Beykoz Parke Döşeme | 2022 En İyi Parke Ustası

Blog geri dön
beykoz-parke-doseme-2

Beykoz Parke Döşeme | 2022 En İyi Parke Ustası

Beykoz parke döşeme arayışında olanlar için Yeşil Parke markası harika fırsatlar sunuyor. Günümüzde yaşam alanlarının zeminlerini süsleyen en yaygın ürünler parke olarak bilinmektedir. Geçmişten günümüze birçok farklı türleri çıksa da hiçbir dönem için popülerliğini yitirmedi. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de lamine ve laminat parkeler çok seviliyor.

İyi, kaliteli ve şık parke bulmak zor bir iş. Fakat bundan daha zor olanıysa kaliteli parke döşemeci usta bulmaktır. Zira parke ne kadar kaliteli ve şık olursa olsun eğer parke ustası işinin ehli değilse, hiçbir zaman istenilen performans alınamaz. Zamanla şişme ya da kayma gibi sorunsallar ortaya çıkar. İşte bu sebeple tüm Türkiye’de olduğu gibi Beykoz parke döşeme konusunda sizlere faydalı bir yazı hazırladık. Keyifli okumalar dileriz.

beykoz-parke-doseme-1
Beykoz Parke Döşeme

Beykoz Parke Ustası

2022 yılında da parke trendleri kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanmaya devam ediyor. Yeşil Parke üzerinden her gün yüzlerce zevk sahibi müşteri alışverişlerini tamamlıyor. Sizlere sadece pkar satışı yapmıyoruz. Satış sonrası süreçler için de profesyonel çözümler sunuyoruz. Beykoz parke döşeme de bunlardan birisi.

Lamine ve laminat parkelerin montajı dışarıdan bakıldığında kolay bir işmiş gibi görünse de aslında kendi içerisinde karmaşık ve komplike bir yapıya sahiptir. Alanında uzman kişilerce döşenmeyen parkeler orta ve uzun vadede kullanıcılara birçok açıdan sorun çıkarır. Hatta bu sorunlar çoğu zaman parke sisteminin tamamen kullanım dışı kalmasına bile yol açabilir. Peki ahşap parke döşeme nasıl yapılır? İşte detaylar…

a)      Ahşap Parke Döşeme Nasıl Yapılır?

Parkeler, yapıları ve özellikleri itibariyle farklı montaj sürecine sahiptir. Her parke stilinin kendine has döşeme tarzı bulunmaktadır. Parke döşemek kolay mı? diye merak ediyorsanız yanıtı hayır olacak. Çünkü ince işçilik ve deneyim ön plana çıkıyor. Bu konuda kendinizi uzman ve güvenilir ellere emanet etmelisiniz.

Beykoz parke döşeme ustalarımız haftanın tamamında sizlere 7/24 hizmet sağlıyor. Sadece Yeşil Parke kataloglarından aldığınız parkeler için değil, dilerseniz farklı markalardan temin ettiğiniz parkelerin de kurulumlarını sağlıyoruz. Bu konu İstanbul şehrinin en iyi ekibine sahibiz. Taleplerinizi çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

b)      Parke Döşeme Nasıl Yapılır?

Parke döşeme yapmak için işlem öncesinde hazırlık aşaması bulunmaktadır. Döşenecek alanın evvela temiz ve tozdan arındırılmış olması istenir. Sonrasında deneyimli parke ustası hassas ölçüler alarak hiçbir boş yer kalmayacak şekilde parkeleri orantılar. Devamında zemine ısı ve ses yalıtımı için belli materyallerden katmanlar çekilir. Kayma önleyiciliği de bu sayede yakalanır. En sonra da parkelerin döşemesine geçilir.

Bu tür talepleriniz için Beykoz parke döşeme hizmetimizi sunuyoruz. Alanında uzman ve uzun yıllardır markamızın bünyesinde çalışan ustalar, öncesinde sizlere rezervasyon yaptırarak adreslerinize geliyor. Eşsiz parkeleriniz harika bir şekilde döşenirken sizler bu süreçte kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Ustalarımız sizlerin konfor ve mutluluğu için her türlü detayı düşünüyor.

Beykoz Parke Döşeme Fiyatları

Parke döşeme için belli bir işçilik ücreti mevcut. Genellikle bunu çoğu firma afaki seviyelere çekebiliyor. Ancak Yeşil Parke ailesi olarak tıpkı ürünlerimizde olduğu gibi işçiliğimizde de bütçe dostu oranlar belirliyoruz. Emeğin hakkının dışında hiçbir uygulamayı tercih etmiyoruz. Zaten bu sayede İstanbul ve diğer bölgelerin en iyi parke markası konumundayız.

beykoz-parke-doseme-fiyatlari
Beykoz Parke Döşeme Fiyatları

Laminat Parke Döşeme Fiyatları

Laminat parkelerin yaşam alanlarına döşenmesi, lamine ürünlerine oranla biraz daha zor bir süreçtir. Bu sebeple işçilik maliyeti biraz daha artmaktadır. Fakat uzun yıllar severek basacağınız ve kullanacağınız düşünüldüğünde işçilik ücretleri hiç de önemli hale gelmemektedir.

Beykoz laminat parke ustası talepleriniz için önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Devamında kısa süre içerisinde ustalarımızı adresinize yönlendiriyor, kusursuz bir kurulumun kapılarını aralıyoruz.

Parke Döşemek Ne Kadar?

Bu soruyu parke ihtiyacı olan kişilerden sıkça duyarız. Zira toplum içerisinde işçiliğin çok yüksek olduğu gibi bir görüş hakim. Ancak günümüzde parke ustaları ücreti gayet makul oranlarda seyrediyor. Buradan net bir fiyat belirtmek mümkün değil, Çünkü döşenecek alanın hacmi ve adresin mesafesi bu konuda belirleyici özelliğe sahip. En doğru ve güvenilir parkeci fiyat bilgisine ulaşmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Keyifli kullanımlar dileriz…

 

İlginizi çekebilir: Balterio Laminat parke Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button