Beykoz Parke Tamiri

Blog geri dön
beykoz-parke-tamiri

Beykoz Parke Tamiri

Beykoz parke tamiri parkelerinizde oluşacak her türlü sorunun üstesinden gelmeye hazır bir hizmettir. Parkelerinizde oluşan herhangi bir problem doğrultusunda bu bölgede bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Günümüzde kullanımı oldukça artan parkeler beraberinde birçok avantajı da bizleri sunuyor. Doğal malzemelerden üretilen parkeler kimyasal madde içermemektedir. Kullanıldığı mekanlarda modern ve estetik bir görüntü sağlar. Bunlarda parkelerin sıkça tercih edilmesinde önemli rol oynayan faktörlerdir.

Bunun yanında parkeler zamanla veya çeşitli etkenler ile zarar görebilir. Fakat endişelenmeye gerek yok parkeler onarılabilir yapıdadır. Beykoz parke tamiri tam bu noktada devreye giriyor. Parke tamiri ihtiyacınızı karşılıyor ve parkelerinizi yeniden sizlere kazandırıyor. Bu hizmetten faydalanmak ve parkelerinizi yenilemek için iletişime geçebilirsiniz.

Parkelerimizdeki eskimeler mekanlarımızdaki modern ve estetik görünüşten fire vermemize neden olur. Bu nedenle günümüzde bu fireyi vermek istemeyip zeminlerini sevenler arasında eski parke tamiri oldukça popülerdir.

Eski Parke Tamiri Neden Yapılmalıdır?

Parkelerimizde zaman ile oluşan deformasyonlar hem estetik görünüşü hem de parkenin kullanışlı olmasını engellemektedir.

Bu nedenle Beykoz parke tamiri hizmeti tercih edebileceğiniz en iyi hizmetlerden biridir. Parke tamiri konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Parkelerde oluşan çizik kabarma ve yanma gibi olumsuz faktörler mekanlarınızdaki görünümü etkileyecek ve sizleri mutsuz edecektir. Aynı zamanda deforme olmuş bölgeye basıldığında çeşitli problemlere yol açacaktır. Parkeler çok kaliteli de olsa zamanla bu bozulmalar başlarına gelebilir. Mekandaki tüm parkeleri değiştirmek bütçeniz açısından sizlere büyük zarar vereceği için bu tip durumlar eski parke tamiri bütçeniz açısından sizlere daha uygun olacaktır.

Oluşan bu aksilikler karşısında hiç canınızı sıkmayın Beykoz parke tamiri sizinle birlikte. İşinde deneyimli ustalar tarafından deformasyona uğramış bölge tamir edilerek eski şık görünümüne kavuşturulur. Böylece sizlerde istediğiniz görünüme ve mutluluğa bütçenize uygun fiyat ile ulaşmış olursunuz.

Hasar Görmüş Parkenin Tamiri Nasıl Yapılır? Tamir Aşamasında Hangi Adımlar İzlenir?

Öncelikle deforme olmuş parke incelemeye alınarak hasar tipi belirlenir. Parke üzerindeki yanma, çizilme, kırılma veya kabarma gibi olumsuz etkenlerin tespiti yapılır. Bu tespitler sonucunda çıkan sonuca göre farklı yöntemler ile parke tamir seti kullanımı ile onarıma başlanır.

Kabaran Parke Tamiri

Bu problem sık rastlanan bir problem olması ile birlikte rutubetli evler ve kalitesiz parkelerde en çok karşımıza çıkan faktördür. Tamirine geldiğimizde ise kabaran parkenin yerine yeni bir parke takılması ile bölgedeki bütünlük sağlanabilir.

Parke Üzerindeki Çizikler Nasıl Giderilir? Parke Çizik Tamiri

Parkeler üzerinde en sık meydana gelen olumsuz faktörlerden birisi çizilmelerdir. Evlerdeki mobilyaların hareketi, yere sürtünen sert cisimler gibi çeşitli faktörler sonucu meydana gelir.

Çizik parke tamiri sırasında tamir macunu yardımıyla oluşan çiziklerin üzerine macun sürülür. Sonrasında bu macun sıyrılarak üzerindeki fazlalık alınır ve çiziklerin içine macun dolması sağlanır. Kuruma işlemi de gerçekleştiğinde parkeler eski şık görünümüne kavuşmuş olur.

 

Kırık Parke Tamiri Nasıl Yapılır?

Parkeler üzerlerine yüksek ağırlıklar binmesi veya ağır bir cismin parke üzerine düşmesi sonucunda kırılmaya uğrayabilir. Fakat bu ağırlıklar gerçekten yüksek ağırlıklar olmalıdır. Bu nedenle parke kırılmaları olumsuz faktörler arasında en nadir rastlananlar arasındadır.

Kırık yerin tespitinin yapılmasının ardından parça bütünlüğü kontrol edilir. Parçalar tıpkı bir yapboz gibi birbirini tamamlıyor ise parçalar eski bölgesine parke tamir kiti yardımıyla sıkıştırılıp macunlanarak onarılabilir. Fakat parça bütünlüğünün kaybolduğu durumlarda aradaki boşluk küçük ise bu boşluklar parke tamir macunu yardımı ile doldurularak onarım sağlanabilir ama boşluklar büyük ise bu durum araya ek parça kullanımı veya parke değişimine kadar gidebilir. Kırık parke tamiri onarım aşamaları bu şekildedir.

Yanık Parke Tamiri

Yanık parke tamiri aşamalarını incelediğimizde en önemli unsurlardan birisi parke üzerindeki yanığın hangi seviyede olduğudur. Yanma yüzeysel ve basit bir seviyede ise Beykoz parke tamiri ustaları tarafından bu yanıklar giderilebilir.

Yüzeyin tekrardan eski görünümüne kavuşması için çeşitli işlemler uygulanır ve son olarak da parke cilalanır. Bu işlemler sonucunda parkeniz eski güzel görüntüsüne yeniden kavuşur.

Beykoz Parke Tamirinde Ücretlendirme Nasıldır? Parke Tamir Fiyat Bilgisi

Parke tamirlerinde ücretlendirme yapılırken bu ücretler Beykoz parke tamiri ustaları belirlemektedir. Ustaların fiyat belirmeden önce incelemeye aldığı bazı faktörler vardır. Hasar alan bölgenin boyutu, parkenin özellikleri ve tamir esnasında harcanan malzemeler. Bu faktörler fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir.

Parkelerinizde bu tip sorunlar yaşıyorsanız sizlerde Beykoz parke tamiri altında parkelerinizin onarımını sağlayabilirsiniz. Beykoz’un tüm mahallelerine hizmetimiz mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button