Ankara Parke Firmaları ve 2022 Fiyatları

Blog geri dön
ankara-parke-1

Ankara Parke Firmaları ve 2022 Fiyatları

Yaşam alanını farklı ve özgün tarzlar ile donatmak isteyenler Ankara parke firmalarının koleksiyonlarını inceliyor. Sadece sıfır projelerde mimar değil aynı zamanda evinin odalarında bir yenilik isteyen herkes günümüzde parke ürünlerine yöneliyor. Hem uygun fiyatlı oluşu hem de işlevsellik bakımından türünün en iyi performanslarını barındırması bunda çok etkili. Elbette bir de zarafetini de unutmamak gerekir.

Dekorasyonda ‘uyum’ çok önemlidir. Bu alanda uyum ise makulü bulma ile mümkün olabilir. Peki uyumlu bir ev dekorasyonu nasıl yapılır? Öncelikle zemin döşemenizi seçmelisiniz. Zira evlerde en büyük göze değen kısımlar zeminlerdir. Eğer burayı döşeterek yola çıkarsanız, sonrasında mobilya, tablolar ya da diğer dekorasyonlar kolayca seçilebilir. Uyum budur işte. Makulü yakalamak ise farklı bir konudur. Eğer ki zengin görünümde bir laminat aldıysanız diğer objelerde aşırıya kaçan şeylere yönelmemeniz gerekiyor. Böyle makul yakalanabilir. Aksi durumda gözü yoran bir sonuç alınacaktır.

Ankara parke döşemelerinde şıklık talebi yüksek bir şehirdir. Buranın insanı her şeyden önce dekorasyonda zarafeti öne çıkarır. Bunun için laminat ürünleri yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Kimi oturma odaların pastel tonları çok severek kimi de daha canlı ve dinamik toınlar ile içindeki enerjiyi yaşam alanına yansıtır. Herkesin farklı talepleri beklentileri vardır zemin döşemesinden. Geniş bir parke koleksiyonu ile bunu sağlamak da mümkündür ayrıca.

ankara-parke-2
Ankara Parke

Yeşil Parke tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Ankara şehrinde de en çok tercih edilen parkecidir. Çünkü bizler tadilat süreçlerinde zeminlerin kilit taşı olduğunu biliyoruz ve türünün en değerli modellerini sizlere sunuyoruz. Ankara’da parkeci telefonu arayanlar 0 (216) 335 34 68 veya 0 (531) 222 58 58 numarasını çevirebilir. Telefonun ucunda profesyonel bir destek sizleri bekliyor.

Ankara Laminat Parke

Günümüzde bireyler yorucu bir hayat ve iş temposuna sahip. Huzur buldukları ve dinlendikleri tek yer ise evleridir. Burada geçen zaman boyunca huzur ve dinginlik yaşanmalı. Bunu da doğru tercihlerin oluşturduğu bir bütün dekorasyon ile mümkün kılabilirsiniz. Bu yüzden zeminlerde yumuşak tonlara yönelebilirsiniz. Pastel sıcaklığı insan ruhunu dinlendirir. Ankara laminat parke seçimi tam da bu konuda ihtiyaçları karşılayacak bir seçenektir. Neden mi? İşte detaylar…

Modern mimarinin içerisinde geleneksel tarzları öne çıkarmak isteyen insanların sayısı azımsanmayacak derecede çoktur. Bu sebepledir ki etnik desenli halılar ve ahşap mobilyalar çok sayıda evi süslüyor günümüzde. Fakat taş ya da seramik zeminler spor havada olduğu için bu dekorasyonun bütününü bozmaktadır. Parkeler ise harika bir tamamlayıcı görev görmektedir. Özellikle halı, tablo ve mobilya gibi objelerde geleneksel tarzı sevenler muhakkak ki zeminine parke döşetir.

Ankara Parke Firmaları

Dekorasyon açısında yıllar içerisinde çok sayıda trend gelip geçti ancak bu süre parkelerin popülerliğinden hiçbir kaybettirmedi. Aksine geçen yıllar boyunca daha da tercih edilen bir konuma ulaştı diyebiliriz. Siz de yeni bir tadilat sürecine girdiyseniz ve artık evinizin odalarında zarif bir görünüme sahip olmak istiyorsanız Ankara parke firmaları arasında nen iyisini seçmelisiniz. Ancak bu şekilde hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir. Kötü ürün kötü görüntünün temelini atar. Bu da sizi maddi ve manevi açıdan yorar.

Günümüzde öylesine çok parke modeli var ki kullanıcılar çoğu zaman seçim yapmakta çok zorlanıyor. Hatalı bir ürün seçip der kısa sürede sıkılmaktan korkuyorlar. Haklı bir endişedir bu. Çoğu insan döşettiği ürünlerden kısa sürede sıkılabiliyor ve yenileme ihtiyacı hissediyor.

