Genel

Cami Halısı Modelleri İstanbul

Cami halısı modelleri İstanbul ilinin kalabalık olması ve camilerin de çok olmasından dolayı yoğundur. İstanbul cami halısı modelleri ile ilgili talepler hemen hemen şehrin her ilçesinden gelir. Camilerin yer döşemeleri bilindiği gibi duvardan duvara halı çeşitleridir.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Cami halıları kendilerine özgü geleneksel motiflere sahiptir. Karo halı çeşitleri arasından da tercih edilen cami halıları çok kullanıldığından zamanla aşınır ve deforme olur. Bu yüzden kaliteli cami halısı çeşitleri arasından bir seçim yamak önem taşır.

cami-halisi-modelleri-istanbul

Cami Halısı Modelleri İstanbul

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Cami Halısı Yeni Desenler ile Dikkat Çekiyor!

Cami halısı yeni desenler hangileri diye merak ediyorsanız size sitemizdeki cami halılarının olduğu sayfaları ziyaret etmenizi öneririz. Cami halısı İstanbul – Ankara – İzmir gibi illerimizden sipariş verilebildiği gibi tüm illerimizden sipariş verilebilir. Uygun fiyat cami halısı almak istiyorsanız modellerimizi, desenlerimizi inceleyiniz. 2022 cami halısı çeşitleri Yeşil Parke’nin sattığı ürünler arasındadır.

Cami halısı fiyatları da bu ürünlerden talep edecek olan kişiler tarafından merak edilir. En ucuz cami halısı kaç lira diye merak ediyorsanız bizi arayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizin kaliteli cami halıları olduğunu da belirtmek isteriz. En yeni model cami halıları için Yeşil Parke firmasına bir an önce ulaşmanızı tavsiye ederiz.

cami-halisi-modelleri-istanbul

A- Göbekli Cami Halısı

İstanbul cami halısı kapsamında en sık kullanılacak olan modellerden birisidir. Kullanılan göbekli cami halısı özellikleri ile birçok avantajı kişilere sunmaktadır.

Başta tarih noktalarında olmak üzere mahalle aralarında dahi tercih edilir. Zira bu model; yünlü cami halısı ve seccadeli cami halısı modellerine göre daha estetik bir görünüme sahiptir.

Göbekli olarak adlandırılması üzerinde yer alan desenleri ile alakalıdır. Cami halısı modelleri İstanbul firmaları tarafından bahsedilen bu model sık sık satışa sunulmaktadır.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

B- Cami Halısı Turkuaz| Cami Halısı Modelleri İstanbul içinde En Yaygını!

Genellikle yün cami halıları arasında kırmızı renk görülmektedir. Fakat günümüzde akrilik cami halısı modelleri ile birlikte turkuaz renk sık kullanılmaya başlanmıştır.

Türkler için özel anlamı bulunan turkuaz rengi aynı zamanda kişiye huzur vermesinden dolayı cami halısı modelleri arasında yer almaktadır. Kullanıldığı alanda yün cami halısı kadar kullanışlı olmaktadır aynı zamanda naturel cami halısı olarak ortama uyum sağlar.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

cami-halisi-modelleri-istanbul

2022 Cami Halısı Metrekare Fiyatları

Türkiye’nin her yerinden cami halısı fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyenler mutlaka firmamızın adını duymuştur. Her ilimize sattığımız cami halısı modelleri bize referans olmaya devam etmektedir. İstanbul cami halısı fiyatları alabileceğiniz gibi en uygun cami halısı fiyatı yanı sıra ucuz laminat parke çeşitleri, duvardan duvara halı uygun fiyat, uygun duvar kağıdı fiyatı gibi onlarca aramaya çözüm olmaktayız.

2022 cami halısı desenleri bulabileceğiniz firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz. Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, cami halısı uygun fiyat bilgisi ve ürün bilgisi alabilirsiniz.

cami-halisi-modelleri-istanbul

Seccadeli Cami Halısı Fiyatları | Seccadeli Cami Halısı m2 Fiyatı

Cami halısı modelleri İstanbul için seccadeli şekilde sunulmaktadır. Görselde görüldüğü üzere halı yüzeyinde seccade ayrımı ve bölümleri bulunmaktadır.

Cami halısı fiyatları düşünüldüğünde ise bu halı diğerlerine nazaran daha pahalı olabilmektedir. Çünkü halı üzerinde gerçekleştirilen modelleme ve işleme daha fazla olmaktadır.

Üretim esnasında bir de halı modeline göre kullanılan malzeme kalitesi arttıkça fiyatlar daha da değişiklik göstermektedir. Fakat, fiyat ne olursa olsun diğer halılara nazaran özellikle ibadet sırasında büyük kolaylık sağlar.

Dışarıdan seccade getirmeye gerek kalmadan karışıklık oluşmadan doğrudan namaz kılma, ibadet etme imkânı sunar.

Cami Halısı Katalog ile Seçeneklere Göz Atın!

Genellikle cami halısı modelleri arasında seçim yapmak zor olmaktadır. Ev gibi kişisel bir alandan ziyade çok sayıda kişinin kullanması gerektiğinden halı seçimi dikkatli yapılmalıdır.

Hem kalite hem kullanışlılık açısından karar doğru verilmelidir. Bunun yanı sıra göze hitap eden camiye yakışan bir halı modeli olması da artı değer kazandıracaktır.

Müşterilere genellikle firma tarafından cami halısı katalog atılmaktadır. Katalog içinden farklı model ve renklere kısa sürede ulaşmak mümkündür. Karar daha çabuk verilebilmektedir.

Yeşil Parke online sitesi üzerinden de modellere göz atabilirsiniz.

cami-halisi-modelleri-istanbul

Cami Halısı Modelleri İstanbul Firması Yeşil Parke ile Size Ulaşıyor

İstanbul cami halısı firmaları arasında yer alan Yeşil Parke, başta saflı cami halısı olmak üzere tüm mescit halı modelleri için stok bulundurmaktadır.

Camiye yakışacak çeşitli halı modelleri için Yeşil Parke ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede iletişim kurularak bilgilendirme yapılacaktır. Metrekare başında güncel fiyatları da böylece öğrenebilirsiniz.

Birbirinden farklı ve kaliteli camı halısı modelleri İstanbul içi ve dışı satın almalar için siteye göz atın! Firma ile iletişime geçerseniz uygun cami halısı modelleri İstanbul fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar