5 Adımda Ataşehir Duvardan Duvara Halı Kaplama Nedir?

Blog geri dön
Ataşehir-duvardan-duvara-hali

5 Adımda Ataşehir Duvardan Duvara Halı Kaplama Nedir?

Ataşehir duvardan duvara halı kaplama konusunda yetkin ve güvenilir bir firma bulmak oldukça meşakkatli bir arama süreci gerektirmektedir. Genellikle belli bir refah seviyesinin üstünde insanların yaşadığı bu tarz yerlerde fiyatlar oldukça yüksek olabilir. Bu alanda fiyat fayda dengesi gözetilmeli ve seçimler buna göre yapılmalıdır.

Bu bölgede yer alan plazalarda yer alan pek çok iş yeri kullanım kolaylığı ve üstün özellikleri nedeniyle duvardan duvara halı modellerine daha fazla yönelmektedir. Ataşehir duvardan duvara halı ürünlerine olan talep konusunda oldukça yüksek bir segmentte yer almaktadır. Bu bağlamda pek çok firma, farklı renk, desen ve çeşitleri ile kullanıcıya çok fazla seçenek sunmaktadır. Duvardan duvara halı kullanarak siz de Yeşil Parke aracılığı ile istediğiniz alanda zemin kaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pek çok farklı şehir ve ilçede olduğu gibi Ataşehir duvardan duvara halı kaplama uygulaması yapılmaktadır. Özellikle ısı ve ses yalıtımında etkili olan bu materyali küçük çocuklu aileler ve kreşler oldukça fazla tercih etmektedir. Kolay döşeme imkânı sunan bu halı modeli ile rahat ve konforlu aynı zamanda sıcak mekânlara kavuşabilirsiniz. Duvardan duvara halı kaplamak için Ataşehir Duvardan Duvara Halı Kaplama işlemi için Yeşil Parke firmamız ile iletişime geçebilir ve bu ürünün rahatlığını yaşayabilirsiniz.

1- Ataşehir Duvardan Duvara Halı Kaplama Nedir?

atasehir-duvardan-duvara-hali
Ataşehir Duvardan Duvara Halı Kaplama

Duvardan duvara halı bir odanın başlangıç duvarı ile bitiş duvarı arasında kalan alanda boşluk kalmaksızın halı döşenmesi işlemidir. Pek çok iş yerinin ve konutun bulunduğu Ataşehir duvardan duvara halı ürünü bazındaki zemin döşemesi oldukça kullanışlı ve ekonomik bir üründür. Hoş ve şık duran bu halı modelinin seçilebilecek yüzlerce çeşit modeli bulunmaktadır. İstenilen renkte ya da desende mevcut olan duvardan duvara halı modeller tek renk olarak da satışta bulunmaktadır.

Pek çok farklı avantajı bulunan bu halı çeşidi özellikle ısı yalıtımında çok etkilidir. Odanın dört duvarı arasında kalan her yeri kapladığı için zeminden soğuk geçmesine izin vermez. Aynı zamanda rutubet ve küf oluşturmaz. Duvardan duvara halı herkesin merak ettiği gibi sağlıklı ve kullanışlıdır.

Dilimize İngilizceden geçen ve halıfleks olarak da bilinen bu halı çeşitleri anti bakteriyel ipler ile üretilen çeşitlerinin yanı sıra pek çok farklı ip ile üretimi bulunmaktadır. Kaymaz yapısı ve tabana tutturulması nedeni ile oluşabilecek kaza risklerini de en aza indirir. Rahat ve kolay temizlenebilmesi bu halı türünü en çok tercih edilenler arasında üst seviyelere getirmiştir. Duvardan duvara halı modern alanların vazgeçilmez dekorasyon parçasıdır aynı zamanda.

2- Ataşehir Duvardan Duvara Halı Kullanım Alanları

atasehir-duvardan-duvara-hali

Duvardan duvara halı kullanılırken birçok farklı alanda ve o alana özel biçimde kullanılmaktadır. Özellikle;

 • Banka şubeleri
 • Okullar
 • Kreşler
 • Kamu kurum ve kuruluşları
 • Oteller
 • Sinema ve Tiyatro Salonları
 • Ofis ve işyerleri
 • Kongre binaları
 • Lobiler gibi birçok farklı alanda kullanılır.

3- Kullanıcıların Duvardan Duvara Halı Yorumları ve Bakım Önerileri

Birçok kişi yaşadığı ya da çalıştığı alanda duvardan duvara halıların rahatlık ve konforundan memnun kalmaktadır. Duvardan duvara halı yorumlarının en başında;

 • Sağlıklı ve rahat olması
 • Enerji yani ısı tasarrufu yapması
 • Kaymaz tabanı ile güvenli olması
 • Bebek ve çocuklar için uygun alan oluşturması
 • Kolay döşenebilmesi
 • İstenildiği zaman sökülebilmesi gibi yorumlar yapılmaktadır.

atasehir-duvardan-duvara-hali

Bunun yanı sıra duvardan duvara halı kullananlar için farklı bakım önerileri ve ipuçları da mevcuttur. Hatta bunlardan bazıları iklim özelliklerine ve lokasyona göre de değişiklik gösterebilir. Ataşehir duvardan duvara halı bakım önerileri arasında;

 • Halı temizlenirken ağartıcı kullanılmamalı
 • Halı şampuanı ile silinmeli
 • Düzenli süpürülmeli
 • Leke varsa uygun leke çıkarıcı kullanılmalı
 • Gerektiği zamanlarda ise yıkanmalıdır.

4- Kreş ve Okullarda Duvardan Duvara Halı Kullanımı

atasehir-duvardan-duvara-hali

Kreş ve okullarda en çok tercih edilen halı çeşidi duvardan duvara halıdır. Özellikle çocukların bulunduğu alanlarda çocuk ve bebeklerin soğuk zemin ile temas etmesini engeller. Bulunan alanın her yerini kapladığı için toz parçalarının dolaşımı daha az olur. Emekleyen bebeklerde özellikle duvardan duvara halılar hem mikrop tutmayan özelliği hem de ısı korunumu sayesinde daha güvenilir olmaktadır.

5- Ataşehir Duvardan Duvara Halı Kaplama Fiyatları

Ataşehir duvardan duvara halı kaplama firmalarının sunduğu birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Duvardan duvara halı kaplamanın fiyatlarını ise halının boyutu, cinsi, metrekaresi, renk ve özellikleri gibi pek çok farklı etken değiştirmektedir.

Diğer Kullanım ismi ile halıfleks olan bu halı çeşidini kullanmak diğer halılara nazaran daha kolay ve kullanışlı olmaktadır. Dekorasyonunuza uygun bir duvardan duvara halı modeli ile bulunduğunuz alanı daha modern, şık ve ferah gösterebilirsiniz.

Duvardan duvara halı kaplatmak isteyen herkes Yeşil Parke aracılığı ile bu konforun keyfine varabilir.

duvardan-duvara-hali-modelleri

Ataşehir Duvardan Duvara Halı için Yeşil Parke Sizleri Bekliyor!

Başta halıfleks zemin kaplama olmak üzere karo halı, çim halı, mescit halısı için ataşehir halıfleks satış noktası olan Yeşil Parke ile iletişime geçebilirsiniz!

Kaliteli halıfleks döşeme işlemleri uygun halıfleks fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. Ümraniye’de bulunan şubemiz dışında online sitemiz üzerinden siz de alışveriş yapabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button