AGT Parke Şıklığı..

Blog geri dön

AGT Parke Şıklığı..

Agt Parke Nedir?

Zemin döşemesi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan firmamız, bu yazımızda size Agt parkeden bahsedecektir. Agt Parke 1984 yılında Antalya’da kurulan parke sektöründe farklı modelleriyle dikkat çeken markalardan biridir. Agt Parke kalitesi ile yaşam alanlarınızda tarzınızı yansıtırken güvenle kullanacağınız eşsiz zemin döşemelerine sahip olabilirsiniz. İç dünyanızı dekorasyon ile dışarı yansıtmanın en kıymetli sanat yaklaşımlarından birisi olarak kabul edildiği günümüzde, Agt size diyan konusunda en şık ve estetik alanı sağlayacak olan kategorilerimizden biridir.

Agt laminat parke; doğal ahşap yapısını koruyan, desenli dokuya sahip modelleri ile eşsiz tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Agt Parke gri meşe renkleriyle mutfak ve salon dekorasyonunda aydınlık bir görünüm isteyenlerin en çok kullandığı ürünlerdir. Üstelik 8 mm kalınlığıyla uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Özelliği derzli görünüme sahip olmasıdır. Yer döşemelerinde derzli parke kullanımının giderek yaygınlaştığı günümüzde, derzli parke görünümü itibariyle derz dolguya sahip malzemeden üretilen parkeyi tercih etmek son derece popüler ve olağan.  Derzli parkelerde ayrıca bir derz dolgu bulunmamaktadır. Derz görünümlü, yaşam alanlarınıza derinlik ve boyut kazandırma yeteneğine sahiptir.

Özellikle metrekaresi küçük alanlar için Agt derzli parke çeşitlerinden biri olan Nature Line Serisi kullanılabilir. Natura Line 506 Meriç isimli modelimizi yatak odası için kullanmaya ne dersiniz? Ayna ile kaplı yatak odanızın, beyaz seçimli minimal yatak örtüsü ve mobilyalarınızın, beyaz sandalyeniz, beyaz duvarınızdaki gömme objeleriniz ve beyaz nesnelerinizin en güçlü tamamlayacısı olacak olan bu modeli, gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Yüksek kaliteli, müşteri memnuniyeti garantili ürünlerimizin İstanbul içi kurulumunu da üstlenmekteyiz.

Agt’yi nerede kullanabilirim?

Agt Suya Dayanıklı Parke: Banyo, mutfak, koridor gibi yoğun olarak kullanılan alanlarda yer döşemelerinin dayanıklı olması önemlidir. Agt suya dayanıklı parke; kullanım kolaylığı ve direnci arttırılmış yapısıyla dikkat çekmektedir. Yer döşemelerinde izolasyon sağlamak için ses ve ısı yalıtımlı Agt parkeleri kullanabilirsiniz. Yüzey yapısı ve her mekana uyum sağlayabilen dokusuyla Effect Premium Serisi dikkat çekmektedir. 12 mm kalınlığıyla dayanıklı, yalıtımlı yer döşemeleri için idealdir.

 

 

 

 

İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Laminat Parke ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Smart Click Laminat Parke, Terra Click Laminat Parke, Sensa Laminat Parke, Vario Laminat Parke, Çamsan Laminat Parke, AGT Laminat Parke, Balterio Laminat Parke, Designfloor Laminat Parke seçeneklerimize göz atmadan bizden sakın ayrılmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?