Dış Mekan, Bahçe Rulo Paspas ve Çim Halı

Blog geri dön
dis-mekan

Dış Mekan, Bahçe Rulo Paspas ve Çim Halı

Çim halı, dış mekan tasarımlarında özellikle balkonlarde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Dış mekân tasarımı denilince aklımıza gelen ilk şey temiz ve ferah bir ortam ve güzel bir görünümdür. Dış mekânın tamamlayıcısı olan diğer yer döşeme ürünlerine bakacak olursak ilk olarak rulo paspas ile başlamalıyız.

Rulo Paspas

Paspaslar kapı önlerinde, bahçelerde ya da dış mekan tasarımlarında çok kullanılan pratik bir üründür. Pek çok çeşidi ve modeli bulunan rulo paspaslar hem şık hem dekoratif görünür.. Paspaslar bina girişlerinde bizleri karşılayan bahçenin ya da  dekoru tamamlayan kullanışlı bir öğedir.  Pek çok çeşidi pek fazla modeli hem de farklı renk ve desen seçenekleriyle her zevke ve bütçeye uygun rulo paspas bulmak mümkündür.
Rulo paspas modellerine bakacak olursak;
Özellikle kış aylarında buz tutan kar yağan zeminde kaymayı önleyen paspaslar çok tercih edilmektedir.
Grino, Heavy Tread, Kokos, Leyla, Bali, Continental Polyamide, Eton, Faro, Swing, Lombok gibi modelleri bulunmaktadır.

Çim Halı

Sentetik iplikler kullanılarak özel makinalarda üretilen halılara çim halı denir. Taban bezi üzerine dikilen ipler kullanılacağı alana göre uygun olan boylarda kesilebilmektedir. Kesim işleminin ardından alt tarafı lateks taban ile kaplanır. Çim halılar bu sayede çok dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar. İster iç mekân da ister de dış mekânda rahatlıkla kullanılabilirler. Çim halılar çeşit olarak iki kategoriye ayrılırlar.

Dış Mekan Dekoratif Çim Halı

Dekorasyon peyzaj alanında kullanılan bu halılar bahçe, balkon gibi dış mekan dekorasyonu için ideal ürünlerden biridir. Kolay kesilip şekil verilebilir. Daha büyük alanlarda birbiri ucuna ek şeklinde de döşenebilir. Çok şık ve gösterişli yapısı ile mekanlara ferahlık katar.

Sportif Çim Halı

Spor yapılan ya spor faaliyetlerinin geçtiği alanda kullanılan halılara verilen isimdir. Dış mekan alanları olarak bilinen pek çok sahanın tabanı kaplamakta kullanılabilir. Örneğin, futbol sahaları, golf sahaları tenis kortları ve benzeri yerlerde kullanımı oldukça yaygındır. Hatta bu halı sayesinde çim halı saha maçları yapılabilmekte ve turnuvalar düzenlenmektedir.

Çim Halı Modeli Çeşitlerimiz
Hockey çim, Vista Çim, Bonita çim, Marvel çim, nobili çim, Amalfi çim, Palermo çim, Toscana çim, Marbella çim, İbiza çim, Yeşil çim, Kırmızı çim halı olmak üzere çok farklı modelleri ve çeşitleri sitemizde bulunmaktadır. Bunlarla birlikte hepsi birbirinden hoş ve birbirinden farklı olan bu çim halı çeşitleri ile dış mekan dekorasyonlarınızda kıskanılacak kadar güzel bir tarz yakalayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?