Balterio Laminat Parke Özellikleri ile Profesyonel Zemin Kaplama

Blog geri dön
yesil-parke-balterio-laminat-parke-ozellikleri

Balterio Laminat Parke Özellikleri ile Profesyonel Zemin Kaplama

Balterio Laminat Parke Özellikleri ile son zamanlarda alıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Tüm modelleri yerden ısıtmaya uygun olan bu parkeler son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Anti-statik özelliği sayesinde yalıtkan özelliktedir.

Yerden ısıtmaya uygun olması sebebiyle tasarruf sağlayan Balterio laminat parkeler, üst düzey sağlık sertifikaları almıştır. Şık tasarımı ile büyüleyen parkelere ilgi her geçen gün artıyor. Yakıt tüketimini de en aza indirdiği için çevre dostudur.

Eğer siz de bir süredir laminat parke arayışındaysanız yesilparke.com sitesi üzerinden parkeleri inceleyebilirsiniz. İstediğiniz özellikteki parkeleri sayfanızda görüntüleyerek kendi tercihinize en uygun olan Balterio laminat parkeyi sipariş verebilirsiniz. Sıralama butonundan bir sıralama yaparak seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Balterio Laminat Parke Özellikleri

Balterio laminat parke Avrupa’nın en iyi parke üreticilerinin başında gelir. Mavi melek, Carb II, PEFC gibi sertifikalara layık görülmüştür. Hem çevreye hem de sağlığa karşı duyarlıdır. Sürtünmeden kaynaklı elektrik birikimlerine karşı yalıtkan niteliktedir.

Yerden ısıtma sistemi bazı parkeler üzerinde kötü etkiler bırakır.  Kavrulma ve burkulma gibi problemlere yol açarak kullanımı zorlaştırır. Ancak Balterio laminat parkelerin tüm modelleri yerden ısıtmaya uygundur. Kıvrılma, burkulma gibi problemlere karşı son derece dayanıklıdır.

15 yıl üretici garantili olan Balterio laminat parkeler, suya da son derece dayanıklıdır. Mutfak, hol, salon ve yatak odalarında rahatlıkla kullanılan bu parkelerin geniş renk skalası sayfamızda sizlere sunulmuştur.

Eğer siz de bir süredir Balterio laminat parke almayı düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden sitemizde yer alan modelleri inceleyerek kendinize en uygun olanını satın alabilirsiniz. Evin her alanında başarılı şekilde kullanılan geniş bir ürün skalasına sahiptir.

Balterio Laminat Parke Özellikleri ve Fiyatları

Laminat parke fiyatları için arama yapıyorsanız size en ekonomik seçimlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Sayfamızda pek çok modeli bulunan Balterio parkelere tek tıkla ulaşabilir ve kendi bütçenize en uygun parkeyi satın alabilirsiniz. Sitemizin sıralama butonundan en düşük ve en yüksek fiyatlı parkeleri sıralayabilirsiniz.

Dayanıklı parke arayışında olanların en çok tercih ettiği markalardan biri Balterio’dur. Sayfamızda da pek çok çeşidi bulunan Balterio parkelere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?