2023’ün En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri İle Tanışın!

Blog geri dön
en-cok-tercih-edilen-halifleks-renkleri-1

2023’ün En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri İle Tanışın!

En çok tercih edilen halıfleks renkleri ile 2023 yılında evinizin odalarında çok iyi ve efektif etkiler yaratmanız mümkün. Temel olarak ferahlık, sıcaklık, şıklık ve estetik görünüm maddeleri altında toplanır bu etkiler. Evinizde ya da iş yerinizde bu etkileri vurgulamak istiyorsanız, halıfleks seçiminde en güzel renklere yönelmeniz gerekecek. Aksi halde kısa sürede sıkılacağınız, tasarımından memnun kalmayacağınız bir zeminle karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Peki ne yapmalı? Hangi halıfleks renkleri 2023 yılında popüler? Seçimlerde nelere dikkat edilmeli? İşte detaylar…

2023’te İstanbul genelinde olduğu kadar Avrupa bölgesinde de halıfleks renk modası değişmiş durumda. Eskiden açık beyaz ve bej tonları çok popülerdi. Bu senenin halıfleks renk modasında ise gri, füme ve biraz daha pastel tonlar ön planda tutuluyor. Günceli takip etmek ve yarının modasına da uyum sağlamak istiyorsanız en çok tercih edilen halıfleks renleri önerilerimizi göz önünde bulundurunuz.

2023’ün en çok tercih edilen ve trend olan halıfleks renkleri listesi:

 • 2023 yılında en çok Füme renk halıfleks satın alınıyor
 • 2023 yılında en çok Gri renk halıfleks satın alınıyor
 • 2023 yılında en çok Siyah renk halıfleks satın alınıyor
 • 2023 yılında en çok Beyaz renk halıfleks satın alınıyor
 • 2023 yılında en çok Kırmızı renk halıfleks satın alınıyor
 • 2023 yılında en çok Bej renk halıfleks satın alınıyor
en-cok-tercih-edilen-halifleks-renkleri-2
En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri

En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri İle Şıklığı Yakalayın

Evinizin her türlü kısmına halıfleks ürünleri uygulayabiliyorsunuz. Tamamlayıcı bir dekoratif gören bu malzemeler ile yaşam alanlarındaki zarafet oranlarını haya ötesine çekebiliyorsunuz. Elbette kullanışlı ve sağlıklı ürünler olan halıfleksler aynı zamanda doğru seçilirse çok şık durmaktadır. Eğer öneri ve fikre ihtiyacınız var ise 2023 yılında en çok tercih edilen halıfleks renkleri önerilerimize kulak verebilirsiniz. Bu yıl canlı renk arayanlara kırmızı halıfleks rengini öneriyoruz. Canlı ama aynı zamanda asil bir ton olan kırmızı, zeminde çok güzel duruyor.

Evine halıfleks döşetecekler için renk öneri ve fikirleri:

 1. İlk önce nasıl bir stil sizi mutlu ediyor buna karar verin. Stil belirlediğinizde doğru renk seçiminde de zorluk çekmeyeceksiniz.
 2. Eğer enerjiniz yüksek ise kırmızıya yönelmenizi öneririz. Bu ton, zeminde çok zarif duruyor. Sonuçlardan memnun kalırsınız.
 3. Kimi insan soft stilden hoşlanır. Bu tür bireylere de bej renklerini önermekteyiz. Özellikle evlerde bej renk halıfleksler çok sevilmektedir.
 4. Ofis tipi alanlarda biraz daha kurumsal renkte halıfleks döşenmesi gerekecek. Bu işe de en uygun olan renk gri ve fümedir. Bazı tip alanlarda siyah rengi de göz ardı etmemeliyiz.
 5. Döşettiğiniz yılın en çok satan renklerine bakmanızı öneriyoruz. Daha uzun vadeli bir renk için de klasik ve eskimeyen tonlar önceliğiniz olsun.

Ev zemin dekorasyonunda en tehlikeli durum, renk kararsızlığı yaşanması durumudur. Çünkü bireyi mutlu edecek tonların çok aksi seçimlerinde bulunma ihtimali yüksektir. Bu nedenle fikir almak sizi doğruya sevk eder. Aşağıdaki en çok tercih edilen halıfleks renkleri ile de hiç riske girmeden garantili bir halıfleks döşemesi yaptırabilirsiniz.

en-cok-tercih-edilen-halifleks-renkleri-3
En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri

a)      Gri Renkli Halıfleks Modelleri Evlere Modern Hava Katar

Gri renk evin her alanında asaletiyle sevilmektedir. Zeminler için de en çok tercih edilen halıfleks renkleri listelerinde bulunmaktadır. Kimi zaman düz renk kimi zaman da desenli modeller ile ihtiyaçlar giderilmektedir. Gri halıfleks, dekorasyonda çağdaşlığı ve modern çizgileri temsil eder. Yenilikçi tarzın da simgesidir. Beyaz kapılı odalarda genel dekorasyonla uyum sağlar. Alandaki renk geçişlerini yumuşatır ve uyumlu bir ahenk yakalanmasına ön ayak olur.

