Bursa Halıfleks Kaplama ve Fiyatları

Blog geri dön
bursa-halifleks-3

Bursa Halıfleks Kaplama ve Fiyatları

Bursa halıfleks, döşeme halı arayan kullanıcılar için önem arz eden bir detaydır. Zeminler günümüzde duvardan duvara halıların eşsiz güzellikleriyle şıklığa kavuşuyor. Hem geleneksel tarzdaki desenleri hem de modern düz ürünleriyle her hayale bir karşılık veriyor bu ürünler. Ev, cami, iş yeri, ofis ve kamu alanları en çok karşımıza çıkan yerlerdir. Buraların hepsinin ortak özelliği de çok yoğun insan görmesi. Bu da bize nasıl dayanıklı bir zemin ürünü olduğunu ne olarak gösteren bir detaydır.

Evini yenilemek isteyen bir kişi için çok sayıda dekoratif süreç belirir önünde. Duvarlar, tavanlar, objeler ve elbette zeminler. Kimi zaman hangisinden başlanması gerektiği de karıştırılmaktadır. Bu konuda uzman mimarlar kesinlikle duvardan duvara halılardan başlanması gerektiğini söylüyor. Bursa halıfleks modelleri arasından en güzelini seçerek yaşam alanı atmosferini genel anlamda yükseltmeniz çok kolay.

Bursa bölgesindeki halıfleks firmaları:

 • Osmangazi halıfleks döşeme – 0 (531) 222 58 58
 • Nilüfer halıfleks kaplama – 0 (531) 222 58 58
 • Büyükorhan halıfleks döşeme – 0 (531) 222 58 58
 • Yıldırım halıfleks firması – 0 (531) 222 58 58
 • Gemlik halıfleks kaplama – 0 (531) 222 58 58
 • Gürsu halıfleks telefon – 0 (531) 222 58 58
 • Harmancık halıfleks kaplama – 0 (531) 222 58 58
 • İnegöl halıfleks iletişim – 0 (531) 222 58 58
 • İznik halıfleks kaplama – 0 (531) 222 58 58
 • Karacabey halıfleks firmaları – 0 (531) 222 58 58
 • Orhaneli halıfleks kaplama – 0 (531) 222 58 58
 • Orhangazi halıfleks döşeme – 0 (531) 222 58 58

Bursa Halıfleks Fiyatları

Halı kaplamada kullanılan bu ürünler modern tasarımları ve desenleriyle günümüzde öne çıkmaktadır. Herkes şık bir evin ya da ofisin hayalini kurar. Bunun sağlanması için de zeminlere ekstra bir özen gösterilmesi ve doğru tercihlerde bulunulması gerekmektedir. Elbette her dekoratif hamlenin bir fiyat karşılığı var. Amacına uygun olarak özel olarak üretilen Bursa halıfleks fiyatları için net bir veri yok. Zira çok çeşitli bir ürün var karşımızda. Kalitesi, iplik örgü stili, rengi ve deseni ücret belirlemesinde etkilidir.

En Güncel Bursa halıfleks fiyat listesi:

 • Bursa’da halıfleksin m2 fiyatı – 200 TL ile 600 TL arasında
 • Bursa desenli duvardan duvara kaplama – 150 TL ile 550 TL arasında
 • Bursa’daki halıfleks döşemenin fiyatı – 250 TL ile 700 TL arasında
 • Bursa düz renk halıfleksler – 200 TL ile 600 arasında

Görüldüğü gibi çok çeşitli bir fiyat aralığı var duvardan duvara kaplamalarda. Bursa büyük bir şehir ve burada çok sayıda ürün sergileniyor. Yeşil Parke mağazamızda her hayalin gerçekleşmesine katkı sağlayacak ürünler var. Düz ve renkli olanlar daha çok minimal konsept sahibi olmak isteyenlere hitap eder. Desenliler ise geleneksel tarzı çok sevenlere vazgeçilmez imkan sunar.

bursa-halifleks-1
Bursa Halıfleks Kaplama ve Fiyatları

Bursa’da Halıfleks Ne Kadar?

Bursa’da halıfleks ürünleri yeni yeni günümüzde popülerlik kazanmaktadır. Ürün özelliklerini öğrenen herkes nasıl avantaj sağladığını öğreniyor ve zeminlerinde tercih ediyor. Halıfleks kaplama nedir? yazımızda bu konuda çok detaylı bir sunum bulabilirsiniz. Ne kadar sorusuna geçecek olursak da m2 fiyatı üzerinden bir hesaplama yapılmaktadır. İlk adım olarak döşeteceğiniz alanın kaç metrekare olduğunu ölçün. Çıkan sonuçla da net bir maliyet çıktısı alabileceksiniz.

Bursa’da Halıfleksin Metrekare Fiyatı Kaç TL?

