Dekoratif Çim Halı ile Yeşillenen Mekanlar

Blog geri dön
dekoratif-cim-hali-ile-yesillenen-mekanlar

Dekoratif Çim Halı ile Yeşillenen Mekanlar

Dekoratif çim halı ile yeşillenen mekanlar görenler için oldukça göz alıcı olmaktadır. Özellikle tüm zeminin doğal görünmesi birçok açıdan insanı rahatlatmaktadır. Ayrıca çim halının kullanılan mekan ile uyumu da estetik açıdan çok uyumlu olmaktadır.

Günlük hayatta gerçek çimle ilgilenmek, bakımını yapmak temizlemek çok zaman almaktadır. Bu nedenlere ek olarak böcek oluşturması da kötü özellikleri arasındadır. Bu noktada yapay çimler oldukça kullanışlı olmaktadır. Tüm alanlarda hem zemine hem de farklı yerlere uygulanabilmesi avantajları arasındadır.

Balkon İçin Dekoratif Çim Halı

Günümüzde çim halı en çok balkonlar için de kullanılmaktadır. Suni olarak hazırlanan çim halılar gerçek çimlerden farklı bir görünüme sahip olmamaktadır. Aksine gerçeğinden daha canlı ve parlak durmaktadır.

Balkonlarda zemin kaplaması için kullanılan çim halıların uygulaması çok kolay olmaktadır. Önceden alınan ölçülere göre hazırlanmış dekoratif çim halı mekan için uygun olarak kaplanır. Dikkat edilecek tüm hususlar müşteriye anlatılır ve işlem sona erer.

Balkon Çim Halı Temizliği

Çim halıların temizliği oldukça kolay olmaktadır. Gerçek çime oranla birçok zahmetten kullanıcısını kurtaran yapay çimler oldukça kullanışlı olmaktadır. Ayrıca anti bakteriyel olması sağlık açısından da oldukça önemli olmaktadır.

Çim halılar leke tutmadığı için temizlik işlemi için belli püf noktalara dikkat edilmesi dışında hiçbir zahmeti yoktur. Öncelikle yapay çimler belli periyotlarda süpürülmelidir. Süpürme işlemi yapıldıktan sonra ıslak bezle kirlenen yerler silinebilmektedir. Bu işlemler dışında yapay çimlere uygulanacak bir temizlik işlemi bulunmamaktadır.

Gerçek Dekoratif Çim Halı Fiyatları

Dekoratif çim halı ve gerçek çim halı birbirinden ayrı ürünler olup kalite ve fiyat olarak da birbirinden farklıdır. Gerçek çim suni olarak hazırlanan çime oranla daha fazla bakım ve temizlik isteği olan bir ürün olduğu için günümüzde yapay çimler daha çok tercih edilmektedir.

Gerçek çimler için sabit bir fiyattan söz edilmesi mümkün değildir. Çünkü firmadan firmaya değişiklik gösteren bu ürün için kalite, firma tecrübesi ve kullanılan malzeme fiyat konusunda etkili olmaktadır. Bu nedenle mutlaka iyi bir piyasa araştırmasından sonra hizmet alınmalıdır. En doğru fiyat aralığını tespit ettikten sonra ürün alımı gerçekleştirilmelidir.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?