Genel

2024’ün En Güzel 5 Koçtaş Parke Modelleri | Hangisi Alınır?

koctas-parke-11

2024’ün en güzel ve şık Koçtaş parke modelleri ile tanışmaya ne dersiniz? Zemin döşemesi yaptırmak adına araştırmalara başlayanlar, seçenekler arasında Koçtaş ürünlerini de bulundurur muhakkak. Farklı desen, yapı ve kalitedeki zemin ürünleri, kolay temizlenebilen ve lekelere karşı dayanıklı olan özelliğiyle genelde biliniyor. 1 paket içerisinde 1,50 m2 ile 2,50 m2 arası bir alan döşemesi yapılabilir. Ancak sağlıklı ortalama paket başına 1,87 m2’dir. 2024’te en şık Koçtaş parke modelleri arayanlar genelde ya Smart Click laminat ürünlerimize ya da Kronotex koleksiyonumuza yöneliyor. İçeriğinde doğal ahşap görünümünde harikulade seviyesinde laminat levhalar bulunuyor. Ümraniye merkezli şirketimizdeki tüm ürün gruplarını 7/24 olarak ülkenin dört bir yanına kargoluyoruz. Koçtaş ürün emsalinde uygun maliyetli parke arıyorsanız Yeşil Parke’den alışveriş yapınız.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

2024’ün En Güzel 5 Koçtaş Parke Modelleri Önerisi

Ev dekorasyonu gündeme gelince akıllarda ilk zemin kısımları belirmektedir. Çünkü dekorasyonda kaliteye ce zarafete en çok evin bu kısımları etki ediyor. 2024 yılında Koçtaş laminat parke modelleri kullanarak “zemine ne döşetsem” sorunsalını da ortadan kaldırabiliyorsunuz. Model ve renk önerisi almanız işinizi daha da kolay kılacaktır şüphesiz. İster Vintage isterse de modern parke araştırılırsın, her zaman aşağıdaki en iyi Koçtaş parke koleksiyonları ihtiyacı karşılayacaktır.

2024 yılının en iyi Koçtaş laminat parke model listesi:

  • Smart Click Laminat Koçtaş Parke
  • Terra Click Laminat Koçtaş Parke
  • Kaindl Laminat Koçtaş Parke
  • Kronotex Laminat Koçtaş parke
  • Sensa Laminat Koçtaş Parke
  • Vario Laminat Koçtaş Parke
  • Çamsan Laminat Koçtaş Parke
  • AGT Laminat Koçtaş Parke
  • Balterio Laminat Koçtaş Parke
  • Designfloor Laminat Koçtaş parke

1.      Koçtaş Vario Parke: Zarafetin Ve Şıklığın Simgesi

Vario parke, Koçtaş tutkunlarının aradığı renk, desen ve kalitede ürünlere sahip, 2024 yılı koleksiyonuyla gündemde öne çıkıyor. Derzli ve derzsiz 2 tip stil karşınıza çıkacak. İkisi de kendi tarzında özel güzelliğe sahip. Aynı zamanda 32. Sınıf kategorisinde ve kalitesinde ürünler de bu koleksiyonda bulunmaktadır.

2.      Balterio Koçtaş Parke: Yeni Nesil Modern Parke Modelleri

Son yılların en gözde Koçtaş parke modelleri arasında 2024 stili Balterio ürünleri bulunuyor. Zarif ve yumuşak geçişli desenleri, ev hanımlarının istediği ölçüde bir havaya sahip. Yaşam alanınızda yaratmak istediğiniz dekorasyon etkisi yüksek seviyede ise listenizde mutlaka Balterio laminat bulunmasını öneririz.

3.      Smart Click Koçtaş Park: Özgün Tasarımlı ve Dayanıklı Ürünler

Koçtaş parke satın alırken, alanının genişliği ve genel stiline dikkat etmeyi unutmayın. Eğer hata yapmaktan korkuyor ama ne seçeceğiniz konusunda da kararsızlık yaşıyorsanız Smart Click ürünlerinin her türlü tarz ile uyumlu parke modellerini seçin. 31. Ve 32. Sınıf ürünler sayesinde aradığınızı Smart Click laminat parke ile bulacaksınız.

Koçtaş Parke Modelleri Nereden Satın Alınır?

Koçtaş parke modelleri satın almak için sadece Koçtaş mağazasına gitmeniz gerektiğinizi düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Zira Yeşil Parke mağazamız, online alışveriş sistemi sayesinde Koçtaş parkeleri tek bir tık ile ayağınıza getiriyor. Üstelik yüzlerce daha fazla çeşidin bir araya geldiği koleksiyonlarımızı sizlere açıyoruz. Koçtaş model parke satın almak isteyenler 0 (216) 335 34 68 telefon numarasını ya da 0 (531) 222 58 58 hattını arayabilir. Sitemiz üzerinden mail atabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilir. Sağlam bir etki yaratmak istiyorsanız Yeşil Park’den asla vazgeçmeyin. İyi günler dileriz.

 

İlginizi çekebilir: Suya Dayanıklı Laminat Parke Fiyatları 2023 | M2’si Kaç TL?