Genel

En Güzel Floorpan Parke Renkleri | 7 Harika Renk | 2024

Floorpan parke renkleri, özel kartelası ile her kullanıcı zevk ve stiline hitap ediyor. İnsan, yaşadığı alanda en güzel görünüm ve en iyi performansı düşler, hayal eder. Zemin kısımları ise iş yeri, ofis ve ey alanlarında harika olmak zorunda. Belki farklı bir dekoratif bölümün hatası kendi içerisinde konsülde edilebilir ancak zemin döşemesinin telafisi yoktur. Seçim yaparken de en baş parametre renktir. Peki ama Floorpan Parke markasının en çok sevilen, tercih edilen renkleri hangileri? En güzel laminat rengi nedir?

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Dekorasyonda püf noktasıyla dolu bir yazıyla daha karşınıza geldik. Renkler ve zevklerin tartışılmayacağı sözü herkesin malumu. Doğru bir söz bu. Çünkü insanların renklere karşı hissiyatı ve enerjisi farklıdır. Kimi mat tonları sever kimi ise renkli ve cıvıl cıvıl tonlardan keyif alır. parke alışverişlerinde de bir birey, kendi iç dünyasıyla özdeşleşecek olan Floorpan parke renkleri arasında karar kılmalı. İşte size 7 harika Floorpan renk önerisi…

En güzel Floorpan parke renklerinin listesi:

 • Floorpan Siyah renk parke
 • Floorpan Ceviz renk parke
 • Floorpan Kar meşe renk parke
 • Floorpan açık bej parke
 • Floorpan açık kahverengi parke
 • Floorpan gri renk parke
 • Floorpan koyu kahve laminat parke

Kaç Renk Floorpan Parke Var?

Floorpan parke genellikle çeşitli renk ve desen seçenekleri sunar. Bu, kullanıcıların dekorasyon tarzlarına ve mekanlarının ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapmalarını sağlar. Standart renk seçenekleri genellikle doğal ahşap tonlarından modern gri ve beyaz tonlarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Örneğin, meşe, ceviz, akçaağaç, kiraz gibi doğal ahşap renkleri sıkça tercih edilirken, daha modern ve minimalist bir görünüm isteyenler için gri, beyaz veya siyah gibi renkler de bulunabilir. Ayrıca, desenli ve dokulu parkeler de mevcuttur, bu da mekana karakter ve görsel ilgi katmada kullanılabilir. Sonuç olarak, Floorpan parke genellikle çok çeşitli renk seçenekleri sunar, böylece kullanıcılar kişisel tercihlerine ve dekorasyon ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapabilirler.

En Çok Tercih Edilen Floorpan Parke Renkleri Neler?

Hangi Floorpan parke rengini seçsem? Renklerin farklı kullanım amaçları ve görsel mesajları var. Örneğin doğal ve pastel renkleri seçerseniz yaşam alanınızda rustik bir görünüm yakalarsınız. Daha koyu ahşap renkleriyle de vintage yani geleneksel mimari stile ulaşırsınız. Tüm bunların dışında daha aykırı renklere de yönelebilirsiniz. Cüretkarlık seviyeniz yüksek ise yeni nesil renkli parkeler size istediğiniz enerjiyi verecek. O halde en çok tercih edilen Floorpan parke renkleri listemizi açıklayalım. İşte detaylar…

1)      Floorpan Siyah Renk Parke İle Evinize Şıklık Katın

Zeminde siyah renk mi olur demeyin. Çağdaş mimaride çok da güzel olur. Artık kapıların, mobilyaların ve duvar boyalarının gitgide açık renklerden oluşmasıyla zeminde farklı bir arayış öne çıktı. Mimarlar da siyah renkte hemfikir oldu. Floorpan parke renkleri arasında siyah tonları tercih edin. Firmamızın renk kataloglarında en sevilen ürünler Osmoze 140 Congo Oak ve Solid Plus 626 Jersey çeşitleridir. Mat bir siyah tonundalar. Kalitede de Floor ürünlerinin tüm özelliklerine sahipleri. Çağdaş stil oluşturmak istiyorsanız bizi arayın ve bu ürünün sunumlarından faydalanın.

2)      Ceviz Renkteki Floorpan Modelleri Klasik Zarafeti Öne Çıkarır

İnsan ne kadar şehirlerde betonların içine hapsolursa hapsolsun, özü olan doğadan kopması mümkün değil. Zaten modern yaşam alanlarında birçok noktada da doğa çağrışımı yapan malzemeler kullanılır. Parkeler de bunlardan. Ceviz renk, Floorpan parke renkleri içinde sevilen, beğenilen ve nostalji ruhunu yansıtan bir seçenek. Eve geleneksel görünüm kadar lüks hava katmayı da bilir. Firmamızın kartelalarında bu konuda eşsiz seçeneklerin olması kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor. İşte onlardan bazıları…

En sevilen ceviz renk Floorpan model listesi:

 • Ceviz renk Floorpan Blue Line Wood 914 Canyon parkesi
 • Ceviz renk Floorpan Creativ 620 Corsica Oak parkesi
 • Ceviz renk Floorpan Avantgarde 417 Doussie parkesi
 • Ceviz renk Floorpan Solid Plus 620 Corsica Oak parkesi
 • Ceviz renk Floorpan Blue Line Wood 901 Plateau parkesi

