Desenli Polyproplene Karo Halı Şıklığı

Blog geri dön

Desenli Polyproplene Karo Halı Şıklığı

Renk renk, kare kare, damalı, pötikareli, asimetrik desenli, kırçıllı, çizgili gibi pek çok seçeneği olan ve göze hitap eden duvardan duvara halı türlerinden birisi olan karo halı, uzun yıllardan beri hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır.

Temizlenme kolaylığı ve leke tutmama özelliği olarak maksimum performans göstermektedir. Kullanışlı, kaliteli ve kullanıcı dostu olmasının yanında; karo halı iplik cinsi olarak en ucuz iplik cinsi olduğu için, maliyet bakımında bütçeniz için artı bir özelliğe sahiptir. Var olan görünümünü uzun yıllar korumakta olup, antistatik karo halı çeşididir.

Karo Halı Türünün Kullanım Alanları
Aslında Tüm kapalı alanlarda kullanılabilmektedir. Ancak Özellikle ihtiyaç olan başlıca alanlar aşağıdaki gibidir.

Ofis Zeminleri
Banka Şube ve Yönetim Ofis Zeminleri
Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
Kongre Salon Zeminleri
Tiyatro Salonu Zeminleri
Sinema Salonu Zeminleri
Fuar Alanı Zeminleri
Otel Karo Halı Zeminleri
Restoran Zeminleri
Yemek Salonları
Mağaza – Showroom Zeminleri

Günümüzde genel olarak ofislerde ve sosyal alanlarda kullanılmasının yanında evlerde ve konutlarda da rahatlıkla kullanılabilir bir üründür karo halı.

KARO HALI MODELİNİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Halı türleri içerisinde Karo halı modelinin başlıca özelliklerini inceleyecek olursak öncelikli olarak kirlenmeye ve lekelere karşı son derece kullanışlı ve bunun yanında sıcaklığı tutmasıyla ön plana çıkmasıdır diyebiliriz. Karo halı sadece saydığımız özelliklerle değil başka birçok özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Kullanımı çok olan ofis ve benzeri yerlerde daha dayanıklı olması, yanmaya karşı daha dayanıklı olması, irime ve kaybolmaya karşı hatta yırtılmaya karşı sizi avantajlı hale getirmesi, sağlık açısından düşünüldüğünde de antibakteriyel özelliğe sahip olması karo halı modelini günümüzde çokça kullanılan bir halı türü haline getirmiştir

Karo Halı kategorimizde yer alan Desenli Polyproplene Karo Halı Caravaggio 02 modelimiz, doğal görünümü ofise entegre etmek isteyenler için oldukça uygundur. Süt beyazı duvarlar, ahşap kütük çalışma masaları, starliçya, monstera ve paşa kılıcı, sarmaşık çiçeklerinin hakim olduğu bir ortamda, bu halı ile her yeri kaplamanın, keten avize kullanmanın marka izlenimi ve çalışma verimi açısından olacak olan verimine firmamız olarak kefiliz. Gelin bu güzel modelimizi ofislerinizde deneyin ve memnuniyetin en yüksek notasını yaşayın.

İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Karo Halı ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Tüm seçeneklerimize göz atmadan bizden sakın ayrılmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?