Çim Çit Nedir? Kullanım Alanları ve Fiyat

Çim Çit Nedir? Kullanım Alanları ve Fiyat

Blog geri dön
Çim Çit Nedir? Kullanım Alanları ve Fiyat

Çim Çit Nedir? Kullanım Alanları ve Fiyat

Modern dünyamızın bedenimizdeki artan yükü her geçen gün bizlerin doğaya hasretini ön plana çıkartıyor. Yaşam koşullarımız buna elverişli olmadığından ömrümüzü sürdürdüğümüz alanları biraz daha doğaya dönük dekorasyonlar ile süsleriz. Çim çit sistemleri dediğimiz hem dekoratif, hem koruma amaçlı kullanılabilecek çalışmalar vardır. Kafeteryalar, bahçeler, restaurantlar, yol kenarları gibi birçok alanda kullanımı mümkündür.

Çim Çit Nedir?

Dayanıklı PVC malzemeden imal edilmiş, çimen görünümlü kaplamanın tel örgü üzerine giydirilmesine Çim Çit denir. Son derece uzun ömürlü olarak imal edilen bu dekoratif ürünler solma, bozulma, dökülme gibi unsurlara karşı dayanıklıdır. En önemli özelliklerinden birisiyse yıkanabilir olmasıdır. Çeşitli çevresel faktörlerden dolayı kirlenmiş, tozlanmış bu ürünler kolaylıkla temizlenebilmektedir. Çim çit uygulama alanı olarak birçok yeri düşünebilirsiniz. Gündelik hayatımızda birçok bina veya işletme bahçelerinin çevresi bu şekilde kaplanmıştır. Elbette sadece bahçe sınırlarını kapatmak amacıyla kullanılmaz. Daha detaylı bilgiler ile bakış açımızı biraz daha genişletebiliriz.

Çim Çit Kullanım Alanları

Çim Çitlerin Kullanım Alanları

Paslanmaz tel üzerine PVC malzeme ile kaplanmış bu ürünler her ne kadar müstakil evler, binalar, kafeteryalar veya restaurant çevrelerinde karşımıza çıksa da, kullanım alanları son derece geniştir. Doğal çimen görünümüne sahip dekoratif çim çit, rulo halinde satılmaktadır. Spor sahaları, bahçeler, oyun parkları, havuz veya teras balkonlarda korkuluk amacıyla da kullanılabilir. Tamamen sizlerin isteğine uygun bir şekilde çim çitlerin montajı yapılabilir. Genellikle açık alanlarda karşımıza çıkan bu dekoratif ürünlerin kafalarda en fazla oluşturduğu sorular dayanıklılığı ve ömrü ile ilgili olmaktadır. Doğal çevre şartları ve iklim döngüleri göz önünde bulundurularak imal edilir. Güneş ışınları nedeniyle sararma veya solma olmaz. Çimler, paslanmaz tel örgü üzerine giydirildiğinden yağmur, kar gibi doğa etkenlerinde de deforme olmaz. Çim çit teli bu yüzden açık alanlarda uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Çim Çit Fiyat İstanbul

Çim Çit Fiyatları

Yer yüzündeki tüm ürünler gibi bu ürün grubunda da fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Ucuz çim çit fiyatları kalite veya ölçü gamında farklılık gösterebilir. Bu yüzden Yeşil Parke İletişim alanından bizlerle iletişime geçerek Çim çit fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Üreticiden, tüketiciye doğrudan ulaştırdığımız çim çitler hakkında doğru bilgiye ücretsiz almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Çim çit İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyetine dayalı olarak sizlere sunulmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?