Dekorasyonda Açık renk Laminat Parke önerileri

Blog geri dön

Dekorasyonda Açık renk Laminat Parke önerileri

Şehir hayatında konutların fazlalığından ötürü metrekarelerin düşürülmesi, gerek bütçemiz gerekse kişisel tercihimizden ötürü küçük metrekareli evlerde yaşıyorsak, en çok tercih ettiğimiz şey açık renk parkeler olacaktır.

Odayı geniş gösteren, mobilyaların rengini ortaya çıkaran ve duvar renginin açık tonu ile birlikte 360 derece ferah bir ortam sağlayan bu seçim ile masum bir göz hilesi yaparken, kendimize nefes alabilen bir alan yaratmış olacağız.

Smart Click Laminat Parke, Terra Click Laminat Parke, Sensa Laminat Parke, Vario Laminat Parke, Çamsan Laminat Parke, AGT Laminat Parke, Balterio Laminat Parke, Designfloor Laminat Parke seçeneklerimizin içinde onlarca açık renk buunmaktadır. Gelin onlardan bazılarını hep birlikte inceleyelim ve dekorasyon fikirleri konuşalım.

Örneğin Vario Laminat Parke Premium Medium Kadıköy modeli oldukça şık ve vintage bir seçimdir. Eski zamanların şık döşemelerini andıran ahşap görünümü, derz aralığı; modern bir görünümde retro esintiler taşımaktadır. Bu parkemize görseldeki gibi gri renkli mobilyalar tercih edebilir ve duvarınızı açık tonda boyayabilirsiniz. Alternatif olarak kiremit rengi bir kadife kanepe, aynı model parkemiz ve beyaz koltuklar, beyaz sehpa ve beyaz objeler ile ferah bir yaşam alanı düzenleyebilirsiniz.

Bir diğer açık renk parke seçimine örnek olarak Terra Click Laminat Parke bakabiliriz. Terra Lara parke ile dar alanlarınızı açık renk parke ferahlığı ile daha büyük gösterebilirsiniz. Üzerine bir adet koyu gri üçlü kanepe ve beyaz ikili ve tekli koltuklar ekleyerek kontrast olusturabilir, beyaz duvarınıza beyaz ve lame objeler yerleştirebilirsiniz.

Açık renk laminat parkeler ayrıca koyu renk mobilyalarla döşenmiş olan evlerde ve ofislerde de tercih edilir. Koyu renk parkeler için de tam tersi durum söz konusudur. Koyu renk parke çeşitleri geniş mekanlar ve açık renk mobilyalarda tercih sebebidir. İthal Laminat parke modellerimiz arasında da açık ve koyu renk pek çok çeşit parke modeli bulunur.

Firmamızın bünyesinde ihtiyacınıza hitap edecek renk, desen, model ve kalitede laminat parkeler bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra firmamızda her bütçeye uygun laminat parke fiyatları da bulunmaktadır. Müşterilerimiz aradıkları her şeyi firmamızda tek bir adreste bularak zamandan tasarruf edebilmektedirler. Satışta olan ürünlerimize sadece yurtiçinden değil yurtdışından da yoğun talep vardır. Bunun sebebi ürünlerin kalitesinin yanı sıra laminat parke fiyatları konusunda da çevremize verdiğimiz güven duygusudur. Kurulum desteği de sunarak müşterimize 360 derece hizmet sağlamaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?