Açık Renk Laminat Parke Modelleri

Blog geri dön
Açık Renk Laminat Parke Modelleri

Açık Renk Laminat Parke Modelleri

Açık renk laminat parke modelleri özellikle dar alanlarda tercih edilir. Çok geniş olmayan alanların duvarlarının ve yer döşemelerinin açık renk olması o alanın olduğundan daha geniş görünmesini sağlar. Açık renk laminat parkeler ayrıca koyu renk mobilyalarla döşenmiş olan evlerde ve ofislerde de tercih edilir. Koyu renk parkeler için de tam tersi durum söz konusudur. Koyu renk parke çeşitleri geniş mekanlar ve açık renk mobilyalarda tercih sebebidir. İthal laminat parke modelleri arasında da açık ve koyu renk pek çok çeşit parke modeli bulunur.

Ekonomik Laminat Parke Modelleriİthal Açık Renk Parke Modelleri

İthal açık renk parke modelleri arayanlar bu çeşitleri Yeşil Parke’den temin edebilirler. Firmamız tarafından satılan Balterio ithal laminat parkeler kaliteli, uzun ömürlü ve suya dayanıklı parkeler arasında yer alır. Açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilen açık renk ithal laminat parkeler ayrıca tümkapalı alanlar için de uygundur. Genellikle ofisler, oteller, kafeler, restoranlar tarafından olduğu gibi evlerde yer döşemesi için de kullanılır.  Tarafımızdan satışı sağlanan ithal laminat parke Balterio ürünleri Belçika’da üretilerek, üretici firma tarafından 15 yıl garanti altına alınarak piyasaya sürülür. Türkiye geneli satışımız mevcut olduğu gibi İstanbul laminat parke arayışlarınızı bizden çözümlemeniz halinde hızlı nakliye hizmetimiz devreye girer.

İthal Laminat Parke FiyatlarıYeşil Parke’de Hangi Marka Laminat Parkeler Vardır?

Uygun fiyata laminat parke İstanbul geneli ve diğer her şehirden arayışlara çözüm olan Yeşil Parke Balterio ithal parkeler yanı sıra Sensa – Designfloor, Çamsan, Yıldız Entegre, AGT, Classen ve Floorline marka laminat parkelerin satışını da Türkiye geneline yapmaktadır. Suya dayanıklı laminat parke çeşitleri arıyorsanız bizi istediğiniz zaman arayabilir, ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemizin sayfalarını gezerek de ürünlerin özelliklerine ve görsellerine ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button