Duvardan Duvara Halı mı, Laminat Parke mi?

Blog geri dön

Duvardan Duvara Halı mı, Laminat Parke mi?

Duvardan duvara halı mı, yoksa laminat parke mi? Siz hangi tarzın temsilcisisiniz. Evi dekore ederken “Etliye sütlüye karışmam” deyip ipleri ailenize, eşinize veya arkadaşınıza verenlerden misiniz yoksa “Çorbada benim de karıştırışım bulunsun” diyenlerden mi? Dekorasyon dendiği zaman fikrini ortaya koyup iç dünyasını yansıtmayı sevenlerdenseniz bu anketimiz tam da size göre. Diyelim ki eşiniz duvardan duvara halı tercih ediyor ama siz laminat parke konusunda ısrarcısınız. Sonuç ne olurdu? Cevabı verelim: ikisi de! Nasıl ki insan çocukları, hayvanları arasında ayrım yapamaz, biz de ürünlerimiz arasında ayrım yapamayacak kadar düşkünüz onlara. En yüksek kaliteyli ve en yüksek müşyeri memnuniyetini garanti eden firmamız, duvardan duvara halı ve laminat parke ürünlerini gururla sunar. Eşiniz ile ortak kullandığınız çalışma odasını duvardan duvara halı ile kaplayarak sıcak ve çalışılası bir ortam yaratmak istemez misiniz? Salona da evlerin gözbebeği, kullanışlı ve ekonomik özelliği ile tercih edilirliği yüksek laminat parkeyi seçseniz nasıl olur?

Duvardan Duvara Halı Etna 964 kodlu ürünümüzü çalışma odasında kullanmak muhteşem bir seçim olur. Üzerine seçtiğiniz beyaz, çekmeceli ve dikdörtgen çalışma masası, üzerine yeşil abajurlu lamba, siyah beyaz çizgili bir perde ve halı ile benzer tonda bir abajur seçimi ile oldukça samimi ve sıcak bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz. Çalışma verimini artırmak için sarı objeler ve vanilya kokusu tercih etmeyi sakın unutmayın. 🙂

etna 964 yy

Çalışma odası için Duvardan Duvara Halı için mutabık olduktan sonra, salonunuz için parke seçimlerine başlayabilirsiniz. Oldukça popüler olan Sensa Laminat Parkeden yana tercihinizi kullanmaya ne dersiniz? Sensa laminat parke markası ürünlerinin kalitesiyle tercih sebebidir. Ev döşemesi olarak tercih edildiği gibi ofislerde, kafe ve restoranlarda da kullanılır. Son dönemlerde mimarların ilk tercihleri arasında yer alan bu ürünler natürellikleri ile dikkat çeker.
Urban Ultimate 47281 Osaka kodlu modeli ile göz kamaştıracak bir stil yakalayabilirsiniz. Kiremit rengi parlak kadefe koltuk takımı, gri beyaz çizgili kırlentler, lame simli dikdörtgen kırlent ve ekru kürk kırlentleri koltuğunuza ekleyebilir, ahşap orta sehpa ve ekru perde ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Sehpa ile tv ünitesini kombinledikten sonra starliçe, deve tabanı ve paşa kılıcı ile ortama enerji katabilirsiniz.

Urban Ultimate 47285 Bangkok

İstanbul içi ve Türkiye’nin her iline nakliye imkanımızın olduğu Laminat Parke ürünlerimizin farklı renk ve model seçeneklerini ürün kategorileri bölümümüzden inceleyebilir, anında sipariş verebilirsiniz. Smart Click Laminat Parke, Terra Click Laminat Parke, Sensa Laminat Parke, Vario Laminat Parke, Çamsan Laminat Parke, AGT Laminat Parke, Balterio Laminat Parke, Designfloor Laminat Parke seçeneklerimize göz atmadan bizden sakın ayrılmayın. Üstelik Duvardan Duvara Halı kategorimizde 444 adet birbirinden güzel, özgün ve kaliteli ürünlerimize bakmadan bizden sakın ayrılmayın.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button