Cami Halısı Uygun Fiyat| Uygun Cami Halısı m2 Fiyatları

Blog geri dön
Cami Halısı Uygun Fiyat

Cami Halısı Uygun Fiyat| Uygun Cami Halısı m2 Fiyatları

Cami halısı uygun fiyat diye bir araştırma içindeyseniz ve şu an bu sitedeyseniz ihtiyacınızı en uygun fiyata karşılayabileceğinizi bilmenizi isteriz. Cami halısı çeşitleri tüm şehirlerimizden talep edilen ürünlerimiz arasındadır. İster cami halısı, ister mescit halısı modelleri ile ilgili bir arayışınız olsun sizleri memnun etmek için elimizden gelen kolaylıkları sağlamaktayız.

Camilerimiz bilindiği gibi ziyaretçilerinin çok olduğu yerlerdir. Günde pek çok kişi namaz kılmak ve dua etmek için camiye gider. Camilerin zemininde çeşitli renk ve desenlerde cami halısı çeşitleri serilidir.

cami-halisi-uygun-fiyat
Cami Halısı En Uygun Fiyat

Cami Halısı Çeşitleri Neler? 

Cami halısı çeşitleri arasında renk ve desenler çoktur. Genellikle özgün ve geleneksel desenlerden tasarlanan cami halısı modelleri çok çeşitlidir. Açık renk cami halısı desenleri çok tercih edilmez. Camilerin çabuk kirlenebilen mekanlar olduğu düşünülerek genel olarak koyu renk cami halısı çeşitleri tercih edilir.

Mescitler için seçilen mescit halısı modelleri için de aynı durum geçerlidir. Cami halıları mavi, kırmızı, bordo ve yeşil renklerde daha ağırlıklıdır. Ucuz cami halısı fiyatı nereden bulurum diye merak edenler aynı zamanda kaliteli cami halısı modelleri de ararlar. Sizin de bu gibi bir arayışınız varsa bizi arayabilirsiniz. Mescit halısı uygun fiyat için de Yeşil Parke firmamıza ulaşmanızı tavsiye ederiz.

A- Göbekli Cami Halısı

İstanbul cami halısı firmaları tarafından en sık satışa sunulan modellerden birisi göbekli cami halısı olmaktadır. Sadece İstanbul değil, Ankara cami halısı olarak da kullanılabilir. Şehre özel olmamakla birlikte aksine her camide görülebilecek modellerden birisidir.

Göbekli cami halıları, diğer cami halı modellerinde olduğu gibi özenle üretilmektedir. Fakat çok fazla talep edilmesi ve görece diğer halı modellerine nazaran kolay üretilmesi fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Eğer cami halısı uygun fiyat arayışındaysanız bakmanız gereken modeller arasındadır.

B- Yünlü Cami Halısı

Cami halısı çeşitleri arasında bulunan bir diğer model de yünlü cami halısı olarak bulunur. Yapısı itibariyle yüzeyi daha yumuşak ve esnek bulunmaktadır.

Otururken ya da ibadet ederken kişilere kolaylık sunmaktadır. Sert olmayan yüzeyi sayesinde oldukça rahat bir hissiyat bırakmaktadır. Tüylü yapıya sahip olan bu halı fiyat konusunda da ortalama bir listeye sahiptir.

C- Seccadeli Cami Halısı

Cami halısı uygun fiyat listesinde çok yer almasa da kaliteli, estetik bir görünüme sahip olması ve ibadet sırasında kolaylık sunmasıyla seccadeli cami halısı satın alınmaktadır.

Adından da çıkarılabilecek anlamına bağlı olarak bu halılarda seccade desenleri bulunmaktadır. Gerçek ölçülerine bağlı olarak halı üzerinde namaz kılınabilecek şekilde ayrımlar yapılmıştır.

Camiye gelenler ekstra seccade getirmesine gerek kalmaz, ayrım daha rahat yapılır. Fiyatları ortalamanın üstünde olabilmektedir.

D- Cami Halısı En Uygun Fiyat| Akrilik Cami Halısı

İlk andan itibaren kişide yünlü cami halısı hissiyatı yaratır. Fakat akrilik cami halısı dokusuyla, dayanıklılığı ve fiyatlarıyla değişiklik yaratmaktadır.

Yüzeyi yumuşak dokuda bulunmaktadır. İstanbul cami halısı firmaları tarafından sıklıkla satılmaktadır. Yıllarca kullanım imkânı sunması, hijyenik olmasıyla tercih edilir.

Yün halı türleriyle benzer fiyatlara sahip olduğu görülür. Cami halısı uygun fiyat listesi içinde kendisine şans verebilirsiniz.

cami-halisi-uygun-fiyat

Cami Halısı Fiyatları İstanbul Bilgisi

Türkiye’nin her şehrinden bize ulaşan ve cami halısı fiyatları ne kadar olduğunu soran, mescit halısı modeli ve cami halısı modeli satın alan müşterilerimiz vardır. Ancak İstanbul cami halısı fiyatları en çok sorulanlar arasında yer alır.

Bunun sebebi İstanbul’un nüfus yoğunluğundan dolayı camilerin ve mescitlerin de çok olmasıdır. İstanbul cami halısı satışı yapan firma olarak ismimiz artık bilinmektedir. Kaliteli cami halıları, cami halısı uygun fiyat kapsamında mescit halıları gibi arayışlarınızın tamamını cevaplayabilmekteyiz.

cami-halisi-uygun-fiyat

Cami Halısı Metrekare Fiyatı Firmalar Tarafından Nasıl Hesaplanır?

Cami halısı uygun fiyat listesi her firma tarafından sunulmamaktadır. Aksine, firmalar arasında ciddi uçurumsal farklar ortaya çıkmaktadır. Halı firmaları arasında bu durum olağan kabul edilmektedir.

Fakat halı firmaları tarafından fiyatlandırma aşağı yukarı benzer özelliklere göre belirlenmektedir. Cami halısı fiyatları:

  • Halı üretimi için tercih edilen malzemeler,
  • Üretim esnasında yaşanan zorluk,
  • Üretime ayrılan zaman dilimi,
  • Elde edilmek istenen kâr oranı,
  • Halının metrekare uzunluğu,
  • Çevrede bulunan diğer halı firmalarının durumuna bağlı olarak hesaplama yapılır.

cami-halisi-uygun-fiyat

2022 Güncel Cami Halıları m2 Fiyatı Ne Kadar?

İnternet üzerinde her ne kadar cami halısı uygun fiyat listesi paylaşımı yapılsa da bunlar güncelliğini yitirmiştir. Keza, firmalar kendi sitesi üzerinde liste paylaşsa da günümüzde fiyat değişimleri hızlı yaşanmaktadır.

Sadece yükselme anlamında değil kampanyalı fiyatlardan da yararlanabilmek adına doğrudan firmayla iletişime geçmek önemlidir. Firma tarafından net bilgi tarafınıza iletişir. Genel itibariyle metrekare bazında fiyatlar 65-80 TL arasında değişir.

Kampanyalı Mescit Halısı m2 Fiyatı için Yeşil Parke’ye Ulaşın!

Yeşil Parke cami halısı uygun fiyat sunmakla birlikte değişik modelleri de stoklarında bulundurmaktadır. Ümraniye başta olmak üzere site üzerinden her ilçe ve şehre satış yapmaktadır.

Verilen siparişe bağlı olarak kısa sürede teslimat yapılır. Siz de güncel fiyatlar için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button