2022 Güncel Beykoz Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Blog geri dön
Beykoz Karo Halı Fiyatları

2022 Güncel Beykoz Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Beykoz karo halı fiyatları tercih ettiğiniz firma ve ürün kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Karo halılar günlük yaşantımızda birçok alanda zeminlerimizde yer bulmaktadır. Bu kullanım sıklığı beraberinde fiyat konusunda birçok soru işaretini de yanında getirmektedir. Bu nedenle alıcılar karo halı fiyatları üzerine araştırmalar yapmaya ihtiyaç duymaktadır.

Bu halılar uygulandıkları alanın yüz ölçümüne göre fiyatlandırılmaktadır. Karo halı fiyatları üzerine bir araştırma yapıldığında bu fiyatları etkileyen belirli faktörler karşımıza çıkmaktadır.

Öncelikle halı üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi fiyatı etkilemektedir. Aynı zamanda ürünün kalınlığı ve boyutu da fiyat üzerinde doğrudan etkilidir. Genelde duvardan duvara halı kaplama yapıldığından boyutları duvardan duvara halıfleks kaplama gibi fiyat belirlenir.

Halı alırken alınan ürünün kalitesi ve fiyatı kıyaslanmalı ve fiyat performans açısından en iyi olan seçilmelidir. Bu noktada Beykoz karo halı fiyatları sizlere cazip gelecek birçok fırsatı içinde bulundurmaktadır. Aynı zamanda halıfleks zemin kaplama gibi halı döşeme uygun fiyatlarla yapılır.

Bölgeyi incelediğimizde Beykoz karo halı firmaları sayıca fazla olduğu için size ve ekonominize en uygun modeli bulmak daha kolay bir hale gelmiştir. Size uygun karo halı modeli zeminlerinizde yerini almayı bekliyor.

Karo Halı Özellikleri Nelerdir?

Karo halı özellikleri başlığında bir araştırma yaptığımızda karşımıza belli başlı temel özellikler çıkmaktadır.

Karo halı modelleri iç içe geçen kare parçalardan oluşur ve döşendiği alanda bir parça bütünlüğü meydana gelir. Kolay ve pratik döşenebilir yapısı ve sağlam tabanlı yapıya sahip olması nedeni ile sıkça tercih edilen halı türlerinden biridir.

Evlerde de kullanımını görmek mümkündür fakat karo halı modelleri ofisler ve lobilerde daha sık rastladığımız bir modeldir. Bunun nedeni temizlemesi kolay olup koku, nem ve rutubet yapmayan özellikte olmasıdır. Aynı zamanda üzerinde topuklu ayakkabı ile daha kolay yürünebilmesi de ofislerde kullanımını doğrular niteliktedir. Anti statik özelliği sayesinde de ortamdaki elektriği bizlere aktarmaz.

beykoz-karo-hali-fiyatlari

Karo halıların uygulandığı zeminin düz ve hasarsız olması gerekmektedir. Parçalar tıpkı bir yapboz gibi birbirleri ile eşleşerek zemine döşenip şık ve modern bir görüntü oluşturur.

Şık ve modern görünümünün yanında bu halı türü ısı ve ses yalıtımı sağlama özelliğine de sahiptir. Özellikle ses yalıtımına özel Akustik modelleri de bulunmaktadır. Akustik karo halı modelleri diğer modellere göre biraz daha pahalıdır fakat kullanıldıkları alanda gerçek bir ses yalıtımı sağlamaktadır.

Beykoz karo halı fiyatları altında fiyat incelemesi yaptığımızda ise bu özellikler fiyatı doğrudan etkileyen özelliklerdir. Örnek vermek gerekirse yukarıda da belirttiğimiz gibi akustik karo halı modelleri diğer modellere kıyasla ses yalıtımını daha iyi sağladığı için daha pahalıdır.

Beykoz Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Beykoz karo halı fiyatları çeşitli faktörlere göre değişlik göstermektedir. Bu faktörlerden en belirgin olanı seçilen halının boyutlarıdır.

Düşük metrekareli modelleri genel olarak daha düşük bir fiyata sahiptir. Fakat bu durumun tam aksinin olduğu yani yüksek metrekareli modellerin daha uygun olduğu satıcı firmalar da mevcuttur. Bu durum satılan ürünün kalitesi ile de ilişkilendirilebilir.

Beykoz karo halı fiyatları da boyut ve kaliteye göre değişiklikler göstermektedir. Net bir fiyat için seçilen ürünün kalitesi ve kullanılacağı alanın ölçüsü belirlenmeli ve fiyat buna göre hesaplanmalıdır.

Ofis Karo Halı Fiyatları Nelerdir?

beykoz-karo-hali-fiyatlari

Ofislerde kullanımının yaygın olması satılan modellerini fiyatlarını etkilememektedir. Ofis karo halı fiyatları ile diğer karo halı fiyatları arasında bir fark görülmemektedir.

Evler için veya ofisler için başlıklarına ayrılmayan modeller tek bir fiyat başlığı altından satılmaktadır. Fiyatları etkileyen faktörler bir önceki başlıkta bahsettiğimiz faktörlerdir. Ofisleriniz veya evleriniz için de uygun fiyatlı karo halıları Beykoz karo halı firmaları kapsamında bulabilirsiniz.

Akustik Beykoz Karo Halı Fiyatları

beykoz-karo-hali-fiyatlari
Beykoz Karo Halı Fiyatları

Akustik karo halı fiyatları diğer halı modellerinin fiyatlarına kıyasla daha yüksektir. Bunun sebebi ekstra ses yalıtımı sağlamak ve akustik bir ortam oluşturmak için akustik modellerde kullanılan malzemenin daha pahalı olması ve işçiliğinin daha zor olmasından kaynaklanmaktadır.

En ucuz karo halı fiyatları içeresinde bir arayış yaparsanız burada akustik modellere rastlamanız çok zordur bu modeller özel yapım ve pahalı modellerdir. Fakat Beykoz karo halı fiyatları incelendiğinde bütçeniz için uygun olacak bir model mutlaka mevcuttur.

Firma olarak karo halı stoklarımızda her zaman bulunmaktadır. İster ofislerde isterseniz mescit halısı olarak kullanabilirsiniz.

Alıcılarımız Yeşil Parke sitemiz üzerinden karo halı, halıfleks fiyatları araştırmaları yaparak mekanlarına ve bütçelerine en uygun modeli seçebilir ve mekanlarına şık bir dokunuş yapabilirler. Kısa sürede kaplama hizmetleri için doğru adrestesiniz!

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button