Antalya Parke Döşeme ve Ustası

Blog geri dön
antalya-parke-doseme-4

Antalya Parke Döşeme ve Ustası

Antalya parke arayışında çok yoğun talebi olan bir şehir. Konut açısından yenilenen ve her geçen gün sıfır projelerin satışa sunulması, modern parke modellerinin de sıkça karşılaşılmasını sağlıyor. Yaşam alanında dekoratif bir yenileme yapmak isteyenler için ilk akla gelen konu kesinlikle zemin döşeme ürünlerinin seçimi olmaktadır. Bilindiğini gibi bir alanda en çok göze hitap eden kısım yerlerdir. Üstelik sadece göze hitap etmez, aynı zamanda ayaklara da hitap eder. Zira sürekli olarak üzerlerine basarız ve bu sebeple konforu da bizlere sunmalı.

Antalya bölgesi sadece yerleşik yaşamın olduğu bir yer değil, turizm açısından da oldukça yoğun bir konsepte sahip bölge. Daire konut tiplerinden ziyade yazlık ve villa olarak bilinen müstakil projeler daha sık görülüyor. Bu da Antalya parke döşeme konusunun önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Çünkü denize yakın olan yerlerde yaşam alanlarının zeminleri kaliteli malzemelerden kaplatılmalı. Uzun ömürlü, şık ve konforlu bir kullanım ancak kalite ön plana çıkarsa sağlanabilir.

Tadilata başlamak dışarıdan bakıldığında kolay bir süreçmiş gibi görünebiliyor. Fakat içine girildiğinde birçok zorluk ve sorunsal ile karşılaşılmaktadır. Bu sebeple öncesinde bir planlama yapmak, atılacak en doğru adımdır. Burada işe zemin ürünlerinizin ne olacağına karar vererek başlayabilirsiniz. Eğer zemin modeli konusuna karar verirseniz böylece alandaki diğer dekoratif unsurların da seçimine geçme imkanınız doğar. Peki Antalya parke nereden alınır? Döşeme işlemi nasıl yapılır? Parkeci bulmak mümkün mü? 2022 yılında fiyatları ne kadar oldu? Tüm bu soruları ve çok daha fazlasını sizler için yazının devamında yanıtladık.

antalya-parke-doseme-2
Antalya Parke Döşeme

Antalya Parke Döşeme

Zemine ürün kaplama işine döşeme adı verilmektedir. Bunun için çok sayıda seçenek bulunur. Karo halı ve parkeler bu alanda kıyasıya yarışıyor diyebiliriz. Her ikisinin de kendine has özellikleri ve sağladığı faydalar var. Biz bu yazımızda parkeleri inceleyeceğiz. Antalya parke döşeme işlemi tüm bölgelerde pratik ve usta bir şekilde gerçekleştiriliyor. Öncelikle hangi ürünlerin satın alınacağına karar veren kullanıcılar daha sonra adreslerine gelen parke paketlerini döşeyecek usta temin ediyor.

Parke döşeme işi bilmeyen kişilerin yapabileceği basit bir uygulama değil. Karo halı olsa hemen herkes döşemesi yapabilir fakat durum parkede değişiyor. Mutlaka bu alanda deneyim kazanmış ustaların elinden geçmesi gerekmektedir. Antalya parke döşeme işlemini yapacak çok sayıda kişi mevcut. Ancak bu konuda yardım isterseniz sizlere memnuniyetle hizmet sağlıyoruz.

Herkes evi ve ofisi şık olsun ister. Misafir ya da müşteriler geldiğinde göğsünü gere gere yaşam alanını sergilemek mutluluk verici bir durum. Lakin bunu sağlamak için dekorasyonda bazı püf noktalarına hakim olunması gerekiyor. Özellikle de parke döşeme hizmetinde seçim yaparken kullanıcı olarak bazı kıstaslar koyulmalı. Onlardan bazılarını birkaç maddede belirtelim:

  1. Ürün satın alınacak firma seçilirken, koleksiyonunda geniş bir ürün yelpazesi bulunmalı. Böylece doğru renk ya da desen çeşitleri seçilebilecektir.
  2. Ürün seçimi yaparken nasıl bir tarz istenildiğine karar verilmeli. Geleneksel mi seviyorum yoksa modern mi? soruları sorulmalı.
  3. Alınacak malzemenin kalitesi en yüksek standartlarda olmalı. Uzun ömürlü kullanım ancak bu şekilde mümkün olabilmektedir.
  4. Kargo seçeneği hızlı ve güvenilir olmalı. Tadilat sürecinde fazladan ürün temini beklemek kullanıcılar için can sıkıcı bir durum.
  5. Mümkünse ürünlerin satın alındığı firmadan usta hizmeti de talep edilebilmeli.

