2022 Cami Halısı Fiyatları Ne Kadar?

Blog geri dön
2020 Cami Halısı Fiyatları

2022 Cami Halısı Fiyatları Ne Kadar?

Cami halısı fiyatları Türkiye genelinde duvardan duvara halılar için en çok yapılan aramalardandır. Camilerimiz bizim için en önemli mekanlardandır. Özellikle kalabalık şehirlerde camilerimizin günlük yoğunluğu oldukça fazladır. Duvardan duvara cami halısı çeşitleri tüm camiler için tercih edilen halı modelleridir.

Camilerimizde yerler komple halı kaplıdır. Bu halıların kaliteli olması, uzun ömürlü olması gerekir. Ayrıca cami halısı desenleri de kendine özeldir. 2022 cami halısı fiyatları merak edilmesinin nedeni bu halı çeşitlerinin sıkça kullanılmasındandır.

Cami Halısı Desenleri Nasıldır? 

cami-halisi-fiyatlari
Cami Halısı Fiyatları

2022 cami halısı desenleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da özgün motiflerden ve birbiriyle uyumlu renklerden oluşur. Cami halısı renkleri ile ilgili merak içinde olanlar ve bu yönde ihtiyacı olanlar Yeşil Parke’den diğer pek çok dekorasyon ürününe olduğu gibi bu ürünlere de ulaşabilirler.

Cami halıları genellikle büyük alanlara döşenecek desenlerden tasarlanır. Bu nedenle büyük motiflerden oluşur. Büyük camilere döşenecek olan desenler genellikle geniş motiflerden oluşurken, daha dar alana sahip camilerde ise minik motiflerden tercih edilir. Türkiye’nin her ilinde bulunan camilerin büyüklükleri farklıdır.

Küçük bölgelerde mescit halısı modelleri tercihe edilir. Cami halısı çeşitleri yanı sıra desen desen ve renk renk mescit halısı çeşitleri de sitemizde ve Ümraniye’de bulunan mağazamızdadır.

Uygun Fiyata Cami Halısı Modelleri Nereden Alınır?

cami-halisi-fiyatlari

Uygun fiyata cami halısı modelleri arayanlar Türkiye’nin neresinde olursa olsun bize ulaşırlar. Ucuz cami halısı çeşitleri nereden bulurum diyen kişilere cevap olan firmamız fiyatlar konusunda düşük rakamlara ürün satışı sağlıyor olmasının yanı sıra kaliteli cami halıları ile de tanınmaktadır.

Mescit halısı uygun fiyat arayanlar Yeşil Parke’den bu ürünleri satın almaları halinde siparişleri en kısa sürede istedikleri adrese yollanır. Diğer iller için geçerli olan bu uygulamamız İstanbul için hızlı nakliye şeklinde gerçekleştirilir.

Genellikle İstanbul cami halısı firmaları mağaza olarak satışlarını sürdürmektedir. Stok düzenine göre; göbekli cami halısı, akrilik cami halısı, yün cami halısı, seccadeli cami halısı gibi modeller satışa sunulur.

Yalnız cami halısı satışı sadece mağazalardan gerçekleşmez. Aksine cami halısı firmaları online siteleri üzerinden satışa devam etmektedir. Uygun bir şekilde üretilen halılara siz de online araştırmalarla uygun cami halısı fiyatları arayışınızı yapabilirsiniz.

Cami Halısı Metre Fiyatı Pahalı mı?

cami-halisi-fiyatlari

İlk defa saflı cami halısı ya da diğer cami halılarının araştırmasını yapan bireyler tarafından merak edilen konulardan birisidir. Cami halısı fiyatları başına araştırmalar ile doğru bilgiye erişilmeye çalışılır.

Cami halı fiyatları elbette pahalı olabilmekle birlikte uygun fiyatlı olarak da bulunmaktadır. Üretim esnasında kullanılan malzeme yapısına bağlı olarak ücretler değişebilir.

Kullanım sırasında aranan özelliğe bağlı olarak halı modelleri tercih edilir. Şayet kişiler konfor, kullanışlılık ve şıklığı bütün olarak elde etmek isterse ortalama üzerinde fiyatlarda halı alması gerekir.

Ancak bu cami halısı fiyatları konusunda pahalılık anlamına da gelmez. Aksine Yeşil Parke tarafından cebe uygun olacak cami halı satışları gerçekleşmektedir.

Herkes tarafından ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabilmesi amacıyla modeller metre başına fiyatlandırılarak satılmaktadır. Metre fiyatları genellikle ortalama ve civarında yer alır.

Bütçeye bağlı olarak cami halı ücretleri pahalı diyenler olabildiği gibi oldukça uygun bulanlarda vardır.

Mescit Halısı m2 Fiyatı Ne Kadar?

2022 yılı itibariyle mescit halısı m2 fiyatı halı türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Firmalar tarafından cami halısı ücretleri ortalama olarak metrekare üzerinden değer biçilmektedir.

Metrekare olarak ortalama fiyatlandırmalar 60 TL bazında başlamaktadır. Ancak bunun ortalama olduğunu unutmamak gerekir. Zira Yeşil Parke kampanyalı cami halı modelleri ile daha uyguna satışlar da yapar.

Aynı zamanda İstanbul cami halısı fiyatları daha yüksek de olabilmektedir. Tamamen firmadan firmaya değişiklik gösteren bir durumdur.

cami-halisi-fiyatlari

Uygun Cami Halısı Fiyatları İstanbul Teklifleri Yeşil Parke’de!

Cami halısı fiyatları nüfusuna ve ihtiyacına bağlı olarak en çok İstanbul içinde araştırılmaktadır. İstanbul cami halı firması olarak Yeşil Parke bu konuda müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Uygun cami halı ücretleri ile her cebe uygun olma potansiyeli gerçekleştirilmektedir. İstanbul camileri böylece daha düşük fiyatlarla fakat yüksek kalite halılarla kaplanabilmektedir.

Ufak parça olmakla birlikte duvardan duvara halı kaplama adına dilediğiniz modelden sipariş verebilirsiniz. Nakliye işlemleri sandığınızdan daha hızlı gerçekleşecektir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button