Duvar Kâğıdı Modelleri ve Fiyatları

Blog geri dön

Duvar Kâğıdı Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda tamamlayıcı ürünlerinden birisi duvar kağıtları.  Duvarlarda istenilen renk ve dokuya ulaşmak ve evlerinize farklı bir bakış açısı getiren ürünlerdir. Duvar kağıtları dekorasyonda kullanım kolaylığı sağlar. Uygulaması oldukça kolaydır ve kolayca takılıp çıkarılırlar.  Tutkal ile duvarlara uygulanarak iç dekorasyonda oldukça şık dururlar. Günümüzde oldukça popüler bir üründür. Kolay temizlenebilir ve silinebilir özelliği vardır. Üstelik çeşitli renk ve desenleriyle birçok seçenek sunmaktadır. İster evinizde ister ofisinizde istenilen her alanda kullanılabilir. Döşendiği ortama ayrı bir tarz ve şıklık katar. Kaliteli yapısı olan duvar kağıtları her odaya uyum sağlamakta ister otantik ister ferah bir hava katabilirsiniz. Her türlü zevke hitap eden duvar kağıtları bulmak da mümkündür. Mutfak, çocuk odası, yemek odası, salon ve banyolarda da dahi kullanılabilir.

Duvar Kâğıdı Modelleri

Silinebilir (Vinil- Vınyl) Duvar Kağıtları;

En çok kullanılan duvar kağıtları arasındadır. Dünya da geniş kullanım alanı bulan bu davar kağıtları, kâğıt astar üzerine PVC laminasyonu ile özel olarak üretilmiş olan kâğıt türüdür.  Çok fazla deseni, kabartma dokusu ve rengi mevcuttur. Diğer tür duvar kağıtlarına göre bazı avantajları vardır. PVC katkısı nedeniyle leke ve kir tutmaz, kolay ve silinerek temizlenir. Kolay sökülebilir ve banyo ve mutfaklarda kullanılabilir.

Boyanabilir Duvar Kâğıdı;

Adından da anlaşılan bu duvar kağıtları boyanabilir özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Vinil katkılı olması nedeniyle çeşitli renk, desen ve kabartmaları mevcuttur.

 Embross duvar Kâğıdı;

Birinci kalite hamur üst kâğıt tabakasının alt kâğıt tabakasının özel bir yapıştırıcı ile yapıştırılması desenine göre özel kabartma efekti verilmesi ile olarak üretilir. Kabartma istenirse tüm yüzeye verildiği gibi belli şekillere de verilebilir.

Simplex Duvar Kâğıdı;

Tek katlı birinci kalite hamur üzerine desen ve renk baskısı yapıldıktan sonra yüzeye genel ve hafif bir kabartma baskı yapılarak üretilen kağıtlardır. Dış etkenlere karşı dayanıklı olması diğer kâğıt türlerine göre biraz daha düşüktür.

Duvar kâğıdı fiyatları şekilleri, kalitesi ve desenine göre çeşitlilik göstermektedir.

Sitemiz www.yesilparke.com adresinde aradığınız türde ve fiyatta istediğiniz duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?