Genel

2023’ün En Güzel Tekzen Parke Modelleri

tekzen parke 11

Tekzen parke modelleri, firmamızda %100 resmi ve garantili olarak satılıyor. 2023 yılı koleksiyonlarımızda en güzel Tekzen laminat parke ürünleri bulunuyor. Birbirinden hoş, güzel renklerin olduğu bu koleksiyon siz değerli kullanıcıların alışverişine sunuldu. Bu sene de gri ve beyaz parke ürünlerinin yükselişine tanıklık edeceğiz. Ayrıca sudan az etkilenen, rutubet ve nem konusuna dayanıklı laminat ürünler en çok satılanlar olacak. Peki ama Tekzen parkeleri nedir? Nereden satın alınır? Pahalı mı? Özellikleri neler? Harika bir yazı daha hazırladık. Nedir? Dayanıklı levhalar üzerine kaliteli kağıt preslemesi ile oluşturulan, modern ve çağdaş görünümün temsilcisi, aynı zamanda klasik stilin de baş tacı olan laminat parke modellerine Tekzen parke denir. Su geçirmez olduğu iddia edilir. Fakat bu yanlıştır. Çünkü günümüzde su geçirmez parke diye bir şey yoktur. Sadece suya, diğer markalara oranla biraz daha dayanıklı laminat parkeler vardır. Tekzen parkeler de bu kategoriye dahil edilir. Nerede satılır? Tekzen parke firmamızın koleksiyonunda satılır. Yeşil Parke mağazasında ülkenin en çok satan markalarının her ürünü bulunur. Bir firma yeni ve harika bir ürün sektöre sunacağı zaman ilk olarak Yeşil Parke mağazası aracılığıyla satılmaktadır. Sitemizden online ya da telefon hatları üzerinden satın alabilirsiniz.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

2023’ün En Şık Tekzen Parke Modelleri

En şık Tekzen parke modelleri 2023 yılında da en çok aranılan taleplerden biri. Çünkü belli bir sabit müşteri portföyü var bu markanın. Hayalini kurduğunuz bir stili koleksiyonumuzu inceleyerek ulaşabiliyorsunuz. Tekzen Alara meşe parke, gri meşe yahut Natura meşe ürünlerini çok seveceksiniz. Farklı markaların da Tekzen tarzı ürünleriyle aklınızda çeşitleri daha fazlalaştıracaksınız. Tekzen firması Türk ve Alman işbirliği ile kurulmuştur. Daha sonralarında ise %100 yerli ve milli bir firma haline dönüştü. Ürünlerindeki tüm ağaç materyalleri ülkemizin nadide coğrafyasından tahsis ediliyor. Büyük bir zincir market. Ancak firmamızdan da en iyi Tekzen parke çeşitlerini satın alıyorsunuz. En sevilen modellerden bazıları şunlar: 2023’ün en güzel Tekzen parkeleri önerisi:

  • AGT Tekzen modelleri
  • Tekzen parkede Çamsan ürünleri
  • Tekzen laminat parkede Designfloor ürünleri
  • En ucuz Tekzen laminat parke ürünleri
  • Vario Tekzen Laminat parke

Firmamız üzerinden Tekze parke tipi satın alabileceğiniz çeşitler, 8 mm, 10 mm, 12 mm olabilir. Ayrıca 6 mm laminat parkeler de var. Alacağınız ürünleri suyla temas ettirmemenizi öneriyoruz. Çoğu yerde laminat parkelerin su geçirmez ya da suya dayanıklı olduğu gibi söylentiler var. Ancak bu hatalı. Biraz detaylara geçelim.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

1)      Tasarımı Şık Tekzen AGT Parke Modelleri

Tekzen parke modeli satın almak isteyen bir ev kullanıcısının en büyük kaygısı estetiktir. Çünkü şık olmak istenir ve misafirlerin gözlerinin kamaşması hayal edilir. Firmamız tam olarak bunu sunuyor. Online site üzerinden en yaygın satış ağına sahibiz. Tekzen’de aradığınız modellerin çok daha fazlasını size veriyoruz. Çok çeşit incelemek, satın almada karar verirken elinizi güçlendirir. Bunu asla unutmayınız. Tekzen tarzı AGT parke modellerinin montajını da profesyonel şekilde hallediyoruz. Süpürgelikleriyle birlikte montajı da dahil ederek size paket bir alışveriş fırsatı veriyoruz. İstanbul içi hızlı teslimat ve hızlı montaj seçenekleri var. Ülkenin diğer bölgeleri için de keza en sorunsuz kargo teslimat yöntemiyle çalışıyoruz.

