En Güzel Beyaz Süpürgelik Modelleri ve 2023 Fiyatı

Blog geri dön
beyaz-supurgelik-1

En Güzel Beyaz Süpürgelik Modelleri ve 2023 Fiyatı

Beyaz süpürgelik, yer döşemesi ile duvarların birleşim kısımlarında kullanılan bir dekoratif ögedir. Farklı tarz ve ölçüler ile üretilip satılıyor olsa da beyaz renk süpürgeliğin popülasyonu toplum içinde çok fazladır. Yapıldığı malzeme kalitesini belirlerken yüzeyine yapılan kağıt kaplaması da görsel statüsünü ortaya çıkarır. Düz beyaz üretilmez genelde. Ya farklı bir desenleme yapılır ya da koyu beyaz tonları kullanılır. Evinizin yahut iş yerinizin önemli bir parçası olan bu ürünleri ne kadar yakından tanıyorsunuz? Beyaz süpürgeliklerin kalınlıklar kaç cm? 2023 fiyatları ne kadar oldu? Dolu dolu bir yazı okuyacaksınız.

beyaz-supurgelik-2
Beyaz Süpürgelik

Beyaz Süpürgelik Nedir?

Zemin parkeleri ile duvar ya da tezgah birleşimlerinde hem görsel estetik sağlamak, parkelerin sağlıklı kullanımına katkı sağlamak ve kolay temizlik imkanı tanımak için kullanılan materyallere beyaz süpürgelik denir. Kötü görüntü ortadan kalkar ve ev hanımları rahat bir vileda temizliği yapabilir. Genelde pek özen gösterilmez ama aslında o yaşam alanının dekorasyonuna çok şey katar tek başına.

Beyaz süpürgelikleri kullandığınızda size kattıkları ve seçimlerinizde neden özen göstermenizi gereken bazı detaylar var. Farklı ölçüler olduğu için zemin ve duvara göre uygun bir süpürgelik modeli seçmeniz de önemli husustur. Genel olarak özelliklerini aşağıda inceledik.

Beyaz süpürgeliklerin avantajları ve özellikleri listesi:

  • Duvar ile zemin köşe birleşimindeki kötü görünümleri tek başına ortadan kaldırır.
  • Koltuk, masa gibi ağır nesnelerin parkenize zarar vermesinin önüne geçilir.
  • Mobilyaların duvar boyasına vereceği zararın önüne geçer.
  • Parke altına girmesi muhtemel toz kir ve en önemlisi de böcek gibi durumların ortadan kaldırılmasını sağlar.
  • Mekana estetik bir şekil kazandırmasıyla ünlüdür.
  • Altından kablo kanallarının geçmesini sağlar. Bu yönüyle de dekorasyona katkı vermiş olur.

Eğer zemin döşemenizde parke türü bir malzeme kullanacaksanız mecburen süpürgelik modellerini de kullanmanız gerekecek. Tercih ettiğiniz parke açık tonlardaysa da mutlaka beyaz süpürgelik kullanmalısınız. Uyumlu ve eş değer bir parke süpürgelik seçiminde bulunmanız gerekiyor. Daha önce Parke ve Süpürgelik Uyumu Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey yazımızda bunun püf noktalarına değindik. Faydalı bilgiler için okuyabilirsiniz.

beyaz-supurgelik-3
Beyaz Süpürgelik

En Güzel Beyaz Süpürgelik Modelleri

Doğru, güncel ve tarz bir beyaz süpürgelik modeline sahip olmayı her ev kadını ister. Ama bu konuda ne gibi püf noktalarına dikkat edileceği bilgisine pek azı vakıf oluyor. En güzel tercihler, doğru bilgilere sahip olmayla mümkün olabilir. Beyaz süpürgeliklerde farklı ölçüler var. Bu ölçüler, kullanım amacı ya da alan stiline göre belirlenir. Günümüzde tercihi bol ölçüdeki süpürgelikler şöyle: 6 cm, 8 cm, 10 cm, 12 cm. Detaylara geçelim.

Beyaz Süpürgelik 6 cm

6 cm ölçüsündeki beyaz süpürgelikler, bükülmelere karşı hassas olsalar da deformasyona karşı yüksek direnç özelliğine sahiptir. Daha çok ince levha parke kullanımlarında tercih edilir. Ama günümüzde çok sık kullanıldığını söyleyemeyiz. Daha çok kalınlığı yüksek olan modellerin popüler olduğu bir trend döneminden geçiyoruz. İhtiyacınız olan 6 cm süpürgelik modellerini online satış mağazamızdan aldığınız parkeler ile birlikte temin ediyoruz. Satın almalarınızda bu ihtiyaçlarınızı da belirtmeniz önemli.

Beyaz Süpürgelik 8 cm

Ara bir beyaz süpürgelik kalınlığıdır 8 cm olan modeller. Bu ürünler 6 cm olana oranla daha fazla seçilse de 10 cm olana göre daha az rağbet görür. Bükülme ve deformasyon gibi durumlarda daha iyi performans gösterir. Görsel açıdan da kullanıcıları tatmin eden bir yapısı var. 1 boy süpürgelik kaç cm olur sorusunun merak edildiği yerde bu ölçülerden birinin de 8 cm olduğu söylenir. Evime kaç cm süpürgelik döşetmeliyim? Bu ölçüdeki ürünleri de kullanabilirsiniz. Ama döşeme yaptırmadan önce parkeyi satın aldığınız markadan bir öneri almanızı tavsiye ederiz. Çünkü her parkeye her süpürge yapılmaz.

