Balıksırtı Laminat Parke Nedir? Özellikleri, 2023 Fiyatları

Blog geri dön
baliksirti-laminat-parke-4

Balıksırtı Laminat Parke Nedir? Özellikleri, 2023 Fiyatları

Çağ ilerledikçe yaşam alanı estetik algısı da değişiyor. Birçok yeni dekoratif tarz giriyor hayatımıza. Ama değişmeyen şey balıksırtı laminat parke. Çok uzun senelerdir insanın olduğu her türlü kapalı alanda öncelikli kullanım tercihine sahip. Macar parke ismi ile de duyduğunuz bu ürünleri yakında inceleme vakti. Nedir? Nasıl döşenir? Özellikleri neler? 2023 m2 fiyatı kaç TL oldu? Bilgi dolu bir blog yazısıyla daha yanınızdayız.

baliksirti-laminat-parke-1
Balıksırtı Laminat Parke

Balıksırtı Laminat Parke Nedir?

Yaşam alanı zeminleri için üretilen, kırık zikzak şeklinde kesim yapılan, dar ve kısa oluşuyla diğer parkelerden ayrılan zemin döşeme malzemelerine balıksırtı laminat parke denir. Geleneksel kadar çağdaş yönüyle de tasarımsal bir figür haline gelmiş halde. Görüntü itibariyle balıkların sırtına benzediği için bu ismi almıştır. Ama en popüler isimlerinden birisi de “Macar Kesme Parke” olarak bilinir.

Balıksırtı modeliyle üretilen laminat parkeler tasarımsal hava yönünden iyi bir seviyededir. Klasikleşmiş parke türlerinden sıkılan kullanıcılar bu ürünleri kullanmaya başlar. 2023 parke trendlerinde üst sıralarda bulunuyor. Temel özellikleriyle aynı olsalar da tasarım yönünden farklı ülkelerin stili olan balıksırtı parkeler var. Örneğin Fransız balıksırtı parkeleri ülkemiz kadınlarının vazgeçilmezi. İkinci sırada Macar türü yer alıyor. Zeminlerinizde bir yenilik yaratmak istiyor ve evinizde herkesin memnun olacağı bir tasarım oluşturmak istiyorsanız Fransız balıksırtı laminat parkeleri tavsiye ederiz.

baliksirti-laminat-parke-2
Balıksırtı Laminat Parke

Balıksırtı Laminat Parke Özellikleri

Eski ile yeninin bir arada buluştuğu balıksırtı laminat parke, ev, ofis, fabrika, iş yeri, atölye ve çok daha fazla sayıda kullanım yerine sahip. Dayanıklı, güçlü ama bir o kadar da zarafet dolu bir zemin malzemesi. Özelliklerini duyunca siz de tercihlerinizde parametreler ile %100 örtüştüğünü göreceksiniz. Neden balıksırtı modellerini zeminlerinize döşetmelisiniz? İşte o sorunun kapsamlı açıklaması…

1)      2023 Model Balıksırtı Laminat Parkeler Otantik Dokuya Sahip

Parkede ahşap görünümü en iyi sağlayan malzemedir balıksırtı ürünler. Otantik ahşap dokusu ve sağladığı harika hissiyat herkesin kullanmak isteyeceği özelliğe sahip. Yüzeyindeki güzel görünüm, alandaki her türlü dekor katmanıyla uyum sağlar. Geleneksel, vintage ve doğal görünüm sevenler için özel ve nadide bir ürün.

Otantik dokulu balıksırtı laminat parkeler:

  • Otantik dokulu balıksırtı laminat Urban Ultimate 47283 Beiji parke
  • Otantik dokulu balıksırtı laminat Urban Ultimate 47285 Bangkok parke
  • Otantik dokulu balıksırtı laminat Natural Touch Wide Plank parke
  • Otantik dokulu balıksırtı laminat Natural Touch Wide Plank Oak parke
  • Otantik dokulu balıksırtı laminat Herringbone D3773 parke

2)      Uzun Ömürlü Kullanım Özelliğindedir

Şıklık ve konfor önemli bir parametre olsa da uzun vadeli kullanıma sahip olmak da kullanıcıların arzuları arasındadır. Zemin tadilatı zorlu bir süreçtir. İnsanlar bir kere uğraştıktan sonra en az 10 – 15 sene yeniden zemin malzemesini değiştirmeyi istemez ve planlamaz da ayrıca. Hem zaman, hem güç hem de maddi bir kayıp çıkarır ortaya. Kalın ve ahşap yapısıyla levhalar hem ev hem de iş yerlerinde güçlü kullanım yaratır.

3)      Balıksırtı Laminat Ürünleri Kolay Temizlenir

Az bakım gerektiren ve temizliği kolay olan zemin malzemesi arayanlara balıksırtı laminat parke modellerimizi tavsiye ediyoruz. Yapısındaki özellikle zaten kolay toz, kir tutmuyor. Rutin paspas vileda temizliği ile zemin hijyeni %100 olarak sağlanabiliyor. Ayakkabı ile basılan iş yerlerindeki zeminlerin günlük olarak silinmesi gerekli. Bu da sık su ile temas anlamına gelir. Ama bu ürünleri her gün silseniz de yüzey aşınması ya da renginde olma yaşanmaz.