3)      Kar Meşe En Güzel Floorpan Parke Renkleri Arasındadır

Floorpan ürünlerinde kar meşe rengi, minimalist stil tutkunları için en dominant tercih unsurudur. Meşe ağaçlarının o zarafeti parkeler aracılığıyla zeminle buluşunca, ortaya bir insanın hayal edebileceğinden çok daha fazlası çıkmaktadır. Floorpan parke renkleri tavsiyesi isteyenlere sıklıkla ceviz renk öneririz. Modası geçmeyecek oluşu ve 10 – 15 sene kullanım ömrünü bulması bu tavsiyelerimizin temelini oluşturur.

4)      Açık Bej Floorpan Parke İle Evinize Zarafet Katın

Parke dendiğinde açık bej renklerin hatırı sayılı bir popülasyonunun olduğu görülüyor. Eskiden koyu tonda laminat ürünler çok revaçtaydı. Ancak bugün yaşam alanları incelendiğinde mimari stilin biraz daha açık bej rengine doğru kaydığı görülecektir. Zeminde açık renk kullanmak, evdeki diğer objelerin de ön plana çıkmasına vesile olmaktadır. Floorpan parke renkleri arasında tavsiyelerimizden biri. Firmamızın da bu konuda güzel önerileri var.

Açık bej renkteki en güzel Floorpan parkeleri:

 • Açık bej renk Floorpan Vogue 414 Vintage Oak
 • Açık bej renk Floorpan Avantgarde 414 Vintage
 • Açık bej renk Floorpan Blue Line Wood 910 Aragon
 • Açık bej renk Floorpan Blue Line Wood 913 Old
 • Açık bej renk Floorpan Creativ 627 Polar Oak

5)      Açık Kahverengi Floorpan Parkeler Ofislerde Çok Seviliyor

Gelelim açık kahverengi laminat parke tavsiyelerine. Doğal görünümde ahşabın her tonu eşsiz güzellik sahibidir. Bir evi doğal görünüme kavuşturmada da rolü bu renklerin büyük. Uzman mimarlarımız 2022 trendlerinde olduğu gibi 2023 yılı için de zeminde açık kahverengi parkelerin yükselişine parmak işaret ediyor. Eğer alışveriş yaparken Floorpan parke renkleri arasında bir seçim yapmaktan zorlanıyorsanız açık kahveye yönelin. İşte renk kartelamızdan bazı öneriler…

En güzel açık kahverengi Floorpan parkeleri:

 • Açık kahve Floorpan Creativ 621 Canaries Oak parke
 • Açık kahve Floorpan Creativ 622 Balearic Oak parke
 • Açık kahve Floorpan Avantgarde 224 Ontario parke
 • Açık kahve Floorpan Creativ 518 Alicente parke
 • Açık kahve Floorpan Blue Line Wood 903 Koa parke

6)      Gri Floorpan Parke Her Zaman Çağdaş Bir Stil Oluşturur

Gri renk, dekorasyonda en garanti ve risksiz tondur. Eğer zemin döşemesinde bir renk kararsızlığı yaşarsanız hiç cesur adımlar atıp da işi riske atmanıza gerek yok. Açık ya da koyu gri renkli bir laminat parke döşetin. Nasıl doğru bir karar verdiğinizi hemen göreceksiniz. Elbette bu konudaki taleplerin en güzel ürünler ile karşılamak adına Floorpan parke renkleri çok çeşitli grilerden üretiliyor. Açık ya da koyu talebinizde en doğru noktaya kartelalarımız ile ulaşabilirsiniz. Birkaç parke önerisi vereceğiz.

En güzel gri renk Floorpan parke modelleri:

 • Gri renkte Floorpan Vogue 471 Sunset
 • Gri renkte Floorpan Solid Plus 628 Syracuse
 • Gri renkte Floorpan Solid Plus 627 Polar Oak
 • Gri renkte Floorpan Solid Plus 619 Sardinia Oak
 • Gri renkte Floorpan Blue Line Wood 911 Sonom

7)      Koyu Kahve Floorpan Parke Vintage Stil İçin Vazgeçilmez

2024 yılı Floorpan parke renkleri öneri ve tavsiye kartelamızın son sırasına koyu kahve tonlarını koyduk. Kahvenin her çeşidi güzel. Ama koyu olanları daha çok rustik ve vintage stile hizmet eder. Bu tür bir tarz oluşturma gayesindeyseniz ahşap görünümünde koyu kahve renklerine rotanızı çevirmeniz şart. Renk kartelamızı incelemediyseniz hemen şimdi bir göz atın. Yeşil Parke bu sene de en güzel Floorpan parke renkleri kartelasına sahip. Bize uğramadan sakın döşemenize karar vermeyin. 500’den fazla ürün arasında sizi büyüleyecek harika renkler var. Keyfi ve neşesi bol bir gün diliyoruz.

 

İlginizi çekebilir: İstanbul Floorpan Parke Firması ve 2023 Fiyatları