Duvar Kağıdı Modeli ile 5 Muhteşem Seçim | Yatak Odası Dekorasyonunda Fark İsteyenlere !

Blog geri dön
yesil-parke-duvar-kagidi-modeli.jpg

Duvar Kağıdı Modeli ile 5 Muhteşem Seçim | Yatak Odası Dekorasyonunda Fark İsteyenlere !

Estetik duvar kağıdı modeli arayışında olanlar için birbirinden şık modelleri yatak odası duvar ve tavanlarınızda kullanabilirsiniz. İşte, farkı tasarımlarıyla ortamın havasını değiştirecek duvar kağıtları…

Göz Alıcı Desenleriyle Dekoratif Duvar Kağıdı Modeli Seçenekleri

Doğru duvar kağıdı modeli seçmek dekorasyonun bütünselliği için oldukça önemlidir. Bir diğer avantajı ise duvarınızdaki leke ve çatlak görünümlerini ortadan kaldırmaktır. Yatak odanızın dekorasyonunu tamamlamak ve görsel açıdan zenginlik katmak istiyorsanız en yeni trend duvar kağıtlarımıza göz atmanızı öneririz.

1. Genesis 3500-9 Duvar Kağıdı Modeli

Özellikle beyaz gibi açık renklerin yoğunluklu olarak kullanıldığı yatak odalarını, koyu duvar kağıdı renkleriyle hareketlendirebilirsiniz.

Beyaz mobilya ve yatak örtüleriyle harika bir uyum yakalamak için tercih edeceğiniz ürünümüz, aynı zamanda silinebilir özelliktedir. Şık bir görünümün yanı sıra kullanışlı olması yönünden de oldukça avantajlı olan model, en sık tercih edilen modellerimiz arasındadır.

2. Makro Mix 3001-2

Yatak odasında sadelikten yana olanlar için en çok tercih edilen modellerimizden biridir. Özellikle nüde ve toprak tonlarının kullanıldığı yatak odalarında oldukça şık ve estetik görünmektedir. Herhangi bir deseni olmaması ve sade ve düz görünümü nedeniyle, desenli mobilya veya yatak örtüleri için tamamlayıcı niteliktedir. Modelimiz su ile silinebilir özelliktedir.

3. Makro Mix 725-7   

Yatak odasında klasik stiller sevenler için en çok tercih edilen desenli modellerde biridir. Sade ve göz yormayan desenlerin yanı sıra zarif görünümüyle de gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Modelin en belirgin özellikleri hem sıcak hem soğuk renklerle hoş bir uyum yakalayabilmesidir. Model su geçirmez ve güneş ışınlarına karşı duyarlı bir yapıdadır.

4. Armani 3010-02

Modern bir yatak odası dekorasyonu yaratmak isteyenler için en fazla tercih edilen modellerimizden biridir. Dekoratif ürünlerin ve mobilyalarınızın ön plana çıkmasını isteyenler için ideal bir modeldir. Yatak odasının atmosferinin ferah olmasını ve ortamın geniş görünmesini sağlaması açısından küçük yatak odaları için sıklıkla tercih edilmektedir.

5. Armani 3014-05

Modern yatak odası tasarımları için oldukça başarılı olan modellerden biridir. Klasik saten yatak örtüleri ve perdelerle beraber kullanıldığında son derece hoş bir etki yaratmaktadır. Su ile silinebilme özelliği mevcuttur.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?