2)      Sudan Etkilenmeyen Tekzen Çamsan Parke Modelleri

Tekzen parke sudan etkilenir. Çünkü ağaçtan üretilen her ürün, su ile temasa girerse, kabarma sorunsalı kaçınılmaz olur. Ancak Çamsan ürünlerini seçtiğinizde suya karşı bir miktar daha dayanıklı ürün döşetmiş olursunuz. Diyelim ki zemine yemek yaparken sıvı döküldü. Normalde bunu hemen silmeniz gerekir. Ama Çamsan döşeliyse size birkaç saat daha imkan tanır. Anca uzun süreli oluşan su birikintilerinin sonucu kesin olarak kabarma olacaktır. Suya dayanıklı parke aramak yerine, zemininizi sudan koruyacak önlemlere başvurun. Yağmurlu havalarda açık pencerelerinizi kapatın. Doğalgaz tesisatınızda su damlayan yerlerin olup olmadığını kontrol ettirin. Aşırı ıslak zemin temizliği yapmayın. Zaten bunları uyguladığınızda en güzel ve dayanıklı parkeye sahip olursunuz.

3)      Uygun Fiyatlı Vario Teksen Parke Çeşidi

Yeni nesil parke markaları arasında Vario her geçen gün yükselişini sürdürüyor. Tekzen parke döşemesi için kesinlikle Vario ürünlerini öneriyoruz. Özellikle dekorasyon şıklığının ön planda tutulduğu ev ortamlarına çoğunlukla firmamız Vario çeşitlerini öneriyor. 6 mm, 8 mm ve 10 mm en popülerleri. Ayrıca süpürgelikleri de çok hoş durmaktadır. Mutlaka hayalini kurduğunuz bir zemin var. İşte o hayali Tekzen Vario ile gerçekleştirmenin şimdi tam zamanı. Serfloor ile Aquafloor serisine göz attınız mı? Harika görünüm ve üst düzey performans bu seride mevcut. Evler kadar ofis zeminlerine de öneriyoruz. Profesyonel döşeme ustalarımız ile uygulandığında sonuçlar mükemmel seviyesine ulaşacak.

4)      En Ucuz Tekzen Designfloor Parke

Tekzen parke satın almak isteyen her zaman en ucuz modelleri bulmak ister. 2023 fiyatlarımızla en ucuz laminat parkeleri satıyoruz. Özellikle ev alanı büyük olan kullanıcılar için maliyetin en makul olanını bulmak değerlidir. Yeşil Parke olarak bunu temin etmekteyiz. Osmoze serimiz göz kamaştırıcı ve fark yaratan bir estetikte. Designfloor’un Solid Plus serisi de 7’den 70’e her kesimi büyülemeye devam ediyor. Zaman değişiyor ve tasarımda çoğu kalıp artık yerini farklı bir stile bırakıyor. Zemin trendleri de bu dönüşümden nasibini fazlasıyla alıyor. Bu değişim rüzgarına siz de ayak uydurun. Tarzınız ve stiliniz eskide kalmasın. Eviniz en yeni modellere sahip olsun. Çağdaş ve modern görünüm isteyenleri mağazamıza davet ediyoruz.

Tekzen Parke Fiyatları 2023 (Güncel)

Gelelim fiyat konusuna. Tekzen parkelerin 2023 fiyat oranları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Güncel rakamlar değişse de genel hatlarıyla bütçelere uyumlu. Elbette farklı markaların farklı oranlı fiyatlı var. Kimi ucuz kimi de pahalı. Ama firmamızı seçenler her zaman avantajlı bir alışverişle tanışır. Peki kaç TL ödenerek 3+1 evler Tekzen parke ile döşenebilir. İşte detaylar…

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

M2 hesabıyla maliyet çıkarılan Tekzen parkelerin 100 m2 bir ev için ödemesi yaklaşık 8,000 TL – 10,000 TL olur. Elbette bu net zemin ölçüsüdür. Normalde eğer bir ev 100 m2 ise kolonlar ve duvarlar çıktığında geriye ortalama 60 – 70 m2 alan kalır. Fiyat verirken de bu parametreye göre değerlendirme yapıyoruz. Süpürgelikler nispeten daha ucuza temin edilir. İstenirse süpürgelik köşe aparatı da monte edilebilir. %100 yerli bir laminat parke markası olan Tekzen ürünlerini 2023 yılında da sadece Yeşil Parke mağazasında bulacaksınız. Şimdiden koleksiyonumuzdaki en güzel olan ürünü seçin ve ayırtın. Bazı seriler özel ve sınırlı sayıda üretiliyor. Yani bunları tercih ettiğinizde zemininiz özgün bir stil sahibi oluyor. Online alışveriş hizmetimiz var. Ayrıca telefonla sipariş ve ürün sunumu da yapılıyor. Bazı özel taleplerde yerinde sunum ve ölçüm gibi imkanlar da tanıyoruz. Her hizmet alanında varız. Bekleriz.   İlginizi çekebilir: Ev Dekorasyonunda Meşe Parke Döşemesi ve 2023 Renkleri