Genel

Dış Cephe ve Bahçe Aksesuarları Modelleri 2022

Dış cephe ve bahçe aksesuarları, evin dış mimarisi ve iç dekorasyonu için tamamlayıcı ve şıklaştırıcı özelliğe sahip ürünlerdir. Yaşam alanları sadece dört duvar arasında olan yerler değil, aynı zamanda evin dış cephesidir. Hatta sıcak yaz günlerinde zamanın çoğunu evlerimizin bahçesinde geçiririz. Huzurlu ve keyifli süreçler için bahçenin de göze hitap eden bir yapıda olması elzemdir.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Bahçe aydınlatma ve süsleme konusunda birçok tamamlayıcı ürün ya da sistem bulunmaktadır. Günümüzde geleneksel ve modern ihtiyaçların tamamını karşılayabilen ürün çeşitliliği bulunuyor. Bu ürünleri kullanarak evin dışarısındaki yaşam alanlarınızı renklendirebilir, küçük dokunuşlar ile daha yaşanabilir hale getirmeniz mümkün. Yeşil Parke markası olarak sizlere bu yazımızda dış cephe ve bahçe aksesuarları konusunda detaylı bir yazı sunduk. Okurken hem fikir sahibi olacaksınız hem de sitemiz üzerinde bulunan birbirinden güzel ürünleri öğreneceksiniz. Keyifli okumalar dileriz…

dis-cephe-ve-bahce-aksesuarlari-2

Dış Cephe ve Bahçe Aksesuarları

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Dış Cephe ve Bahçe Aksesuar Çeşitleri

Dış cephe ve bahçe aksesuarları ürünlerine son yıllarda taleplerin artması, bu alanda birçok yeni çeşidin görülmesini de sağladı. Birbirinden güzel ürünler ile bahçe dekorasyonuna yön vermek mümkün olabiliyor. Dileyen çim halı ürünleri ile yeşile ve doğaya uyum sağlarken kimisi de modern paspaslar ile trendlere ayak uyduruyor. Kısacası herkesin zevkine hitap eden ürüne Yeşil Parke markası üzerinden ulaşmak mümkün. Gelin bu ürünleri şimdi de yakından inceleyelim…

Çim Halı

Çim halı ürünleri dış cephe ve bahçe aksesuarları arasında en çok tercih edilen özelliğe sahip. Yeşil tonlarda sentetik monofilament materyalinden üretilen bu ürünler özellikle yeşil ve iplikli yapısıyla doğal bir görünüme sahiptir. Yemyeşil bahçenize harika uyum sağlar. Dekoratif ya da peyzaj amaçlı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çim halı fiyatları 2022 yılında da Yeşil Parke koleksiyonumuzda bütçe dostu oranlar ile satışa sunuluyor. Siz de dış cephedeki yaşam alanınıza bu ürün ile zarafet katabilirsiniz. En popüler çim halılarımızdan bazıları şunlardır:

 • Hockey Çim (Kıvırcık)
 • Vista Çim
 • Bonita Çim
 • Marvel Çim

Çit Sistemleri

Bahçe kısmında beton bir duvar görmek, kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Zira yeşilin o doğal huzurunu beton tamamen yok eder. Bu sebeple Yeşil Parke mühendislerinin geliştirdiği özel çit sistemleri ile bahçe dekorasyonunuza harika bir estetik katacaksınız. Ayrıca bu çitlerin ardından rahatlıkla meyve ve sebze yetiştiriciliği de yapabilirsiniz.

Çit sistemleri fiyatları ürünün metrajına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Eğer en doğru ve güvenilir bilgiye sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çit sistemlerimizden bazıları şunlardır:

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

 • Örgülü Yapay Çim Çit
 • Panel Çit Takım

Kıvırcık Paspas

Kıvırcık paspas ürünleri ile bina önleri, bahçe girişleri ya da kapı girişleri birçok anlamda işlevsellik kazanıyor. Sadece bununla kalmayıp dekoratif açıdan da şıklığı ön plana çıkarıyor. İnsan giriş çıkışlarının yoğun olduğu alanlarda tercih ederek hijyeni de fazlasıyla sağlayabilirsiniz. Kıvırcık olması sayesinde kiri saklıyor ve kayganlığın önüne geçiyor. Bu ürün dış cephe ve bahçe aksesuarları arasında sevilerek kullanılmaya devam ediyor. Yeşil Parke mağazasındaki harika paspaslardan bazıları şunlardır:

 • Gri Kıvırcık Paspas
 • Mavi Kıvırcık Paspas
 • Kırmızı Kıvırcık Paspas
 • Turkuaz Kıvırcık Paspas

Bal Petek Paspas

Bal petek paspas ürünleri, genellikle rulo halinde satılmaktadır. Farklı renk ve kalınlıkları bulunur. En belirgin özelliği ise soğuğa dayanıklı olması ve pratik bir kullanım sağlamasıdır. Eğer dış cephenize ya da bahçe alanınıza dayanıklı, şık ve kaliteli bir aksesuar arıyorsanız bal petek paspas tam da aradığınız niteliklerde bir üründür. Ayrıca fiyatları da 2022 yılında hemen her bütçeye uygun yapıda. Yeşil Parke mağazamızda severek kullanabileceğiniz harika iki modeli mevcut. İşte onlar…

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

 • Bal Petek Paspas Kırmızı Z Mat
 • Bal Petek Paspas Gri Z Mat
dis-cephe-ve-bahce-aksesuarlari-3

Dış Cephe ve Bahçe Aksesuarları Modelleri 2022

Dış Cephe ve Bahçe Aksesuar Fiyatları

Dış cephe dekorasyonu yapılacağı zaman özel aksesuar bulmak bazen güç olabiliyor. Çünkü bu kategori oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Böyle anlarda sitemize bakara fikir sahibi olabilir, beğendiğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Ayrıca dış cephe ve bahçe aksesuar fiyatları konusunda da Yeşil Parke sektörünün en güvenilir oranlarına sahip. Gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Duvardan Duvara Halı Fiyatları 2022