Beyaz Süpürgelik 10 cm

10 santimlik beyaz süpürge malzemelerinden kullanıcılar maksimum sonuçları alır. 2023 yılında da en fazla köşelere döşetilen süpürgelik modelidir. Seçtiğiniz parke modeline birebir uyumlu olarak süpürgelik üretimi yapılıyor. 10 cm versiyonu ise çok ideal bir ölçü. Temizliğinizi kolay yapabilirsiniz. Dekorasyonunuzun gücüne de güç katar. Bazen beyaz süpürgeliklerin kullanılmasında zıtlık da uygulanabilir. Örneğin koyu tonlu bir parkenizin olduğunu varsayalım. Ama kapılarınız da koyu tonlardaysa araya bir şerit amacıyla beyaz renkte süpürgelik çaktırın. Farkı ve tarzı görünce çok şaşıracaksınız.

Beyaz Süpürgelik 12 cm

Süpürgelikler listemizin son sırasındaki model de 12 cm olan beyaz süpürgelik ürünleridir. 10 santimin ardından en fazla revaç yakalayan ve kadınların stil konusunda sıkça başvurduğu bir üründür. En çok da temizliği kolaylaştırması ve temizlik esnasında duvar boyasının zarar görmemesini sever kullanıcılar. Özellikle de vileda yaparken duvarların kirlenmesi sorunuyla sık karşılaşılır. 10 ve 12 cm süpürgelik seçildiğinde ise böyle bir sorunsal görmezsiniz. Tercihlerinizde bu gibi detayların da ön planda tutulmasını öneriyoruz.

Beyaz Süpürgelik Fiyatları 2023

Süpürgelikler parke ile birlikte döşense de fiyat yönünden farklı bir bedelle hesaplanmaktadır. Yani satın aldığınız parke maliyetleri içinde beyaz süpürgelik ürünlerinin ödemesi de bulunmaz. Ayrıca kimi zaman var olan süpürgeliğiniz yıpranabilir ya da sizin görsel isteklerinizi karşılamada yetersiz kalabilir. Böyle anlarda komple parkeyi değiştirmez sadece süpürgelik siparişi vererek değişimi başlatırsınız. Ama kaç TL olduğu konusunda net bir fikriniz olmayabilir. Bu doğal zira her zaman satın alınan malzemeler değil bunlar. Şimdi bizler de bu konuya parmak basacağız.

beyaz-supurgelik-4
Beyaz Süpürgelik

2023 yılı için beyaz tonlardaki süpürgelik fiyatları araştırılınca uygun rakamların olduğu görülecek. Özellikle de parkelerin maliyetiyle karşılaştırılırsa bütçelere fazla bir yük bindirmeyeceği tespit edilir. Görünüm itibariyle çok benzer modeller olsa da aslında materyal kalitesiyle farklı farklı ürünlerdir. Öte yandan 6 cm süpürgelik ile 12 cm’lik süpürgeliğin aynı fiyatta olmayacağını da bilmelisiniz. Ortalama bir fiyat listesi paylaşabiliriz fikir edinmeniz için. Ama bu rakamlar net verileri yansıtmaz. İşte detaylar…

2023’te beyaz süpürgelik fiyat listesi:

  • Beyaz 6 cm süpürgelik 2023 fiyat – 69 TL civarı
  • Beyaz 8 cm süpürgeliklerin 2023 fiyatı – 89 TL civarı
  • Beyaz 10 cm süpürgelik fiyat – 109 TL civarı
  • Beyaz 12 cm süpürgelik 2023 fiyat – 139 TL

Online Beyaz Süpürgelik Siparişi

Beyaz renkteki süpürgelik ürünleri İstanbul merkezli firmamızdan satın alınır. Showroom yerimiz Ümraniye semtinde bulunuyor. Fakat bizler teknolojinin de desteğini alarak Türkiye’nin 81 iline parke ve süpürgelik gönderimi yapıyoruz. Online satış platformumuz bu iş için en güvenilir adres. Kataloglardan parke ürününü seçiyor ve bizlere ulaşarak buna uygun bir süpürgelik isteğinizi belirtiyorsunuz. İstanbul içindeki siparişlerde ürünler ustalarımız tarafınca teslim ediliyor ve döşeme süreci başlıyor. Parke ve süpürgelikler aynı gün içerisinde birkaç saat süreyle döşenip hallediliyor. 0 (216) 335 34 68 numaramız birinci hattımızken 0 (531) 222 58 58 numaramız da ikinci iletişim hattımız. Online ya da WhatsApp aracılığıyla iletişim hizmetlerimiz 2023 yılında da devam ediyor.

 

İlginizi çekebilir: İstanbul Floorpan Parke Firması ve 2023 Fiyatları

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button