Genel

2022 Cami Halısı Desenleri ile Buluşun!

Cami halısı desenleri Türkiye’nin her ilinde bulunan camilerin sorumluları tarafından merakla takip ediliyor. Cami halısı modelleri özgün motiflerden ve Osmanlı desenlerinden oluşuyor. Camilere duvardan duvara halıfleks döşenir. Camilerimiz gün boyunca pek çok kişi tarafından ziyaret edilip ibadet edildiğinden yürüme ve yerde oturma trafiği de yoğundur.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Kaliteli halıfleks çeşitleri arasında seçilmesi gereken cami halıları yeni modeller de merak edilir. Yeşil Parke olarak Türkiye’nin her yerinden gelen talepler üzerine cami halısı çeşitleri satmaktadır. Bizi her ilden aramanız halinde ürün siparişi alabilmekteyiz. Bizden satın alınan ürünler istenen adreslere yollanmaktadır.

cami-halisi-desenleri

Cami Halısı Desenleri

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Cami Halısı Desenleri Neler? 

2022 cami halısı modelleri ile ilgili yapılana araştırmalar aslında yeni model cami halıları desenleri merak edildiği içindir. Aynı zamanda fiyatları da merak edilir. Ucuz cami halı çeşitleri ile ilgili bilgi nereden alabilirim diye merak ediyorsanız sitemizdeki ilgili kategoride yer alan ürün özelliklerini inceledikten sonra bizi arayabilirsiniz.

Yeşil Parke adındaki firmamız bu ürünlerin satışını da yapar. Cami halısı fiyatları için uygun rakamlar almak istiyorsanız şu an doğru yerdesiniz demektir. Ucuz cami halısı fiyatı almak isteyenlerin ilk adresi olan firmamız müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmalarına devam eder.

Ayrıca işçilik hizmetimiz de vardır. Bizden İstanbul içi herhangi bir ilçeden ürün satın almanız halinde satın aldığınız ürünlerin döşenmesi hizmetini de bizden alabilirsiniz.

A- Göbekli Cami Halısı ve Özellikleri

En az akrilik cami halısı, seccadeli cami halısı kadar çok tercih edilen modeller arasında göbekli cami halısı bulunur. Göbekli cami halısı, desen açısından diğerlerine nazaran daha sade ve şıktır.

Üretim esnasında yünlü cami halısı gibi üst kısmında ekstra yumuşak dokusu bulunmamaktadır. Yüzeyi oturmak ya da ibadet yapmak adına rahatsız edici derecede düz değildir, yumuşaktır. Ancak adını yünlü halı gibi buradan almaz.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

Aksine cami halısı desenleri kapsamında göbekli cami halısı adını almıştır. Yuvarlak desenleri ile kapsamında işlemeleri yapılmaktadır. Desenleri ile camiye uyum gösterir.

Genelde camiler için bu cami halısı desenleri kullanılmaktadır. Hem estetik olarak güzel durur hem de farklı özellikleri vardır. Kolay temizlenebilir olması,  kullanım kolaylığı sunması ve uygun fiyatlı olması özellikleri arasındadır.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

cami-halisi-desenleri

B- Cami Halısı Desenleri| Yünlü Mescid Halıları

Camilerde yünlü cami halısı modelleri de tercih edilir. Yünlü bir yapıdan elde edilmesinden dolayı bu şekilde isimlendirilmektedir. Diğer tarafta seccadeli cami halılarına göre daha uygun fiyatlıdır.

En çok tercih edilme sebebi oldukça rahat bir yapıya sahip olmasıdır. Özellikle namaz sırasında ayak ve dizleri rahatsız etmez. Aksine otururken rahatla oturma sağlar.

Yerden gelen soğuğu da kesecek kalınlıkta bulunmaktadır. Yünlü yapısından ötürü cami halısı temizliği arasında zorlanılan bir tür olmaktadır. Fakat doğru firmadan alındıktan sonra temizlik avantajı da elde edilebilir.

Cami Halı Renkleri Neler?

Cami halısı desenleri kadar kullanılan renkler konusunda da geniş bir merak söz konusudur. Özellikle akrilik cami halı modelleri farklı desen ve renklerle kullanıcılara sunulmaktadır.

Kullanılması adına zorunlu tutulan renkler yoktur. Her renk sıklıkla tercih edilebilir. Fakat camilerde kullanılmasıyla dikkat çeken birkaç renkten bahsedebilmek mümkündür.

Koyu yeşil sık sık kullanılır. Bununla birlikte koyu kırmızı ve turkuaz / mavi cami halısı desenleri de görülebilir. Kişiye huzur vermesinden ötürü turkuaz son dönemlerin vazgeçilmezi olmuştur.

cami-halisi-desenleri

Ucuz Cami Halısı Fiyatları

Ucuz cami halısı fiyatlarıiçin araştırma yapanlar aynı zamanda duvardan duvara cami halısı fiyatı yanı sıra ürünün kalitesine de bakarlar. Kaliteli cami halısı çeşitleri arasında en uygun fiyat garantisi ile satış yapıyor olmamız tercih edilmemizi sağlar.

2022 cami halıları ile ilgili bilgi alabileceğiniz Yeşil Parke ayrıca kaliteli laminat parke satışı, duvar kağıdı çeşitleri satışı yanı sıra ofis halıları, çocuk odası halıları gibi pek çok ürün çeşidiyle de bilinmektedir.

cami-halisi-desenleri

Saflı Halı Fiyatları Ne Kadar?

Cami halısı desenleri arasında bulunan saflı cami halı modelleri oldukça fazla özelliğe sahiptir. Özellikleriyle dikkat çekmesi, ortama uygun olması ve duvardan duvara halı kaplama için fırsat sunmasından dolayı kullanılır.

Saflı halı fiyatları firmalar bazında sabitlenmemiştir. Seçilecek model ve metrekareye bağlı olarak fiyatlar değişeceğinden doğrudan bilgi almak gerekir.

Cami Halısı İstanbul Firması için Tek Adres: Yeşil Parke!

Eğer sizinde cami halısı konusunda ihtiyacınız bulunuyorsa doğru adrestesiniz! Kısa sürede teslimat seçeneği ile online site üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Ümraniye mağazalarını ziyaret ederek halıları bizzat inceleme fırsatı da elde edebilirsiniz. Bununla birlikte %100 kalite imkânını da yakalarsınız.

Benzer Yazılar