Genel

En Güzel Bursa Parke Modelleri ve Fiyatları 2022

bursa halifleks 11 1

Bursa parke ürünlerinin en çok tercih edildiği iller arasında yer almaktadır. Yeni konut projelerinde sıklıkla karşılaştığımız gibi eski yapıların dekorasyonlarında da çokça tercih edilir. Teknoloji gelişti ve artık yeni nesil zemin döşemeleri kullanılıyor. Eskinin işlevsel olmayan ürünleri yerini modern, şık ve kullanışlı laminat parke ürünlerine bırakıyor. Bu dönüşümde yerini almak isteyenler de tarzlarını öne çıkaracak modelleri seçerek dekoratif bir süreç başlatıyor. Laminat parkelerin en güzel özelliği zeminleri hiç olmadığı kadar şık ve ahşap havası yaratmasıdır. Doğal bir görünümü var ve bu genel dekorasyonu pozitif anlamda etkilemektedir. Artık Bursa parke döşemesi için lüks bir tercih diyebiliriz. Fiyatları uygun ama görüntüsü oldukça lükstür. Nereden satın alınır diye merak eden Bursalılar için güzel bir yazı derledik. En estetik zeminlere bu sayede sahip olacaksınız ve siz de modern mimaride yerinizi alacaksınız. Modern tasarım süreçlerinizde ‘denge’ faktörünü göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle mekanın fiziksel gereksinimleri belirleyin. Bu, doğru yenilemelerin yapılmasında size katkı sağlayacak. İşte fiziksel denge ancak bu yöntem ile sağlanabilir. Örneğin salon kısmında çok şık ve göz alıcı tablolar kullanıyorsanız zeminde biraz daha soft parke renkleri tercih etmelisiniz. Dengelemek tam olarak bu oluyor işte. Zira zemin de çok albeni sahibi olursa odanızda bir dekor boğulması olacaktır.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

 

Bursa Laminat Parke

1977 yılında İsveçli bir şirket tarafından üretilen laminat parkeler, günümüzde artık en vazgeçilmez dekoratif unsur haline dönüştü. Bursa parke konusunda da tercihini verdi. Yaşam alanlarında %90’nın üzerinde bir kullanım var. Ofislerde ise gitgide yaygınlaşan bir ivme görmekteyiz. Geleneksel yapılarda taş zeminler bulunuyordu eskiden. Ama bu hem maliyetliydi hem de ısı ve ses yalıtımı gibi özelliklere sahip değildi. Doğrusunu söylemek gerekirse parkeleri icadıyla birlikte kullanıcılar çok sayıda avantaj ile bir rahatlama yaşadı. Ülkemizde evcil hayvan bakma oranı Avrupa ortalamasının çok üzerindedir. Bu konuda tebriği hak ediyoruz. Ancak onlar ile yaşamak için bazı önlemlerin de alınmasını beraberinde getiriyor. Yoksa yaşam alanınızda keyifsiz durumlar yaşayabilirsiniz. Kedi ve köpeklerin patileri çok keskindir. Sürekli zeminleri çizmeye meyillilerdir. Parkeler sayesinde bu durum büyük oranda çözüldü. A kalitedeki laminat parke modelleri tüm evcil hayvan çizmelerinden etkilenmez.

Bursa Nilüfer Laminat Parke

Nilüfer, Bursa’nın en büyük ilçesidir. Burada yerleşim ve iş alanlarının sayısı hayli fazla ve çeşitli. Zemin döşeme ihtiyaçları da haliyle buna bağlı olarak daha fazla olmaktadır. Peki ama Bursa Nilüfer laminat parke nereden alınır? Online siparişi denemenizi öneririz şiddetle. Türünün en değerli, modern ve trend sahibi döşemelerine Yeşil Parke platformuyla sahip olabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlar…

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Bursa Laminat Parke Toptancıları

Toptan parke satın almak istenildiğinde online siparişi önemi ortaya çıkar. Bazı evlerin yüz ölçümü geniş olabiliyor ve bu da yoğun oranda levha ihtiyacını arttırmaktadır. Toptan satın almak daha avantajlı olacağı için toptan parkeciler arayışı başlıyor. Genelde 200 metrekare üzerindeki evlere toptan ihtiyacı doğabilir. Bu konuda 0 (216) 335 34 68 telefon numaramızı ya da 0 (531) 222 58 58 numaralı diğer hattımızı kullanabilirsiniz.

