2023 En Uygun Fiyatlı Maltepe Karo Halı Firmaları

Blog geri dön
maltepe-karo-hali-4

2023 En Uygun Fiyatlı Maltepe Karo Halı Firmaları

Firmamız, Maltepe karo halı döşeme ihtiyacı olanların yaşam alanlarına zarafeti ve kaliteyi getiriyor. İthal ve yerli üretim tüm en iyi markalar, 2023 kataloglarımızda yer almış durumda. İstanbul’un her bölgesine olduğu gibi bu güzide Maltepe semtine de en şık halıfleksleri temin ediyoruz. Bu yazıda dopdolu ve bilgi yüklü konular ile karşınıza çıktık. Hem karo halı ürünlerini daha yakından tanıma fırsatınız olacak hem de Maltepe ilçesi için en güzel ürünlere ulaşabileceğiniz telefon numaramızı paylaşacağız. İşte detaylar.

Kaliteli mi? Maltepe’deki tüm karo halı ürünlerimiz kaliteli. Türünün en iyi iplik çeşitleri ile örgüleniyor. Uzun süre kullanıyorsunuz bu sayede. Ayrıca kaliteli iplikleri göze de hitap etmektedir. Parlak ve ihtişamlı yapısı spot ışıklarının altında fevkalade güzel duruyor. Üretiminde termo plastik polimer iplik ham maddesi kullanılıyor. Kalitesi de buradan geliyor.

Güvenilir mi? Maltepe’deki Yeşil Parke markası en güvenilir firmadır. 20 yılı aşkın hizmet süresiyle bölgenin en eski ve köklü işletmeleri arasında yer alıyor. Sadece satış sırasında sunduğumuz profesyonel hizmet sayesinde değil, aynı şekilde satış sonrası süreçteki özel hizmetlerimiz sayesinde güvenilir bir markayız.

Ölçü alma hizmeti var mı? Maltepe karo halı döşemesi yaptırmak isteyenlerin hanelerine randevu ile gelerek yerinde sunum ve yerinde ölçü alma hizmeti sunuyoruz. Sunumlar sayesinde alana en uygun şık tasarımı buluyorsunuz. Ölçü hizmetimizle de hem net maliyet çıkıyor ortaya hem de fazladan ürün satın almamış oluyorsunuz.

maltepe-karo-hali-1
Maltepe Karo Halı

2023 En Uygun Maltepe Karo Halı Firmaları

Maltepe’de online karo halı Yeşil Parke firmamızdan satın alınır. Maltepe büyük bir İstanbul ilçesi. Çok sayıda mahallesi var. Nüfus olarak da oldukça kalabalık. Yer döşemesinde karo halı ihtiyaçları bu sebeple gün geçtikçe artıyor. Kullanıcılar için 2023’ün en uygun Maltepe karo halı firmaları ile iletişim kurmak önemlidir. Kolay temizlenebilen, uzun yıllar ilk günkü şıklığını koruyan ve sağlıklı yapıda olan bir halıfleks almak istiyorsanız aşağıdaki telefon iletişim bilgisini kullanabilirsiniz. WhatsApp üzerinden de yazabilirsiniz.

2023’teki İstanbul Maltepe karo halı firmaları telefon numarası listesi:

 • Maltepe Altayçeşme mahallesi karo halı firması – 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Altıntepe mahallesi karo halı firması – 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe Aydınevler mahallesi karo halı firması- 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Bağlarbaşı mahallesi karo halı firması- 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe Başıbüyük mahallesi karo halı firması- 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Büyükbakkalköy mahallesi karo halı firması – 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe Cevizli mahallesi karo halı firması- 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Çınar mahallesi karo halı firması- 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe Esenkent mahallesi karo halı firması- 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Feyzullah mahallesi karo halı firması- 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe Fındıklı mahallesi karo halı firması- 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Girne mahallesi karo halı firması- 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe Gülensu mahallesi karo halı firması – 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Gülsuyu mahallesi karo halı firması- 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe İdealtepe mahallesi karo halı firması- 0 (531) 222 58 58
 • Maltepe Küçükyalı Merkez mahallesi karo halı firması- 0 (216) 335 34 68
 • Maltepe Yalı mahallesi karo halı firması- 0 (216) 335 34 68
 • Zümrütevler mahallesi karo halı firması- 0 (531) 222 58 58

