Balterio Laminat Parke Nedir? Özellikleri Nelerdir? 2022 Fiyatları

Blog geri dön
balterio-laminat-parke-1

Balterio Laminat Parke Nedir? Özellikleri Nelerdir? 2022 Fiyatları

Balterio laminat parke her zaman için sevilen bir yer döşeme ürünü olmuştur ve bunun da birçok haklı gerekçesi vardır. Özellikle geleneksel motiflerin ağırlıklı olduğu bir yaşam alanında Balterio kadar atmosfere uyum sağlayan ve mekânın enerjisini yükselten başka bir parke modeli yoktur dersek abartmış olmayız. Avrupa’nın en kaliteli parke üreticilerinden biri konumuna sahiptir. Üstün teknolojisi ve mekâna özel tasarımlarıyla her dönem için müşterilerinin dikkatini çekmeyi bilmiştir.

Anti-statik özelliği sayesinde Balterio laminat parke ürünleri yüzeyinde oluşabilecek elektrik birikmelerini yok eder. Yani yalıtkan özelliğe sahiptir. Ayrıca yerden ısıtmaya müsaitliği sayesinde günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Zira ülkemizde yeni nesil doğalgaz mimarisi yüksek oranda yerden ısıtmalı bir yapıya geçmektedir. Yerden ısıtma sistemlerinde Balterio kullanılırsa ısı yalıtımında yüksek kalite sağlanır. Bu da haliyle ısı tasarrufunun elde edilmesine olanak tanımaktadır.

2022 yılında da bireyler binlerce parke çeşidi arasında seçim yapmakta zorlanabilmektedir. Bunun en önemli sebebi renk çeşitliliğindeki fazlalıktır. Ayrıca sürekli olarak değişen trendler, kullanıcıları hata yapma riskiyle karşı karşıya bırakmaktadır. İşte böyle anlarda Balterio parkeler sizlere en iyi çıkış yolunu sunuyor. Klasik renkleriyle hemen her parke modasına uyum sağlıyor. Böylece evinize ya da ofisinize döşettiğiniz parkeleri çok uzun yıllar kullanabiliyorsunuz. Peki Balterio laminat parke nedir, özellikleri nelerdir ve 2022 yılında fiyatları ne kadar oldu? Yazının devamında tüm bu sorunsallara yanıt bulacaksınız.

Balterio Laminat Parke Nedir?

Balterio laminat parke, parke döşeme türlerinden biri hatta en sevilenidir. Üretiminde kullanılan malzemelerin üst kalitede olması onu dayanıklı ve sağlam bir yapıya bürür. Birçok renk çeşidine sahiptir. Yeşil Parke online mağazasında en çok sevilen ve yaşam alanlarına zarafet katan Balterio ürünlerinden bazıları şunlardır:

 1. Vitality Style
 2. Vitality Deluxe Xtra
 3. Vitality Jumbo
 4. Vitality Sperb

Diğer parke çeşitlerinde olduğu gibi Balterio parkelerde de kalite çok önemli bir detaydır. İyi bir parke sistemini evinize döşettiğinizde beraberinde birçok avantajı da elde etmiş olursunuz. Bunlardan en önemlisi de dayanıklılıktır. Üst kalitedeki parkeler çizilmelere ve darbelere karşı daha dirençli yapıdadır. Kullanım ömrü uzun, görsel şıklığı süreklidir.

balterio-laminat-parke-3
Balterio Laminat Parke Nedir? Özellikleri Nelerdir? 2022 Fiyatları

Balterio Laminat Parke Özellikleri

Avrupa’nın en köklü parke üreticilerinden olan Balterio markasının ürünleri ülkemizde de sevilerek kullanılmaya devam ediyor. Her yıl binlerce aile yaşam alanlarını bu markanın ürünleriyle dekora ediyor. Bunda elbette sağlığı tehdit etmeyen materyallerden üretilmesi ve bütçe dostu fiyatlara sahip olması önemli etkenler. Ancak onu harika konuma taşıyan daha birçok farklı özelliği mevcut. İşte onlardan bazıları:

 • Anti-statik özelliğe sahiptir. Parke yüzeyinde oluşabilecek elektriklenmeleri dağıtır.
 • Yerden ısıtmalı sistemler için en uygun alternatiflerden birisidir. Isıyı hapseder ve tasarruf sağlar. Ayrıca Mavi melek üst düzey sağlık sertifikasına sahiptir.
 • Şık tasarımıyla kullanıcıları kendisine hayran bırakır. Birçok farklı renk seçeneğinin olması da kullanım alanını yaygın kılar.
 • Ekonomik oluşuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 2022 yılında en makul fiyatlar ile sitemiz üzerinden bu ürüne sahip olabilirsiniz.
 • Kolay kolay kir tutmaz. Yüzeyi nemli bir bez ile kolayca silinebilir.
 • Dış yüzeyi oldukça dayanıklıdır. Çizilmelere karşı dirençlidir. Derin çiziklerde kolayca tamiratı yapılabilir.
 • Su ya da nemden dolayı kabarma yapmaz. Fakat bu yoğun suya karşı dirençli olduğu anlamına da gelmez.

Yeşil Parke mağazamızdan yapacağınız tüm Balterio laminat parke modelleri en üst kalitededir. Bu ürünleri tercih ederek uzun yıllar yaşam alanınızdaki şıklığı koruyabilirsiniz. Detaylı bilgi ve montaj işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sağlıyoruz.

balterio-laminat-parke-2
Balterio Laminat Parke Fiyatları

Balterio Laminat Parke Fiyatları

Balterio parke tutkunları için 2022 yılında da fiyatlarının ne kadar olduğu merak konusu. Bilindiği üzere Balterio ürünleri diğer parke modelleri göz önüne alındığında daha makul fiyatlıdır. Bu da kullanıcıları cezbediyor. Zira fiyat performans orantılaması gayet iyi seviyelerde. Peki 2022’de Balterio kaç tl oldu? İşte detaylar…

Balerio fiyatları hakkında buradan net bir bilgi vermek ne yazık ki mümkün değil. Zira ücretlerin belirlenmesinde birçok faktör mevcut. Bizler ile iletişime geçerek güvenilir ve samimi fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Son Moda Duvar Kağıdı Modelleri – Duvar Kağıdında 2022 Modası

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button