2023’ün en güzel gri renkli halıfleks modelleri:

 • 2023’ün en popüler Angora 49 renk halıfleksleri
 • 2023’ün en popüler Smart City 97 renk halıfleksleri
 • 2023’ün en popüler Beverly Hills 995 renk halıfleksleri
 • 2023’ün en popüler Bentley 314 renk halıfleksleri
 • 2023’ün en popüler Casablanca T188 renk halıfleksleri
 • 2023’ün en popüler Expo 1896 renk halıfleksleri
 • 2023’ün en popüler Havana T09 renk halıfleksleri
 • 2023’ün en popüler Hermes 49 renk halıfleksleri

b)      Bu Yıl Kırmızı En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri Arasında

Kırmızı renk zemin kaplamalarında her zaman mesafeli durulan ve aşırı cesur bulunan bir ton. Oysa zeminde de tam olarak bu özellikler olması gerekir. Cesur, şık ve modern renkler her zaman en çok tercih edilen halıfleks renkleri arasında gösterilir. Elbette çok cırt bir kırmızıdan bahsetmiyoruz. En güzel tonajını sadece Yeşil Parke mağazasında bulursunuz.

c)      Siyah Renk Halıfleks 2023 Trendlerinde Bulunuyor

Siyah renk her dönem zeminde etkisini koruyan, kullanıcısını sıkmayan ve kirlenmeyen ürünlerdir. Toz tutmayan halılar her kullanıcının hayali. Siyah renk de en zor kirlenen kirlense de çok basit temizlenen bir halıfleks. Farklı, şık ve mükellef bir zemin hayali mi kuruyorsunuz? Yeşil Parke mağazasına giriniz ve siyah halıfleks renk ile 2023 yılı zemin trendlerini yakalayın.

d)      Evinizin Zeminine Bej Renk Halıfleks Kaplatarak Şıklık Katın

N çok tercih edilen halıfleks renkleri arasında bazı çeşitler var ki, on seneler de geçse modasını asla yitirmez. İşte bej renk halıfleks de bunun en açık ve etkili bir örneği. Ev ya da ofis hiç fark etmez, bulunduğu alanda en değerli görünümü ortaya çıkarır. Kolay kirlendiği ve temizliğinin zor olduğu gibi söylentiler olsa da eğer kaliteyi bulursanız hepsinin en iyisine sahip olursunuz.

en-cok-tercih-edilen-halifleks-renkleri-4
En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri

2023 zemin döşemelerinde bej renk halıfleks çok tercih ediliyor:

 • 2023’ün en iyi renkteki Hermes 33 halıfleks çeşitleri
 • 2023’ün en iyi renkteki Latina 05 halıfleks çeşitleri
 • 2023’ün en iyi renkteki Marquis 03 halıfleks çeşitleri
 • 2023’ün en iyi renkteki Magnificus 31 halıfleks çeşitleri
 • 2023’ün en iyi renkteki New Illusion 31 halıfleks çeşitleri
 • 2023’ün en iyi renkteki Obsession 03 halıfleks çeşitleri

e)      Füme Renk Halıfleksler Her Zaman En Popülerler Arasındadır

Ben zemin dekorasyonunda garanti bir renk arıyorum diyorsanız füme renk halıfleks size en güvenli ve kesin çözümleri sunacak. En önemli özelliği sadece güzel oluşu değil, aynı zamanda füme halıfleksler ev dekorasyonunda her türlü öge ile uyumlu bir harmoni oluşturur. Bu da çoğu kullanıcının hayal ettiği bir şeydir. Kısacası 2023’te en çok tercih edilen halıfleks renkleri nedir? diye merak ediyorsanız, füme renk size güzel bir seçenek olacak.

En Sevilen Halıfleks Renkleri Nereden Bulunur?

Sevdiğiniz rengi zemininizde görmek mi istiyorsunuz? O halde tek yapmanız gereken şey, telefon, tablet ya da bilgisayarınızda Yeşil Parke mağazasına girmek olacak. Kolay alışveriş, güvenli ödeme ve kredi kartıyla satın alma gibi seçeneklerimiz sizlere güzel bir alışveriş süreci oluşturacak. Detaylar için aşağıdaki numaraları kullanınız. İyi günler.

 

En güzel halıfleks renklerinin sipariş hattı 1: 0 (216) 335 34 68

En güzel halıfleks renklerinin sipariş hattı 2: 0 (531) 222 58 58

İlginizi çekebilir: 2023’ün En iyi Halıfleks Markası ile Evinizi Yenileyin!

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button