4)      Nem ve Rutubete Karşı Balıksırtı Modeller Dayanıklıdır

İnsanlar zemin ürünleri kısmında en çok nem ve rutubetten şikayetçi. Günümüzde kullanılan zemin altı ısıtma sistemleri ya da zemine yakın petekli kombiler rutubet ve nem sorunsallarının gün yüzüne çıkışını arttırıyor. Kalitesiz parke kısa süre sonra rutubete maruz kalır. Devamında kabarmalar başlar ve ürünün işlevsiz hale gelmesi durumu gerçekleşir. Ama Yeşil Parke mağazasındaki balıksırtı laminat parke ürünleri türünün en iyi kalite noktasında olduğu için artık rutubet ve nem sorunsallarına veda edebilirsiniz. Doğru yerde ve doğru ürünler ile birliktesiniz şu an.

5)      Balıksırtı Parkeler Kolay Döşenen Malzemelerdir

Parkeler kaliteli ve doğru stillerde üretildiğinde döşeme de kolay oluyor. Kullanıcılar çok zahmetli döşeme gerektiren zemin ürünlerinden genelde kaçınmaktadır. Çünkü hem maliyeti fazla oluyor hem de süreç çok daha zor hale bürünüyor. Balıksırtı ürünlerde yapışkan bir maddeye ihtiyaç yok. Birbirine geçmelidir. Levhalar birbirine geçerek sabitlenir. Kayma ya da oynama da yaşanmıyor bu sayede.

Balıksırtı Laminat Parke Modelleri

Fransız ve Macar balıksırtı parkelerin popülerliğinin olduğu günümüzde bu stilleri harika yansıtan markalarla çalışıyoruz. Eğer kalite sizin için vazgeçilmez bir parametre ise kesinlikle iyi markaların ürünlerini evinize sokmalısınız. Uygun fiyata satmak için kötü malzeme kalitesi kullanılıyor. Bunlar birkaç sana içerisinde de ne yazık ki kötü bir performans ortaya çıkarıyor. En güzel balıksırtı laminat parke modelleri neler? İşte işinize çok yarayacak o liste…

a)      AGT Balıksırtı Laminat Parke

AGT bir Alman markasıdır. Ürünlerine Alman mühendisliğinin o dayanıklı yapısıyla öne çıkar. Laminat, lamine ve balıksırtı türlerini üretiyor. Türkiye’deki satış temsilcisi de Yeşil Parke markasıdır. Yetkili satış sitesiyiz ve sizlere %100 güvenli, kaliteli ve görkemli balıksırtlarını gönderiyoruz. Sipariş oluşturmadan bizler ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Birlikte eviniz için en iyi olan ürünü seçebiliriz. Keyifli alışverişler olsun.

baliksirti-laminat-parke-3
Balıksırtı Laminat Parke

b)      Çamsan Balıksırtı Laminat Parke

Çamsan şirketi, Türkiye’de ağaca şekil veren en büyük ve geniş satış hacmine sahip markasıdır. Bugün her türlü parke stilinde harika ürünler tasarladıkları görülür. En iyi oldukları alanlardan birisi de kesinlikle balıksırtı laminat ürünler. Yüzeyindeki dekor çizgileri, eskinin ruhu yeninin çağdaşlığını yansıtan görünümleri kesinlikle tercih sebepleri. Çamsan ürünlerini Yeşil Parke online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

c)      Macar Kesim Balıksırtı Laminat Parke

Macar kesim balıksırtı laminatlar özel bir kesim türünün olduğu parkelerdir. Diğer balıksırtı ürünlere göre daha dar ve uzun kesimlerden oluşur levhalar. Fransız stiline göre Macar tarzı daha sert ve iddialı oluyor. Genelde ofis ve iş yeri tipindeki zeminlerde kendine yer buluyor. 2023 Macar kesim balıksırtı parke satın almanın güncel adresi Yeşil Parke online web sitesi. Uygun fiyatlarla dolu koleksiyonumuzu siz daha incelemediniz mi?

2023 Balıksırtı Laminat Parke Fiyatları

Yeni yılda da insanlar hız kesmeden zeminlerini yenilemeye, evlerindeki enerjiyi baştan yaratmaya devam ediyor. 2023 balıksırtı laminat parke fiyatları da kullanıcıların bu değerli ürünlere ulaşmasını kolaylaştıracak oranlarla hazırlandı. 1 metrekare alanı ortalama 100 ila 400 TL arasında değişiyor. Kalite, renk, desen ve marka gibi parametrelere göre balıksırtı fiyatları değişir. Ama ortak olan durum, herkesin bütçesine uygun bir Yeşil Parke ürünü olduğudur. Online siparişler başladı. Siz de 2023 parke trendlerine uyum sağlayın ve bizleri tercih edin. İyi günler.

 

İlginizi çekebilir: İkinci El Parke Nedir? Nasıl Döşenir? 2023 Fiyatları

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button