2022 Yılında Desenli Polyproplene Karo Halı Şıklığı Sizinle!

Blog geri dön
desenli-polyproplene-karo-hali-sikligi

2022 Yılında Desenli Polyproplene Karo Halı Şıklığı Sizinle!

Polyproplene karo halı günümüzün iddialı halı modelleri, zemin kaplama yöntemleri arasında bulunur. Karo halılar nelerdir, neden tercih edilmeli?

Renk renk, kare kare, damalı, pötikareli, asimetrik desenli, kırçıllı, çizgili gibi pek çok seçeneği olan ve göze hitap eden duvardan duvara halı türlerinden birisi olan karo halı, uzun yıllardan beri hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır.

Temizlenme kolaylığı ve leke tutmama özelliği olarak maksimum performans göstermektedir. Kullanışlı, kaliteli ve kullanıcı dostu olmasının yanında; karo halı iplik cinsi olarak en ucuz iplik cinsi olduğu için, maliyet bakımında bütçeniz için artı bir özelliğe sahiptir. Var olan görünümünü uzun yıllar korumakta olup, antistatik karo halı çeşididir.

Polyproplene Karo Halı Nedir?

Bahsedilen karo halılar farklı malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemelerden birisi de polipropilen karo halılar ile göz önüne çıkıyor. Kullanım alanına göre ofis halı ya da ev halısı olarak kulanılabilmektedir. Karo halı modelleri parçalı ve iç içe geçen yapılardan oluşur. Özel karo halı yapıştırıcısı ile yaptırılarak bütünlük elde edilir.

desenli-polyproplene-karo-hali-sikligi

Polyproplene Karo Halı Modelinin Başlıca Özellikleri Neler? 

Halı türleri içerisinde karo halı modelinin başlıca özelliklerini inceleyecek olursak öncelikli olarak kirlenmeye ve lekelere karşı son derece kullanışlı ve bunun yanında sıcaklığı tutmasıyla ön plana çıkmasıdır diyebiliriz. Karo halı sadece saydığımız özelliklerle değil başka birçok özelliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Kullanımı çok olan ofis ve benzeri yerlerde daha dayanıklı olması, yanmaya karşı daha dayanıklı olması, irime ve kaybolmaya karşı hatta yırtılmaya karşı sizi avantajlı hale getirmesi, sağlık açısından düşünüldüğünde de antibakteriyel özelliğe sahip olması karo halı modelini günümüzde çokça kullanılan bir halı türü haline getirmiştir

Karo halı kategorimizde yer alan desenli Polyproplene karo halı Caravaggio 02 modelimiz, doğal görünümü ofise entegre etmek isteyenler için oldukça uygundur. Süt beyazı duvarlar, ahşap kütük çalışma masaları, starliçya, monstera ve paşa kılıcı, sarmaşık çiçeklerinin hakim olduğu bir ortamda, bu halı ile her yeri kaplamanın, keten avize kullanmanın marka izlenimi ve çalışma verimi açısından olacak olan verimine firmamız olarak kefiliz. Gelin bu güzel modelimizi ofislerinizde deneyin ve memnuniyetin en yüksek notasını yaşayın.

İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Karo halı ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Tüm seçeneklerimize göz atmadan bizden sakın ayrılmayın.

desenli-polyproplene-karo-hali-sikligi

Polyproplene Karo Halı Türünün Kullanım Alanları

Aslında tüm kapalı alanlarda kullanılabilmektedir. Ancak özellikle ihtiyaç olan başlıca alanlar aşağıdaki gibidir:

 • Ofis zeminleri
 • Banka şube ve yönetim ofis zeminleri
 • Kamu kurum ve kuruluş zeminleri
 • Hava alanı – hava limanı zeminleri
 • Kongre salon zeminleri
 • Tiyatro salonu zeminleri
 • Sinema salonu zeminleri
 • Fuar alanı zeminleri
 • Otel karo halı zeminleri
 • Restoran zeminleri
 • Yemek salonları
 • Mağaza – Showroom zeminleri bulunmaktadır.

Günümüzde genel olarak ofislerde ve sosyal alanlarda kullanılmasının yanında evlerde ve konutlarda da rahatlıkla kullanılabilir bir üründür.

İthal Karo Halı ve Diğer Modeller için Yeşil Parke’yi Ziyaret Edin!

desenli-polyproplene-karo-hali-sikligi
Desenli Polyproplene Karo Halı

Ofis ya da evinizde yükseltilmiş döşeme yaptırmak adına Polyproplene karo halı modelleri tercih edebilirsiniz. Yaptıracağınız çalışmalarda karo halı modelleri için Yeşil Parke sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site üzerinde birden fazla model bulunmaktadır. Her bir renk farklı bir dekorasyon ve hava katacaktır. Bununla birlikte sizlerde dilediğiniz görünümü elde etmekte kolaylık yaşarsınız. Uygun fiyatlandırma ve kaliteli karo halı modelleri için başka adres aramanıza gerek yok! Kısa sürede teslimat, yapıştırma ile kullanıma başlayabilirsiniz.

Birden fazla modelin bulunmasının yanı sıra bununla birlikte kısa sürede teslimat, güvenilir alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Diğer firmalara nazaran kalitenin uygun fiyatlarla elde edilmesine tanık olabilirsiniz. Site üzerinden inceleyebileceğiniz gibi aynı zamanda mağazadan da alışveriş yapabilirsiniz.

Karo Halı Fiyatları Ne Kadar?

Merak edilen başlıca konulardan birisi Polyproplene karo halı fiyatları olmaktadır. Karo halı fiyatları diğer halı modellerine göre değişiklik gösterir. Zira geleneksel halı karo halı modelleri arasında hem görünüm hem kalite ve buna bağlı olarak fiyatlandırma değişikliği de oluşur. Firmalar arasında bu değişim daha derinleşir.

Yeşil Parke sitesi üzerinden uygun fiyatlı karo halı modellerine erişebilirsiniz. Yüksek kalite halıları kullanarak hareket edebilirsiniz.

Karo Halı Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

Karo halı modelleri fiyatları değişiklik gösterdiği gibi kaplama adına da fiyatlandırmalar değişebilir. Kaplama firma tarafından yapılabildiği gibi hizmet kapsamı dışında da bulunabilir. Hizmet kapsamında yapılacak kaplama işlemleri adına firmadan doğrudan bilgi almak en doğrusu olacaktır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button