Genel

2022 Duvardan Duvara Halı Fiyatları Ne Kadar?

Duvardan duvara halı fiyatları 2022 yılı zemin kaplama ihtiyaçları bulunanlar için öne çıkan bir konudur. Bu yer sistemleri toplumumuzda döşeme halı olarak da ifade edilir. Ayrıca halıfleks adıyla da sıkça telaffuz edilir. Temelde bir odanın başlangıcından bitiş duvarına kadar zemin kısmının tamamen kaplanması işidir. Yani yaşam alanında bulunan dört duvar arasında zeminin hiç boş kalmamasıdır.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Döşeme halı sistemlerinin uygulamasında özel olarak sadece bu amaçla üretilmiş halı ürünleri kullanılır. Yapı ve özellik bakımından sıradan halılara oranla birçok farklı yapısı vardır.

Genişlik ve uzunluk ebatlarıyla ihtiyaçlar doğrultusunda farklılık gösterebilir. Peki duvardan duvara halı fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu? İşte detaylar…

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Duvardan Duvara Halı Sistemi Nedir?

Döşeme halı yani duvardan duvara halı sistemleri yaygın kullanım alanına sahiptir. Sağladığı avantajlar sayesinde birçok yaşam alanında bu sistemlerin kullanımı tercih edilir. Oteller, evler, mağazalar, kamu kurumları, ticari yerler ve sosyal mekanlar buna örnek olarak gösterilebilecek alanlardır.

Geçmişte genel olarak ev dışı yaşam alanlarında kullanılsa da son yıllarda önemi fark edilmiş ve evlere de büyük oranda girmeyi başarmıştır. Bunda elbette fiyatlarının makul oranlarda olmasının da payı büyük. Duvardan duvara halı fiyatları parke ve seramik ürünlerine göre daha cazip seviyede. Detaylar ise yazının devamında…

duvardan-duvara-hali-fiyatlari-3

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Yeşil Parke markamızın bünyesinde türünün en kaliteli ve şık duvardan duvara halı modelleri bulunmaktadır. Yıllardır binlerce yaşam alanının zemin döşemelerine dokunuşumuz oldu. Online satış mağazamızda bulunan döşeme halı ürünleri kategorileri şu şekildedir:

 1. Sensualite Halı Çeşitleri
 2. Sisal Halı Çeşitleri
 3. Otel Halısı Çeşitleri
 4. Ofis Halısı Çeşitleri
 5. Polipropilen Halı Çeşitleri
 6. Polyester Halı Çeşitleri
 7. Çocuk Halısı Çeşitleri
 8. Fuar Halısı Çeşitleri

Yaşam alanınızın ihtiyaçlarına, şıklığına ve kullanım türüne göre uygun döşemelik halı ürünlerimiz mevcut. Beğendiğiniz ürünlerin siparişini oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

Duvardan Duvara Halıflex Döşemesi Nerelerde Yapılabilir?

Duvardan duvara halı fiyatları konusunda bilgi almadan önce kafanızda kullanacağınız yeri netleştirmelisiniz. Ev halı cami halısı ya da her ne olarak kullanacağınızı bilirseniz buna göre seçim yapmanız kolaylaşacaktır. Aynı zamanda firma tarafından size verilecek önerilerde bu aşamada çeşitlenecektir. Genellikle duvardan duvara halılar:

 • Ev ortamı,
 • Ofis ortamı,
 • Tiyatro salonları,
 • Sinema alanları,
 • Camiler,
 • Bankalar,
 • Ortak kullanımdaki sosyal mekanlarda kullanılmaktadır.

Kullanılacak tür; karo halı ya da dokuma halı olabilir. Burada önemli olan ortama uygun olmasıdır. Kişiler buna bağlı olarak araştırmalarını yaparak doğru kararı verebilir.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

En iyi Duvardan Duvara Halı Hangisi?

Halı ürünleri hemen hemen tüm yaşam alanlarında yer bulan ve şık olduğu kadar işlevsel özelliğe de sahip ürünlerdir. Bu sebeple seçim yaparken en iyi duvardan duvara halı hangisi? gibi bir arayış içerisinde olabilirsiniz. Yeşil Parke markası olarak bu sorunuza en iyi cevabı, yüksek kalite ve estetik tasarımlı ürünlerimizle veriyoruz. Bütün ürünlerimiz alanının en iyisidir. Önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza göre en ideal ürünü seçmenizdir.

Duvardan Duvara Halı Kullanışlı mı?

Duvardan duvara halı ürünleri, yer döşemesinde en kullanışlı yapıdaki sistemlerden birisidir. Birçok talebe kusursuz olarak cevap verir. Genel özelliklerinden birkaçını ise sizler için şu şekilde sıralamak mümkün…

 • Yaşam alanındaki ısı yalıtımına katkıda bulunur.
 • Kapalı mekanlarda ses yalıtımını yüksek seviyeye çıkarır.
 • Yumuşak ve sağlıklı yapısıyla çocuklar üzerinde gönül rahatlığıyla oyunlarını oynayabilir.
 • Ev dekorasyonunda şıklığı yakalamak için önemli bir detaydır.

Parke mi? Halıfleks mi?

Zemin kaplama ürünlerinde en çok karşılaştırılan ürünler parke ve halıfleks ürünleridir. Çünkü temelde ikisi de aynı işleve sahiptir. Fakat özellik ve avantajları bakımından her birinin kendine has özellikleri vardır. Parke ürünlerinde şıklık öne çıkarken duvardan duvara halı ürünlerinde sağlık ve yalıtım unsuru öne çıkıyor. Kısacası parke mi? Halıfleks mi? sorusu, kişinin ihtiyaçlarına ve tarzına göre farklılık gösterir.

duvardan-duvara-hali-fiyatlari-2

Duvardan Duvara Halı Fiyatları 2022

Duvardan Duvara Halı Fiyatları Ne Kadar? Döşeme Halı Fiyatları 2022

Yumuşacık yapısıyla yaz kış sağlıklı ve konforlu kullanımı sunan döşeme halılar, 2022 yılında da en çok kullanıma sahip zemin sistemleri arasında yerini alıyor. Talebin çok olmasıyla günümüzde birçok farklı ve özel tasarıma sahip modeli bulunuyor.

Hemen her zevke hitap eden bir türünü bulmak mümkün. Çeşitliliği araştırılırken duvardan duvara halı fiyatları da sıklıkla gündem konusu oluyor. Peki 2022 yılı fiyatları hangi seviyede? Gelin detaylara bakalım…

Duvardan duvara halı fiyatları için net bir rakam vermek mümkün olmaz. Zira ürünün türü, kalitesi ve miktarı, fiyat belirlenmesinde etkili faktörlerdir. Bu faktörler netleştirildiğin taktirde karşımıza net bir rakam çıkabilir. Fakat piyasa ile alakalı ortalama bir fiyat alarak fikir sahibi olmak mümkün.

Bunun için Yeşil Parke online mağazamız üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Sizler için en kaliteli döşemelik halı ürünlerini sunarken aynı zamanda bütçe dostu fiyatlar belirlemeye özen gösteriyoruz. Ayrıca yorum ve görüşleriniz için Instagram hesabımızı takibe alabilirsiniz.

Tüylü Halıflex Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan duvara halı kaplama sırasında genellikle halıfleks modelleri kullanılır. Fakat akılda ilk canlanan düz halılar olmak zorunda değildir. Aksine tüylü halıfleks modelleri son zamanın modası olmuştur. İnternette güncel fiyatlara ulaşabileceğiniz gibi Yeşil Parke iletişim bilgilerinden ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar