Çocuklar için Duvardan Duvara Halı Eğlencesi

Blog geri dön

Çocuklar için Duvardan Duvara Halı Eğlencesi

Kreşlerde, anaokullarında, çocuk doktorlarının oyun alanlarında, avm’lerin çocuk bölümünde ve çocuk odalarında yerleri süsleyen duvardan duvara halı, renk, desen ve şekilleri ile göz dolduruyor.

Çocukların beyin gelişimi ve yaratıcılık eğitiminde oldukça keyifli bir görünüm sunan bu halılar, sağlıklı oluşu ve kullanıcı kolaylığı ile çocuklarımız için sık sık tercih edilir olmakta.

Çocukların ses konusunda yalıtılmış mekanlarda olması onların oyun zamanları ve yaratıcılığı için oluşacak engelleri ortadan kaldırmakta. Duvardan duvara halı ses yalıtımı için özel olanaklar sağlar. Çünkü sesi izole ederek size bu konuda çalışma ortamına destek sağlar. Yani ses yalıtımız konusunda tercih edilmesi gereken bir halı türüdür duvardan duvara halı. Ses yalıtımına ek olarak ısı yalıtımı da yapar ve ekonomik anlamda size büyük katkı sağlar. Yumuşaklığı sayesinde yürüyüşlerde büyük kolaylık ve rahatlık sağlar. Oyun çağındaki ya da emekleme çağındaki çocuklara konforlu bir süreç yaşatır. Duvardan duvara halı temizlik ve bakım konusunda da size büyük konfor getirmektedir, temizlemesi son derece kolay, küf tutmayan ve alerjik maddeleri barındırmayan yapısı ile bu konuda söz konusu çocuklarımız olduğunda büyük avantaj sağlamaktadır. Uzun süre kullanımda dahi aşınmaz yapısı ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ses emici özelliği vardır.

Ortamdaki gürültüyü azaltır.

Isı yalıtımı; dolayısı ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar.

Konforludur. Ortopedik rahatlık sağlar.

Temizliği Kolaydır.

Sağlıklıdır. Halılı zeminler alerji yapmaz.

Düzenli ve doğru yöntemlerle bakım ve temizliği yapılan halılarda mikrop ve bakteri üremez.

Küf oluşmaz.

Halı olan zeminlerde sert zeminlere kıyasla havada çok daha az toz partikülü bulunduğu tespit edilmiştir.

Tüm bu saydıklarımız en önemli varlıklarımız çocuklarımız içn oldukça iç rahatlatan bir seçenek olduğunu kanıtlamakta.

Sektördeki uzun yıllara varan deneyimimiz ile Yeşil Parke ekibi olarak siz değerli müşterilerimize duvardan duvara halı siparişlerinde ve bakımında hizmet vermekteyiz. İletişim numaralarımız 7/24 sizlere açıktır. Bizimle iletişime geçip duvardan duvara halı ile alakalı her türlü desteği alabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Yüzlerce çeşit duvardan duvara halı, halıfleks ve döşeme halı Yeşil Parke firmamızda bulunmaktadır.

İşte size hem anaokulu, hem cocuk odası hem de hastanelerin çocuk bölümlerinde kullanabileceğiniz birbirinden eğlenceli modellerimiz:

Duvardan Duvara Çocuk Halısı Fiyatları İstanbul Duvardan Duvara Çocuk Halısı Fiyatları

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?