Bursa halıfleks metrekare fiyatı 200 TL’den başlar ve kalite, model ve renk faktörlerine göre 700-800 TL bandına çıkabilir. Bütçenize uygun bir duvardan duvara halı her zaman bulmanız mümkündür günümüzde. Yüksek kaliteden ödün vermiyorsanız kalın örgülü ürünler tercih ediniz. Daha makul bir bütçe ile şık dekorasyon için de uygun modellere yönelebilirsiniz. Kısacası herkes her bütçe bu özel sistemler ile şık zemine sahip olabiliyor.

Ucuz Halıfleks Bursa

En ucuz halıfleks Bursa ilinde Yeşil Parke mağazasından satın alınır. Tüm ülke geneline gönderim sağlıyoruz ve üstelik bunu makul rakamlar ile yapıyoruz. Bu sayede 20 yılı aşkın sürede binlerce memnun müşteri portföyü oluşturduk. Siz de bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. İletişim araçlarımız bunun için hizmet vermektedir.

Bursa Halıfleks Kaplama

Bursa halıfleks kaplama uygulaması ev ve iş yeri olmak üzere iki farklı kategoride ele alınmaktadır. Ev tipi yaşam alanlarında öncelikle konfor ve şıklık önemlidir. Zira insan gün içerisinde en çok bu alanlarda dinlenir ve huzur bulmak ister. Model tercihlerinde de her zaman bu durum göz önünde bulundurulur. Çocuk odalarında da konforun yanına bir de desen unsuru öne çıkar. Çocuğunuzun sevdiği karakterlerin olduğu bir zemin kaplaması yaparak onun sürekli enerji dolu ve mutlu olmasını sağlayabiliyorsunuz. Star Wars, Sihir dünyası, Papatya, Smart City gibi modeller çocuk odaların için en çok tercih edilenlerdir.

bursa-halifleks-2
Bursa Halıfleks Kaplama ve Fiyatları

Bursa’da çocuk odası halıfleks kaplaması nerede yapılır? Çocukların sağlığını ve konforunu düşünmek için satın alımlarda öncelikle halının anti bakteriyel ve hijyenik olması gerekir. Toz tutan halıların çocuklar üzerinde olumsuz etkisi var. Yeşil Parke markasındaki tüm halıfleks ürünleri anti bakteriyel ve çocuk sağlığı açısından %100 güvenilirdir. Ebeveynler gönül rahatlığı ile koleksiyonumuzdaki ürünleri tercih edebilir.

Bursa Duvardan Duvara Halı Nedir?

Duvardan duvara halı ile halıfleks aynı ürünlerdir. Sadece isimleri farklıdır. Ama kullanım amaçları aynıdır. Salonda, mutfakta ve çocuk odalarında sevilerek kullanılır. Polipropilen materyalinden üretilir ve insan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Diğer yandan anti statik denilen özel bir özelliği de yapısında bulundurur ki bu yaşam alanındaki bireylerin enerjisi için çok önemlidir. Elektriklenme gibi sorunların ortaya çıkmasını engeller. Elektriklenmeyi eşit şekilde yayar ve bireyler bu durumdan etkilenmez.

Bursa halıfleks ürünlerinin sağladığı avantajlar saymakla bitmez. En belirgin olanı da kolay temizlenebilmesi ve kir tutmamasıdır. Kamuya açık alanlarda ayakkabılı bir kullanım olsa da kolay kolay kirlenmez. Ayrıca doğru ve düzenli temizliği yapıldığı taktirde ekstra bir bakım gerektirmeyen ürünlerdir. Başta yapacağınız masraf uzun vadeli kullanım sayesinde size avantaj sağlayacaktır.

Bursa Halıfleks Kaplam Ustası

Şimdi de en önemli konulardan biri ola Bursa halıfleks kaplama ustası nedir? sorusuna değineceğiz. Duvardan duvara halıların kaplanması, parke ve seramik ürünlerine oranla çok daha kolaydır. Çoğu zaman kullanıcılar kendi bilgi ve yetileriyle bunu yapabiliyorlar. Fakat Yeşil Parke olarak bizler uzman bir elin değmesi gerektiğini vurguluyoruz. Halı özel bir yapıştırıcı ile zemine monte edilir. Ama doğru malzeme kullanımız ve doğru tekniklerin uygulanması önem arz eder. Eğer usta bulmakta zorlanıyorsanız Bursa halı kaplamacı için bizden tavsiye alabilirsiniz. Ürün satın alma esnasında muhakkak temsilcilerimize bu konudaki taleplerinizi mutlaka iletin.

2022 halıfleks modellerimizle bu yıl da size en güzel seçenekleri sunuyoruz. Hemen şimdi koleksiyonumuza girin ve hayalinizi süsleyen şık ev dekorasyonunu gerçek kılın. Yeşil Parke markası olarak sizlere harika bir tadilat süreci diliyoruz. Sizlere iyi günler dileriz.

 

İlginizi çekebilir: İzmir Halıfleks Kaplama ve Fiyatları

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button