Genel

2023’ün En Güzel Gri Parke Modelleri ve Fiyatları

gri parke 11

Zeminlere döşenen malzemeler arasında organik ve en güzel olan ürünler gri parke modelleridir. Doğallığından ve yumuşak tonlarından dolayı gri renk, dekorasyonun önemli bir noktasıdır. Derzli ya da dersiz çeşitleri, farklı levha kalınlıkları ve aşınma sınıflarıyla firmamızın en güzel gri renkli parke ürünlerinden bahsedeceğiz. Yeni nesil dekorasyon trendleriyle bu yazıda tanışacaksınız. Çağdaş görünümün rengi olan gri tonlarının evinize katacaklarına değineceğiz.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Gri Parke Nedir?

Doğadaki belli başlı ağaçlardan elde edilen, tamamen organik olan ve asla kimyasal madde kullanılmayan zemin döşemesi malzemelerine günümüzde gri parke denir. Çam ya da meşe ağaçları, laminat parkelerin üretiminde en çok kullanılan ve keza sevilen doğal ağaçlardır. En temel haliyle gri renkte olmaz. Ama fiziken parke görünümü kazandırıldıktan sonra üzerine özel bir renkli kağıt preslenir. Grinin istenilen her türlü tonu kusursuz bir şekilde yakalanabilir. Gri parkelerin kişisel özellikleri, diğer laminat ürünleriyle aynıdır. Farklı levha kalınlıklarıyla üretilir. 6, 8, 10, 12, 14 cm versiyonları en sık evlere döşenenlerdir. Firmamız evlere genelde 10 ya da 12 cm kalınlıkta gri parke döşemesini öneriyor. Keza ofis tipi iş bölümlerinde de 12 cm ile 14 cm parkeler gayet şık ve kullanışlı durur.

En Güzel Gri Parke Renkleri Hangileri?

Gri renk parkeler tek bir kalıpta değil, kendi içerisinde yüzlerce farklı tona bölünür. Her markanın kendi renk kalıpları var ve bunların ağırlığında üretim yapar. Örneğin AGT parkenin ürünlerindeki gri tonlar ile Balterio parkenin tonları farklıdır. Her markayla özdeşleşmiş renkler var. 2023 parke renk trenlerinde 2 tonun öne çıktığını görüyor kullanıcılar. Açık ve gri parkeler… Açık gri parke modelleri, ev stilinde ağırlıklı olarak koyu tonların olması halinde tercih edilir. Yani diyelim ki duvar boyanız, kapılarınız, mobilyalarınız yahut halılarını koyu tonların ağırlığındaysa, kesin olarak açık gri döşeme seçersiniz. Tam tersi durumda ise koyu gri tek başına vazgeçilmez bir parke haline gelir. gri-parke-2

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Açık ve Koyu Gri Parke Modelleri

Eve döşetilecek en güzel gri parke modelleri hangileri? Bireylerin dekorasyon sürecinde ev fazla çekince yaşadığı alan, zemin döşemelerine karar vermeleridir. Çok ciddi ve özenli davranılması gereken bir durum. Günümüzde binlerce kullanıcı aceleci ve hatalı kararları nedeniyle parkelerinden sıkılıyor ve kısa süre sonra yeniden tadilat yaptırıyor. Peki en güzel gri parke öneri ve tavsiyeleri neler? Hangi ürün zemine döşetilirse sonuçlar mükemmel olur? işte detaylar… Parkede renk kalitesi, levhanın üzerine yapıştırılan kağıdın kalitesi ve uygulama profesyonelliği ile orantılı olur. Pres yapılmış talaşların üzerine reçine emdirilmiş kağıtlar parke yüzeyine kaplanır. En işçilikli ve ince üretim süreci aşamasıdır. Firmamız dünyanın en büyük markalarının ürünlerini sattığı için, koleksiyonumuzdaki gri parkelerin tamamı capcanlı ve dinamik renklerdedir. Bu özellik, zeminde zarafetin yansımasını oluşturur. Özetlemek gerekirse, her gri renkte parkenin kaliteli olduğunu düşünmeyin. En iyisini döşetin ve başınız rahat bir yaşam alanı oluşturun.