Antalya Parke Ustası

Çoğu kullanıcı için en kaliteli parkeleri satın almakla güzel bir zemin sistemine kavuşulacağı anlamına gelmektedir. Fakat bu hatalı olduğu kadar düzeltilmesi gereken bir yaklaşım. Zira hiçbir ürün kendiliğinden zemine döşenmez. İşçilik kaliteli olmalı, tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar uygulanmalı. Aksi taktirde ürün istediği kadar kaliteli ve şık olsun, orta vadede birçok kullanım sorunsalı doğuracaktır. Peki ama Antalya parke ustası nasıl bulunur? Profesyonel parkeci var mı? İşte detaylar…

Parkeci bulmak, çoğu kez ürün bulmaktan daha da zorlu bir süreci doğuruyor. Titiz kullanıcılar yaşam alanlarında kusursuzluğu aradığı için usta konusunda da en üst düzey bir hizmet almak istiyor. Aslında bu oldukça haklı bir talep. Kimse kötü döşenmiş bir parke üzerinde yaşamak istemez. Zira ne zaman hasar alacağı, hangi vakit bozulacağı hiç belli olmaz.

Yeşil Parke markası olarak tüm Türkiye genelinde uyguladığımız gibi Antalya parke ustası hizmetinde de en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Bölgedeki en iyi ustalar kadromuzda yer almaktadır. Sitemiz üzerinden ürün satın alırken bu talebinizi belirtirseniz, müşteri hizmetlerimiz sizler için en iyi ustaların temin edilmesini sağlayacaktır. Böylelikle tadilat döneminde ne bir aksama ne de bir kötü işçilikli karşılaşmış olacaksınız.

antalya-parke-doseme-1
Antalya Parke Döşeme

Antalya Parke Fiyatları

Tadilat yapmaya karar verildiğinde ve zemin yapısında da değişikliğe gidileceğinde belki de akla ilk olarak Antalya parke fiyatları konusu geliyor. Zira dekorasyon günümüzde maliyetli bir iş. Bireyler ince eleyip sık dokuyarak bütçelerini koruyor. Kimse ederinden pahalı bir ürün satın almak istemez. İsterse en üst şıklıkta bir model olsun, doğru olan makul oranlar ile bu ürünleri satın almaktadır. Peki bu mümkün mü? Eğer doğru yer tercih edilirse elbette mümkün.

Parke levhaları paketler halinde satılmaktadır. Döşeme alanları hesaplanırsa kaç paket levha gideceği net olarak tespit edilebilmektedir. Böylece ortaya bir fiyat çıkar. Günümüzde çok farklı listeler ile karşılaşsak da genel bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün. 8 milimetre parke modelleri 100 ila 300 TL aralığında satışa sunuluyor. Model ve markaya göre de bu rakamlarda değişiklikler oluyor. Güncel ve net bir bilgi almak ancak alan ölçüsü belirlendikten sonra firma ile iletişime geçerek mümkün olabilir.

antalya-parke-doseme-3
Antalya Parke Döşeme

Antalya Parkeciler

Antalya parkeciler yönünden çok çeşitliliğe sahip olsa da ürün bakımından dar koleksiyonlara sahip. Yeni trendlere sahip olmak, modern parkeler ile tanışmak çarşı ve pazardaki parke mağazaları üzerinden ne yazık ki mümkün olmuyor. İşte tam da bu noktada online parke mağazasından alışveriş yapılmasının önemi ortaya çıkmaktadır.

Online parkeci üzerinden yüzlerce ürün havuzuna tek bir tık ile bakabiliyorsunuz. Ürünlerin resimleri net ve canlı bir şekilde sergileniyor. Aralarından en çok içinize sinen modeli rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Üstelik online satın almalar her zaman için fiyat bakımından da karlı bir durum oluşturmaktadır. Çarşı fiyatlarına oranla her zaman %20 %30 daha avantajlı satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Elbette online satın almanın avantajlarından yararlanmak için doğru bir markayı tercih etmeniz gerekiyor. Yeşil Parke olarak son 15 yıldır online parke satışında lider konumda olmanın haklı gururu içindeyiz. Her yıl güncellenen parke koleksiyonumuzda geleneksel ve çok sevilen ürünler de bulunuyor. Hemen şimdi koleksiyona girerek inceleme yapabilir, tarzınızı en iyi şekilde dışa vuran parkeyi seçebilirsiniz. Siparişlerinizi de Yeşil Parke iletişim araçları üzerinden verebiliyorsunuz. 7/24 zamanlamayla müşteri temsilcilerimiz sizleri bekliyor. Şimdiden eşsiz güzellikte bir yaşam alanına sahip olmanızı diliyoruz.

 

İlginizi çekebilir: En Sağlıklı Laminat Parke ve 2022 Fiyatları

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button