Beykoz Suya Dayanıklı Parke 2022

Blog geri dön
beykoz-suya-dayanikli-parke-3

Beykoz Suya Dayanıklı Parke 2022

Beykoz suya dayanıklı parke modelleri, evini yeniletenlerin ya da yeni aldığı evde dekorasyon yaptırmak isteyenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Parke ürünleri, zemin döşeme sistemlerinde günümüzde en çok tercih sebebidir. Sağladıkları avantajlar ve modern tasarımlarıyla ev, ofis ve dükkân gibi alanlara şıklık katar. Kullanımı da kolaydır. Fakat tüm bu özelliklerinin yanı sıra bir de su geçirmez olması talep edilir.

Özel bir zemin döşeme ürünü arayanlar için Beykoz suya dayanıklı parke çeşitleri, kullanıcılara harika bir alternatif sunuyor. Alacağınız ürünün su geçirmez olması için bazı teknik özellikleri de barındırması gerekir. Bilindiği gibi nem gören ahşap, bir süre sonra bu nemi emer ve şişme meydana gelir. Bu sebeple laminat parke ürünleri bu ürünleri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Laminat parke modelleri ahşap liflerin reçineyle yapıştırılmasıyla üretilir. Bağlayıcılıkta kullanılan reçine materyali aynı zamanda nemin parkeye girmesini önler. Nemin önlenmesiyle de kabarma gibi sorunsalların önüne geçilmiş olunur. Beykoz suya dayanıklı parke arayanlar için birbirinden özel ve kaliteli parkelerimiz mevcut. Online kataloğumuz üzerinden beğendiğiniz parke modellerini müşteri temsilcilerimize ileterek sipariş oluşturabilirsiniz.

Beykoz Suya Dayanıklı Parke Modelleri

Beykoz suya dayanıklı parke modelleri talepleri için Yeşil Parke firması olarak birçok çeşide sahibiz. Su geçirmez özellikte bir ürün ihtiyacı için en ideal tercih laminat parke modelleridir. Fakat her laminat su geçirmeyecek anlamına gelmez. Doğru materyaller ile üretilmiş yüksek kaliteye sahip olması aranır. Özellikle üretim sürecinde bağlayıcılıkta kullanılan reçinenin doğru yöntemler ile kullanılması, su geçirmezlik özelliği için önemli bir detaydır.

Natura 200 Şiraz Meşe isimli ürünümüz Beykoz suya dayanıklı parke modelleri arasında en revaçta olanı. İsminden de anlaşılacağı üzere doğal bir görünüme sahip. Böylelikle evinizin odalarına zarafeti ekleyebilirsiniz. Ayrıca Natura 401 Niksar Cevizi modeli de kahve tonlarında parke severler için harika bir seçenek. Bu ve daha yüzlercesine ulaşmak için koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.

beykoz-suya-dayanikli-parke-1
Beykoz suya dayanıklı parke modelleri

Hangi Parke Suya Dayanıklı?

Günümüze parke sektöründe çeşitliliğin bol olması, bireylerde çoğu zaman ‘hangi parke suya dayanıklı?’ sorunsalının belirmesini tetikliyor. Genel olarak bu alanda laminat parke tavsiye edilir. Bu doğru fakat eksik bir bilgidir. Zira eğer doğru teknoloji ve ham madde ile üretilirse lamine parke çeşitleri de su geçirmez özelliğe sahip olabilmektedir. Sitemizde bulunan birçok lamine modellerinde suya ve neme karşı dayanıklı ürünler bulunmaktadır.

Parkeler Suya Dayanıklı mıdır?

Parkeler suya dayanıklı mıdır? sorusunun en net cevabı, doğru ve kaliteli bir şekilde üretilirse hayırdır. Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki en kaliteli parke ürünü dahi yüksek oranda ve sık sık suya ya da neme maruz kalırsa, şişmemesi imkansızdır. Burada esas alabileceğimiz ölçü, paspas temizliği ve basit su dökülmelidir. Beykoz suya dayanıklı parke alırken bu detayı aklınızda tutmanızda fayda var.

Laminat Parke Yıkanır mı?

Beykoz suya dayanıklı parke satan firmalar arayışında olan bireyler, genellikle parkelerin yıkanıp yıkanamayacağı sorunsalıyla karşılaşıyor. Bu önemli bir detay. Zira hatalı uygulamalar parkelerin tahriş olmasına, şişmesine ve hatta kullanılamaz hale gelmesine sebep oluyor. Parkeler yıkanır. Fakat bu bol su ve hortumla değil, basit temizlik aletleriyle olur. Hafif miktarda bir su ile arap sabununu tercih ederek, tertemiz zeminlere sahip olabilmektesiniz.

beykoz-suya-dayanikli-parke-2
Laminat Parke Yıkanır mı?

Beykoz Suya Dayanıklı Parke Fiyatları

Yer döşemelerinde suya dayanıklı parke modelleri, her dönem için önemini korumaya devam ediyor. Neme ve suya karşı dirençli olan parkeler, aynı zamanda uzun kullanım ömrüne sahip oluyor. Bu sayede hem kullanışlılık hem de maliyet bireylerin yüzünü güldürüyor. Peki Beykoz suya dayanıklı parke fiyatları ne kadar? İşte detaylar…

Yeşil Parke markasındaki suya dayanıklı parkelerin 2022 yılındaki fiyatları her zaman olduğu gibi bütçe dostu seviyelerde. Kalite ve ihtişamın yanına uygun fiyatları da online mağazamızdan ulaşabiliyorsunuz. Sadece laminat değil ayrıca lamine modellerinde de suya dirençli ürün yelpazemiz mevcut. Buna ek olarak su olduğu kadar ateşe de dayanıklı yapılara sahip modeller mevcut. Beğendiğiniz ürünlerin siparişini oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca görüş ve yorumlarınız için sizleri Instagram hesabımıza davet ediyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Karo Halılar Zemin Kaplama Sırasında Neden Kullanılmamalı?

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button