Çevre Dostu ÇAMSAN LAMİNAT PARKE ile doğadan eve!

Blog geri dön

Çevre Dostu ÇAMSAN LAMİNAT PARKE ile doğadan eve!

En yüksek kalitenin esas alındığı ve yüksek müşteri memnuniyetinin esas olduğu firmamızda onlarca çeşit Laminat Parkemiz bulunmaktadır. İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Laminat Parke ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Smart Click Laminat Parke, Terra Click Laminat Parke, Sensa Laminat Parke, Vario Laminat Parke, Çamsan Laminat Parke, AGT Laminat Parke, Balterio Laminat Parke, Designfloor Laminat Parke seçeneklerimize göz atmanızı öneririz.

Bu yazımızda size Çamsal Laminat Parkeyi anlatacağız.

Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1978 yılında kurulup Türkiye’de ilk kez Laminat Parke ürün üretimi yapan şirkettir. Ülkesini ve sektörü bu teknoloji ile buluşturan Çamsan Laminat Parke hala bu sektörde faaliyetlerini sürdürmekle birlikte, üstün kalite ve ürün çeşitliliğiyle de fark yaratmaya devam etmektedir.

Sektöründe güvenilir marka olarak bilinen ve üretim yapan Çamsan Laminat Parke, Türkiye haricinde Afganistan, Gürcistan, Türkmenistan, Mısır, Irak, İran, KKTC, Azerbaycan, Kuveyt, Kosova, Arnavutluk Yunanistan ve Bulgaristan gibi ülkelere de hacimli ihracat yapmaktadır. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında pazar payını her geçen gün artıran Çamsan Parke ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

FARK YARATAN TASARIM

Hem iç piyasada hem de yurt dışında gücünü kanıtlayan Çamsan Laminat Parke, mobilya ve inşaat sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılamasının yanında ortak yaşam alanları için de özgün tasarımlarıyla pazara ürünler sunarak fark yaratmaktadır. Trende ve ihtiyaca uygun modeller tasarlayan Çamsan Parke, mevcut koleksiyonlarının haricinde araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır. Getirdiği yeniliklerle sektörde adından söz ettiren ve öncü olan Çamsan Laminat parke, doğa dostu olmasıyla da fark yaratmaktadır.

ÇAMSAN PARKE MODELLERİ GENEL ÖZELLİKLERİ

Çamsan Parke modelleri kolaylıkla temizlenebilir. Bakımı da çok kolaydır.
Çamsan Parke; PVC, PCB, dioksin ve bunun gibi doğaya ve sağlığa zarar veren herhangi bir kimyasal içermez.
Hem sağlık hem de çevre dostu olarak yaşam kalite standartlarınızı yükseltir.
Hijyen ve sağlığa, dolayısıyla doğaya ve insana bakış açısıyla marka stratejisi örtüşmektedir.
Çamsan Laminat Parke kaliteli ve dayanıklı ham maddeler kullanarak katma değerli ürünler üretmektedir.
Kolay montajlama sayesinde kullanışlıdır.
Çamsan Laminat Parke evlerde kullanılan kimyasallara, güneş ışınlarına ve ateşe karşı dayanıklıdır.
Çamsan Laminat Parke, üst kısımda kullanılan koruma yüzeyiyle yüksek basınca, çizilmeye ve darbelere karşı dirençlidir.
Çamsan Parke modelleri, hammadde, işçilik ve üretim kalitesi göz önünde bulundurulduğunda kalitesini uzun yıllar boyunca korumaktadır.
Çamsan Parke, gerek evlerde gerekse ofislerde ve ortak yaşam alanlarında rahatlıkla kullanıma uygundur.

Çamsan Laminat Parkeyi nasıl dekore edebilirim?

Çamsan Laminat Parke Modern 706 Mavi Çam modeli ile oldukça şık bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Ekru rengi kadife koltuk takımınızı kiremit, siyah beyaz kırlent ile süsleyebilir, yavru ağzı simlere sahip kırlent takımı ile şıklık yaratabilirsiniz. Beyaz sehpa ve masa takımı yaşam alanınızı en şık noktaya taşıyacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?