Maltepe Karo Halı Çeşitleri 2023

Karo halı çeşitleri rengine, kalitesine ya da desenine göre değişiyor. Kimi ürün her türlü alan ruhuna uyum sağlarken birçoğu sadece belli dekoratif kimliklerin olduğu yerlere döşenebiliyor. Bu tür ayrımları bilmek kullanıcıların tasarım planlamasındaki başarıları açısında önemli. 2023 yılı halıfleks trendleri belli oldu. Bu trend listelerinde hangi karo halı çeşitleri var? Öne çıkan unsurlar neler? Madde madde ilerleyelim.

maltepe-karo-hali-2
Maltepe Karo Halı

a)      Alanı Geniş Göstermek İçin Maltepe Desenli Karo Halıları Seçin

Desenli halıfleks çeşitleri 2023 yılı koleksiyonlarında da en fazla karşımıza çıkan ve büyüleyici güzellikte olan ürünler. Yatay desenler alanı geniş gösteren bir özellikteyken dikey çizgiler de yaşam alanını daha yüksek görünür kılar. Özellikle de gri zemin rengi üzerine gizli desenleme teknolojisinin kullanıldığı halıfleksleri öneriyoruz bu sene. Maltepe karo halı talepleri için çok zarif duruyor.

b)      2023 Yılı Zemin Modasında Açık Renkli Maltepe Karo Halı Çeşitleri Öne Çıkıyor

2023 zemin modası Maltepe karo halı ürünleriyle eşsiz bir noktaya erişmiş durumda. Özellikle de açık tondaki halıfleksler kullanıcıların daha fazla beğenisini kazanıyor bu yıl. Açık krem ve beyaz renkler popüler. Açık renk çok çabuk kirlenir diye tereddüt yaşamanıza gerek yok. Yeni nesil halıfleksler zor kir tutar, kirlendiğinde bile kolayca temizlenebiliyor. Bugün yeni nesil halı yıkama cihazları ile pratik bir şekilde hijyen sağlanabiliyor.

c)      İnce Hav Karo Halı Modelleri Evler İçin Çok Uygun

Halılarda hav demek iplik kalınlığı anlamını taşır. 5 mm hav ölçüsünden başlar ve 15 mm hav ölçüsüne kadar ilerler. Evlerde ise 2023 modası için 5 – 6 – 7 mm inceliğindeki karo halıların yükselişine tanıklık ediliyor. Bu halılar konforlu olması kadar güzel görselleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Halı rengi ile uyumlu tablo, mobilya ya da saksı modelleriyle alanda eşsiz bir dekoratif hava yaratabilirsiniz.

maltepe-karo-hali-3
Maltepe Karo Halı

Maltepe Karo Halı Döşeme

En iyi karo halı döşemecisi Maltepe’de hangi firma? Eğer bir ev ya da ofis tadilatına başlıyorsanız bu soruyla kesinkes karşılaşacaksınız. Çünkü yaşam alanını yenilemede altın alanlardan birisidir zemin bölgeleri. Ezcümle, Maltepe karo halı döşemecileri içindeki en iyi, güvenilir ve uygun fiyatlı olanı bu yıl da Yeşil Parke mağazası. Döşeme süreci ile alakalı verdiğimiz bazı hizmetler şunlar:

 • Maltepe tüm bölgelere adreste sunum hizmeti,
 • Maltepe için yerinde ölçü alma hizmeti,
 • Maltepe bölgesine özel dekoratif ürün tavsiyesinde bulunma,
 • Tüm Maltepe’yi kapsayan hızlı teslimat seçeneği,
 • Maltepe’nin en uygun ucuz karo halılarının bulunduğu kataloglar sunma,
 • Farklı satın alma opsiyonları.

Temel hizmetlerimiz bunlar. Ek olarak çok sayıda daha uygulamalarımız da bulunuyor elbette. Bir telefon ile hepsinden haberdar olabilirsiniz. Yeşil Parke’nin evleri çağdaş bir seviyeye ulaştıracak maharette olduğu unutulmamalı.

2023 Maltepe Karo Halı Fiyatları

Halıfleks fiyatları tadilat bütçelerinde önemli yer edinir. 2023 yılı için Maltepe karo halı fiyatları da merak edilen bir detaydır. Peki ama kaç TL oldu? Çok farklı fiyatların olduğu bir sektör burası. Ayrıca malzeme kalitesi ya da hacmi gibi kriterler de rakamları belirler. Kesin bir fiyat mı almak istiyorsunuz? Yeşil Parke’yi arayın, güvenilir ve en samimi oranları öğrenin. Karşılaşacağınız fırsat kampanyalar tüm Maltepe halkını olduğu gibi sizleri de mutlu edecektir. Güzel bir tadilat döneminiz olsun. İyi günler.

 

İlginizi çekebilir: Parke ve Duvar Rengi Uyumu Hakkında 5 Püf Noktası

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button