Bursa Gazcılar Laminat Parke

Gazcılar mahallesinde parke ihtiyacı doğduğunda Yeşil Parke hemen öne çıkar. Bölge sakinleri genel olarak laminat ya da lamine ürünlerini tercih ediyorlar, ki bunlar günümüzün en değerli zemin ürünleridir. Satın almak isteyenler için açık gri tonlarının bu yıl revaçta olduğunu belirtelim. Ayrıca dar olan yaşam alanlarında karo halı da tercih edebilirsiniz. Böylece daha geniş bir görünüm sağlamış olacaksınız. Ev ya da ofis alanlarınızda dekoratif tasarımlar yaparken kendi içinde tutarlılık sahibi kararlar vermelisiniz. Zihnin üretme kaygısını bir kenara bırakarak sakin ve güzel tercihlerde bulunmalısınız. Kaliteli ve etkin bir strateji belirlemenin ilk ölçüsü de zeminlere parke döşetmektir. Çünkü Bursa parke ürünleri insana hitap eden, doğaya uygun ve kısacası insan için üretilmiş olan ürünlerdir. Mekan tasarımı yaparken endişe duyanların bu endişeleri laminatlar ile son bulur. Zira nereye döşenirse döşensin ortaya harikulade bir görünüm çıkmaktadır.

Bursa Parke Fiyatları

Dekorasyon sürecinde doğru hamleler vermenin ve güzel bir netice almanın önemli faktörlerinden birisi de fiyat performanslarına dikkat etmektir. Ucuz ürünün istenilen performansı veremeyeceği gibi her zaman pahalı modellerin de kaliteli olacağı anlamına gelmez. En ideali, kalite ve fiyat orantısını doğru sağlamaktır. Bursa parke fiyatları çok değişken oranlardadır günümüzde. Bu yüzden dikkatli adımlar atmanızı öneriyoruz. Bursa’da parkenin metrekaresi 150 TL civarlarında başlar ve türüne, özelliğine, kalitesine göre baz alınarak kademe kademe artış gösterir. 400-500 TL aralığında da parkelerin bulunduğunu belirtmeliyiz. Elbette her bütçe farklı ihtiyaçlara sahiptir. Siz de kendi bütçenize en uygun ürünü seçersiniz.

Bursa güncel parke fiyatları için her zaman Yeşil Parke online koleksiyona bakabilir, öne çıkan ürünleri belirleyerek bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz 7/24 esaslı fiyat ve bilgi paylaşımı yapıyor. Siparişlerinizi de yine bu iletişim araçları üzerinden oluşturuyorsunuz. Evinizde bir şıklık etkisi yaratmak istiyorsanız bu seviyede ürünleri zemine döşemeniz gerektiğini unutmayın.

Bursa En Ucuz Parke Fiyatları

Kullanıcıların çoğu zaman yaptığı hataların başında zemin dekorasyonunda biçim ve işlevin dengesini oluşturamamak geliyor. Bu çok ince bir çizgidir. İbre bir tarafa kayarsa diğer tarafta olumsuz durumlar gerçekleşir. Bütçelerinizi ayırırken biçim ve işlevi göz önünde bulundurmalısınız ki en verimli sonucu alabilesiniz. Aksi halde keyifsiz bir dekorasyon neticesi kaçınılmaz son olarak karşınıza çıkar. Ayrıca kimi zaman dengenin tam olarak sağlanamayacağı anlarda vardır. Örneğin bütçeniz biçimi sağlarken işlevselliği sağlayacak kadar yeterli olmayabilir. Böyle zamanlarda da biraz fedakarlık yaparak taleplerinizde ele yapmalısınız.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

Bursa Toptan Parke Fiyatları

Toptan parke fiyatları, perakende satışlara oranla daha makul olabiliyor. Yine metrekare cinsinden satış yapılır ama fiyat listeleri bir miktar daha makul olur. Zira toplu bir alım gerçekleşir bu yöntemde. Metrekaresi ise 100 ila 350 TL arasında değişebilir. Net bir rakam vermek güç çünkü çok fazla parametre var parke modellerinde. Ama Bursa toptan parke fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Samimi fiyatlarımız sizi memnun edecek. Demedi demeyin…

Bursa Parke Ustası

Şimdiye kadar bu yazımızda parkeler, fiyatları ve dekoratif püf noktaları hakkında bilgiler verdik. Şimdi de bunların nasıl uygulanacağına değinmeliyiz. Ahşap ürünleri kadar zor ürünler olmasa da yine de bir profesyonel elin değmesi her zaman daha sağlıklı neticeler alınmasını sağlar. Bunun için Bursa parke ustası talep edebilirsiniz. 0 (216) 335 34 68 telefon numarasından bu talepte bulunabilirsiniz. Mümkün olduğunca Yeşil Parke ürünlerini tercih edince parkeci taleplerinizi de karşılamaya çalışıyoruz. Bursa parke ustası telefonu 0 (216) 335 34 68 ya da 0 (531) 222 58 58 kullanabilirsiniz. Hem ürün satın alabilir hem de ustanızı ayarlayabilirsiniz. Farklı konularda da bilgi almak isterseniz Yeşil Parke 7/24 hazır.  

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

 

İlginizi çekebilir: Karo Halıfleks Nedir?