Eskiden laminatlar sadece salonlarda kullanılırdı ancak teknolojiyle birlikte ürünler öylesine gelişti ki bugün banyo ve mutfak da dahil olmak üzere evin her köşesine döşetebiliyorsunuz. Artık yavaş yavaş seramiklerin pabucu dama atılıyor diyebiliriz. Hatta öyle ki balkonlarda bile sıklıkla görmeye başladık.

Ankara’da Parke Satan Firmalar

Ankara’da parke nereden alınır? Bu soru her dönem popülerliğini korur. Çünkü sürekli olarak talep edilen bir süreç değildir zemin döşemesi. İnsanın ömrü boyunca birkaç kez karşılaşacağı durumdur. Haliyle gelişigüzel özensizce gerçekleştirilmemelidir. Ankara parke firmaları arasında güzeli, şıklığı ve dayanıklılığı temsil eden ürünleriyle Yeşil Parke’yi tercih edebilirsiniz.

Ankara parke konusunda farklı modelleri seviyor. Düz ve pastel zeminler büyük oranda kullanılsa da son yıllarda çıkan harf ya da farklı figür yüzeyli parkelerin de 7’den 70’e sevildiğini görmekteyiz. Bu konuda sizlere dekorasyon fikri oluşturması açısında birkaç model tavsiye edeceğiz. İşte Ankara’nın en güzel parkeleri…

  • Ankara Smart Click parkeleri
  • Ankara Terra Click parkeleri
  • Kronotex laminat parkeleri
  • Ankara Vario parkeler
  • Ankara AGT ürünleri
  • Balterio Ankara parkecisi

Ankara Parke Fiyatları

Bu kısımda Ankara parke fiyatları hakkında fikir sahibi olmanız açısında genel oranlar belirteceğiz. Zira her ürünün ve markanın satış ücretleri farklıdır tahmin edileceği gibi. İlk olarak metre kare hesabıyla parke satın alındığını belirtelim. O yüzden 1 metrekare parkenin fiyatı için ortalama 200 TL’dir. Aşağı ya da yukarı yönlü hareketlilik olabiliyor bu rakamlarda.

Ankara’da parke fiyatları ne kadar? 100 TL’ye de var 500 TL’ye de bulunuyor. Güncel ve avantajlı oranlara ancak Yeşil Parke koleksiyonu üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Burada bir dipnot düşmeliyiz. Her gördüğünüz fiyat o parkenin kalitesini yansıtmaz. Kimi yerlerde çok afaki fiyatlar ile satışa sunuluyor bu zemin ürünleri. Ama kaliteli hayli düşük performansta oluyor. Bu sebeple diyoruz ki güvenilir olmayan bir markadan ister ucuz olsun isterse de pahalı ürün almamalısınız. Zira tadilatınız bittiğinde üzülmenizi istemeyiz.

ankara-parke-3
Ankara Parke

Ankara Laminat Parke Fiyatları

Parke satın almadan önce herkes bir fiyat analizi ve araştırması yapar. Çok fazla seçenek var piyasada zira. Doğru ürünü doğru fiyatlar ile alabilen bu süreçten en iyi avantajla ile çıkan kişilerdir. Yeşil Parke herkesin bu süreçten avantajlı çıkması için faaliyet göstermektedir. M2 fiyatını merak edenler için net bir rakam olmamakla birlikte ortalama 150 TL civarlarında olduğunu belirtelim.

Ankara Parke Fiyatları Kaç TL?

Marka marka liste fiyatları farklılık gösteriyor. Günümüzde Kaindl modelleri ile Çamsan arasında değişik tarife vardır örneğin. Biraz da sizin ihtiyaçlarını burada rakamı belirler. Eğer en iyisini istiyorum derseniz AGT parkeyi seçebilir ve bir miktar yüksek miktarlara ödeyebilirsiniz. Ama kazandığınız şıklık eşsiz düzeyde olacaktır. Ayrıca Designfloor ürünleri de bu alanda tercih edilesi kaliteye sahip.

Ankara Parke Ustası

Son olarak Ankara parke ustası arayanlar için açıklama yapacağız. Çoğu zaman kaliteli parkeler temin edilse de bunu döşeyecek kaliteye sahip usta bulmak zor olabiliyor. Eğer ki uzman eller döşemez ise de üründen gerçek performans alınması mümkün olmamaktadır. Ankara’da parke ustasına 0 (216) 335 34 68 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Markamızdan ürün satın aldığınız taktirde döşemeci konusunda da size destek olmaya çalışıyoruz. Satış sırasında operatörlerimizden bu alanda destek talep edebilirsiniz.

Başladığınız ya da başlayacağınız tadilat sürecinde size kolaylıklar diliyoruz. İhtiyaç duymanız halinde zeminleriniz için sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. İyi günler.

 

İlginizi çekebilir: En Güzel Bursa Parke Modelleri

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button