Designfloor Parke Nedir? | 2022 Designfloor Modelleri

Blog geri dön
designfloor-parke-3

Designfloor Parke Nedir? | 2022 Designfloor Modelleri

Designfloor parke modelleri ile 2022 yılında yaşam alanları şıklı ve zarafeti bulurken aynı zamanda dayanıklı bir yer döşeme sistemine sahip olunuyor. Yeni yıl yer döşeme trendlerinde bir humara olan Designfloor markası, geçmişten günümüze harika modeller üretmeye ve kullanıcılara kusursuz modeller sunmaya devam ediyor. Yeşil Parke ailesi olarak ülkemizde bu markanın ürünlerini satmaktan ve kullanıcıların taleplerine en iyi çözümleri yaratmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Zemin ürünleri seçmek aslında çok zor ve sancılı bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Piyasada çok fazla üretilmiş seçenek var haliyle kafa karışıklığı yaşanabiliyor. İşte tam da bu noktada öne çıkan Designfloor parke modelleri kullanıcıların kararsızlığını harika ürünleriyle ortadan kaldırıyor. Her türlü ihtiyaca uygun bir lamine ya da laminat parke modelinin olduğunu gönül rahatlığıyla söylemek mümkün.

Yeşil Parke bünyesinde kendi markalarımız dışında dünyada kabul görmüş üst düzey parke markalarının da satışını yapıyoruz. Designfloor parke de bunlardan birisi. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünya genelinde de sevilerek tercih ediliyor. Bizler de bu talebi gördük ve ürün hakkında detaylı bir yazı derledik. Designfloor parke nedir? Özellikleri nelerdir ve fiyatları gibi konuları kapsamlı bir şekilde yazının devamında bulabilirsiniz. Keyifli okumalar diliyoruz.

designfloor-parke-1
Designfloor parke modelleri

Designfloor Parke Nedir?

Çok sık sorulan bir soru. Zira parke koleksiyonlarında her zaman Designfloor parke modelleri görmek mümkün. Haliyle merak da artıyor. Aslında tanımı diğer parkeler ile aynıdır. Ancak onu diğer parkelerden farklı kılan birçok özelliği de sahip. Örneğin yüzeyinin kalitesi sayesinde duyular ile hissedebiliyorsunuz. Diğer yandan renklerindeki özgün tarzı, yaşam alanlarında müthiş bir sinerji oluşturuyor.

Alışveriş yaparken güzel bir dekoratif görüntü yakalamak için birçok unsuru da göz önünde bulundururuz. Örneğin mobilyaların tarzı alacağımız parkeler ile bir bütün oluşturmalı. Aksi halde uyumsuz ve şık olmayan bir görüntü olacaktır. Fakat bazı modeller var ki her türlü yaşam alanı unsurlarına kolaylık uyum sağlar. Designfloor parke de bunlardan birisi. Uzun yıllar modası eskimeden severek kullanabilirsiniz.

Türkiye’deki resmi Designfloor parke satış noktası olan Yeşil Parke sitemiz, binlerce farklı ve özel ürün yelpazesine sahip. Kolaylıkla yaşam alanınıza en uygun modeli keşfedeceksiniz. Ayrıca telefon ile bize ulaştığınızda sizlere uygun zemin döşemelerini seçmekte ekiplerimiz yardımcı oluyor. Böylelikle hatasız bir süreci geride bırakmış oluyorsunuz. Mağazamızda en çok tercih edilen ve 2022 trendlerinde yer alan modellerden bazıları şunlardır:

 1. Solid Plus 620 Corsica Oak Parke Modeli
 2. Avantgarde 417 Doussie Africa Parke Modeli
 3. Osmoze 450 Nature Oak Parke Modeli
 4. Vouge 414 Vintage Oak Parke Modeli
 5. Solid Plus 627 Polar Oak Parke Modeli
 6. Blue Line Wood 901 Plateau Merbau Parke Modelleri
 7. Creativ 619 Sardina Oak Parke Modelleri

Designfloor Parke Satış Noktası 2022

Doğru parke, doğru satış noktasından temin edildiğinde mümkün olur. Kaliteli ve şık zemin kaplamalarına sahip olmak için öncelikle markalaşmış bir bayiden ürün almanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle hem kurulum desteği almış oluyorsunuz hem de satın aldığınız parkelerin uzun ömürlü olmasını sağlıyorsunuz. Designfloor parke ürünleri için de Yeşil Parke en doğru adres! Gerek özel kampanyalar olsun gerekse montaj desteğindeki profesyonel çözümler olsun kusursuz bir süreci sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkenin tamamına kapsayan bir faaliyet ağımız var. Tek yapmanız gereken alacağınız ürünleri seçmek ve bizimle iletişime geçmek.

designfloor-parke-2
Designfloor Parke Satış Noktası 2022

2022 yılı Designfloor parke trendleri belirlendi. Açık renklerden eskitilmiş tasarımlara onlarca ürün kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kimisi geleneksel tarzı sevenlere hitap ediyor kimi ürün ise modern dokunuşları yaşam alanlarında uygulamak isteyenler. Kısacası her talebe uygun bir parke çeşidi mevcut. Ürünün merak edilen özelliklerini ise birkaç maddede belirtmekte fayda var.

 • Dayanıklı bir yapısı var. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanımı mümkün kılar.
 • Temizlenmesi basittir. Hafif nemli bir bez ile yüzey temizliği yapılabilir.
 • Fiyatları diğer parkeler ile aynı orantıdadır. Yani bütçenizi zorlamaz.
 • Çizilmelere karışı onarımı mümkündür.
 • Montajı uzmanlık ister. Bu konuda Yeşil Parke ekiplerinden destek alabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Beykoz Parke Döşeme – 2022 En İyi parke Ustası

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button