Genel

2022 Cami Halısı Modelleri ile Konforu Elde Edin!

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Camilerimiz bizim için önemli mekanlardandır. Bilindiği üzere tüm camilerin içi halıyla kaplıdır. Duvardan duvara cami halısı modelleri Türkiye’nin her yerinde bulunan camilerimiz için bizden satın alınır. İstanbul içi hızlı bir şekilde akliye sağlıyor olmamız, İstanbul dışına da nakliye hizmetimizin bulunması 2022 cami halısı modelleri aramalarına da yanıt olmamızı sağlamaktadır.

Evlerde de tercih edilen duvardan duvara halı modelleri camilerimiz için küçük farklılıklar gösterir. Camiler geniş alanlar olduğu için cami halısı modelleri de büyük motif ve desenlerden oluşabilir. Cami halısı çeşitleri görmek için sitemizin ilgili diğer sayfalarını ziyaret edebilir ya da İstanbul – Anadolu Yakası – Ümraniye ilçesinde bulunan mağazamıza gelebilirsiniz.

cami-halisi-modelleri

Cami Halısı Modelleri

2022 Cami Halısı Modelleri Neler? 

2022 cami halısı desenleri ile ilgileniyorsanız bu desenleri bu yıl da Türk ve Osmanlı motifleriyle bezenmiş olduğunu söyleyebiliriz. Camilerde kullanılan duvardan duvara cami halısı renkleri desenleri daha çok motiflidir. Ancak düz cami halısı modelleri tercih edildiği de görülür.

Burada belirtmemiz gereken nokta geniş ve büyük desenlerin daha çok geniş alanlar için uygun olduğudur. Aksi halde büyük desenli cami halısı modelleri küçük alanları daha da küçük gösterir ve ferah olmaz. Mescit halısı modelleri nerede satılır ya da mescid halısı çeşitleri uygun fiyat gibi aramalarınız varsa rahatlıkla bizi arayabilirsiniz.

Genel itibariyle cami halısı firmaları tarafından; yünlü cami halısı göbekli cami halısı seccadeli cami halısı akrilik cami halısı modelleri satışa sunulmaktadır. Bahsedilen bu modellerin hepsi kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.

Akrilik Cami Halısı Modelleri

Akrilik cami halısı üretimi sırasında uygulanan özel işlemeler, kullanılan malzemelere bağlı ortaya çıkmaktadır. Genel itibariyle cami halıları kullanışlı olmasıyla üretilir. Temizliğinin kolay olmasına özen gösterilir.

Fakat cami halısı seçiminde de dekora önem vermek gerekir. Zira ibadet edilirken bulunulan ortamın güzelliği, giyilen kıyafetlerin güzel ve temiz olması da etkili olmaktadır.

Tarihi camiler başta olmak üzere tüm camilerde güzel, huzurlu bir ortam sunmak adına akrilik cami halısı kullanılır. Akrilik cami halıları diğer halılara göre desenleriyle daha dikkat çekici olmaktadır.

cami-halisi-modelleri

2022 Cami Halısı Fiyatları Ne Kadar? 

2022 cami halısı fiyatları yanı sıra camilerde kullanılacak olan duvardan duvara halı modelleri kaliteli de olmalıdır. Camilerimizin gün boyunca sıklıkla kullanıldığı, halıların üzerine oturulup kalkıldığı da hesaba katılırsa kaliteli cami halısı çeşitleri önemi daha da anlaşılır olacaktır. Mescit halısı modelleri için de aynı durum söz konusudur.

Yeşil Parke olarak satışını yaptığımız ucuz cami halısı modelleri aynı zamanda kalitelidir. Uzun ömürlü cami halısı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Cami halısı fiyatları 2022 yılında da Yeşil Parke tarafından en uygun hale getirilerek satışı sağlanmaktadır.

cami-halisi-modelleri

Cami Halıları M2 Fiyatı Dövize Bağlı Değişir mi?

Her halı modeli yurt içi üretimi olarak bulunmaz. Ülkemiz geçmişten günümüze dünya çapında halı üretimi ile bilinmektedir. Özellikle belirli bölgelerde bunun üzerine özenle çalışmalar yürütülür.

Fakat ithal cami halısı modelleri de bulunur. İthal olmasından ötürü yurt dışından TL dışında paralarla alınmasına neden olur. Her ithal üründe olduğu gibi bu tarz cami halıları dövizden etkilenmektedir.

İthal özelliğe sahip olan cami halısı yerli halı fiyatlarına göre her zaman pahalı anlamına gelmez. Aksine dövizde oluşan düşüşe bağlı olarak fiyatlar arasında fark azalır. Yine de dövize bağlı olarak değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.

Cami Halı Metrekare Fiyatı Ne Kadar?

Cami halı metrekare fiyatları sabit değildir. Örneğin saflı cami halısı ile yünlü cami halısı arasında fiyat farkı kesin olarak oluşmaktadır. Çünkü yünlü cami halıları ile diğer modeller ortak bir üretim şekline sahip değildir.

Her halı kendi içerisinde farklı bir üretim standartına bağlı olarak üretilir. Üretim esnasında değişik ip modelleri kullanılır. İşçilik ve desen işlemeleri de farklı olduğundan cami halısı modelleri farklılık gösterebilir.

Satın alınması düşünülen cami halı modelleri fiyatları için firmayla doğrudan iletişime geçmek daha doğru olacaktır.

cami-halisi-modelleri

Akrilik Cami Halı Fiyatları

Diğer cami halı desenleri ile kıyaslandığında akrilik cami halı fiyatları ortalama üzerinde kalabilmektedir. Çünkü akrilik modellerde desen ve işlemeler daha özenli ve farklıdır.

Estetik anlamda ortama katacağı daha farklı olmaktadır. Diğer halılarda olduğu gibi metrekare başına hesaplaması yapılır.

Benzer Yazılar