1.      AGT Gri Parke Modelleri

%100 doğal ve sağlıklı gri parke modelleri üreten AGT, dayanıklı ürünleriyle dünyanın her bölgesinde zirve konumda. Sorunsuzca döşetir, kullanım boyunca cila ya da sistre işlemi yaptırmazsınız. Yıllar geçse de ilk günkü ihtişamını korumaya devam eder. Çok yönlü, yüksek zarafet sahibi zemine ihtiyaç duyanların önceliğidir AGT markası. Firmamızın da en çok satan ürünlerinin markasıdır. Birkaç önerimiz var… En güzel gri renkli AGT parke modelleri:

 • Gri renkli Natura Line 201 Kanyon Meşe AGT parke
 • Gri renkli Natura 006 Kemer Çam AGT parke
 • Gri renkli Natura Plus 201 Kanyon Meşe AGT parke
 • Gri renkli Natura 201 Kanyon Meşe AGT parke
 • Gri renkli Effect 903 Everest AGT parke
 • Gri renkli Effect Elegance Elbruz AGT parke
 • Gri renkli Effect Elegance Nirvana AGT parke
 • Gri renkli Effect Premium 902 Tibet AGT parke

2.      Çamsan Gri Parke Modelleri

1978 tarihli kuruluşu olan Çamsan ağaç sanayisi, bugün Türkiye’deki evlerin çok büyük bir bölümünün zeminde imzası bulunuyor. Dünyaya da ihraç sayısı çok fazla. Temel özellikleri fark yaratan tasarımları gerçekleştirmeleri. Gri parke üretiminde hem farklı tarz hem de özel tonlar bir araya geliyor. Evet, sonuçlar da haliyle mükemmel oluyor. Meşe ve Çam koleksiyonlarında öne çıkan modellere değinelim. İşte Çamsan’ın en değerli gri parkeleri… Çamsan parkeleri arasında en güzel gri renkli modeller:

 • Gri renkte Klasik 640 Modern Meşe Çamsan parkesi
 • Gri renk Modern 707 Aspendos Çam Çamsan parkesi
 • Açık gri renk Modern 710 Kanyon Meşe Çamsan parkesi
 • Koyu gri renkte Klasik 1505 Asos Meşe Çamsan parkesi
 • Açık gri Klasik 713 Efes Çam Çamsan parkesi
 • Koyu gri Silver 5001 Aras Meşe Çamsan parkesi
 • Koyu gri renkte Silver 5006 Burgaz Meşe Çamsan parkesi

3.      Balterio Gri Parke Modelleri

Balterio gri parkeler, gücünü her zaman doğadan alır. Organik ve sağlıklı yapısı, kullanıcıların sağlığını olumsuz etkilemez. Doğaya dönüşüm hızı fazladır. Günümüzde evlerde ve ofislerde öne çıkan zeminlerin çoğunda imzasını görürüz. Gri renkte cesur model arayanlara önerimizdir. Zarafeti ilke edinmiş ve misafirlerine karşı göğsünü gere gere evinin dekorasyonu göstermek isteyenlere harika birkaç tavsiyemiz olacak. Gri renkli Balterio parkeler:

 • Gri Balterio parke Vitality Jumbo 428 modeli
 • Gri Balterio Vitality Jumbo 391 modeli
 • Gri Balterio Vitality Style 149 modeli
 • Gri Balterio Vitality Style 177 modeli
 • Gri Balterio Vitality Deluxe 213 modeli
 • Gri Balterio Vitality Deluxe 377 modeli

gri-parke-3

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

4.      Designfloor Gri Parke Modelleri

En güzel gri parke öneri listesinin son sırasında, firmamızın en sevilen markalarından biri olan Designfloor var. Doğal görünüm özelliğiyle sektörde büyük isim yapmış olan bu firma, tüm ürünleriyle Yeşil Parke koleksiyonlarında mevcut. Evlerde her zaman favori ürünleri var. Ama ofislere özel ürettikleri parkeleriyle de muhteşem döşemeler oluşturuyorlar. 2023’ün en güzel gri renkteki Designfloor ürünleri şunlar… En güzel gri renkteki Designfloor modelleri:

 • Designfloor gri renkli parke Avantgarde 414 Vintage
 • Designfloor gri renkli parke Osmoze 448 Grey Oak
 • Designfloor gri renkli parke Osmoze 450 Nature Oak
 • Designfloor gri renkli parke Osmoze 140 Congo Oak
 • Designfloor gri renkli parke Solid Plus 626 Jersey
 • Designfloor gri renkli parke Solid Plus 625 Corfou

2023 Yılında Gri Parke Modelleri Fiyatları Ne Kadar?

Yeni yılın yani 2023 sezonunun gri parke modelleri fiyat listesi yavaş yavaş belli olmaya başladı. Diğer parke renkleri ile aynı paralelde fiyatlar var. Uygun ve bütçeye uygun olduğunu belirtelim. Üstelik firmamız tercih edildiğinde çok daha büyük avantajlar elde ediliyor. Ucuza, kaliteli İstanbul gri renk parke alışverişlerinizi bekliyoruz. Güzel ve şık evlere sahip olmaya bir telefon kadar yakınsınız. İyi günler.   İlginizi çekebilir: En Güzel Merdiven Parke Kaplama Ürünleri | 6 Parke Önerisi

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri