısmını ise parkeler oluşturur.

Eğer parke seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız ve hata yapmaktan korkuyorsanız sizleri Yeşil Parke online parke mağazasına davet ediyoruz. Sitemizdeki binlerce ürün seçeneği ile evinize ya da ofisinize en çok yakışacak ürünü belirlemeniz kolaylaşacak. Üstelik fiyatlarımız her zaman için bütçe dostu seviyededir. Daha fazla bilgi için sizleri Yeşil Parke sitesine bekliyoruz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: 2022 İstanbul En Uygun Karo Halı Fiyatları Neler?

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button