Genel

En Güzel Ofis Halısı Modelleri ve Özellikleri

ofis halisi modelleri 11

Yıpranmaya karşı son derece dayanıklı yapısıyla göz önünde bulunan ofis halısı, polyamid materyalinden üretilir. Karo halı modelleri bu konuda en fazla kullanılan sınıfta yer almaktadır. Şık görünümlü olmaları sayesinde de ofis mimarisi ile bir bütün yakalanır. Hatta kimi zaman alanın ambiyansında köklü bir değişim yaşatır. Elbette pozitif eğilimli bir dönüşümdür bu. İster az insan trafiğine sahip bir ofis sahibi olun isterse de çok hiç fark etmeksizin gönül rahatlığıyla seçim yapacağınız ürünlerdir. Ofis halısı aslında bir tür yer döşemesidir. Klasik halılardan çok farklı bir ürün özelliğini barındırır. Karo halı ya da halıfleks olarak da ithaf edilir çoğu zaman. İki farklı ölçü ile raflarda görürüz. 50 x 50 cm karo halı ya da 100 x 25 cm halıflekstir bunlar. İş yeri, mağaza, kamu kurumları, endüstriyel alanlar gibi çok sayıda kullanım seçeneğine sahiptir. Peki ofis halısının tercih edilmesinde nelere dikkat edilmelidir? Hangi tür özellikte halılar zeminde döşetilmeli? Fiyatları günümüzde ne kadar rakamlara satılıyor? Tek tek açıkladık yazının devamında.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Ofis Halısı Nedir?

İş yerlerinin gereksinim ve özelliklerine göre üretilen, zeminlerine döşetilerek rahat kullanım imkanı tanıyan ürünlere ofis halısı adı verilir. %100 kaymaz özellikte olan bu ürünler aynı zamanda kire toza karşı dayanıklıdır. Ayakkabı ile temas edilse de zarar görmez. Kolay sök tak uygulaması yapılır. Bu sebeple modüler bir halıdır. Parkelere oranla daha fazla avantaj sağlamaktadır. Fiyat standartları ise idealdir.

Ofis Halısı Özellikleri

Ofis zeminlerine döşenecek halının kendi içerisinde belirli özellikleri barındırması elzemdir. Bu nedenle klasik halıların varlığını görmeyiz bu tür alanlarda. Çünkü klasik halılar kaygan, yalıtım özelliği bulunmayan, tamir imkanı sunmayan ve kolay kir tutan ürünlerdir. Oysa karo halılarda bunlardan çok daha fazlasına sahip avantajlar barınır. Ofisim için hangi halıyı döşetmeliyim? diye merak ediyorsanız şimdi duyacağınız özellikler kesin olarak kararınızı etkileyecek. Karo ofis halılarının temel özellikleri ve avantajları:

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

 • Ofis zemininizi şık bir yüzey haline getirebileceğiniz tasarımlara sahiptir. Sınırsız ürün yelpazesi sayesinde size esnek bir seçim alanı yaratır.
 • Temizlik ve hijyen ofislerde çok önemlidir. Bunu da başarıyla sağlayacak yegane ürünler ofis halılarıdır. Kötü koku, nem ya da rutubet asla yapmaz. Kirlenme riski olan her türlü alanda kullanılır. Çünkü kolay temizlenir.
 • Yalıtım yönüyle de öne çıkar ofis için üretilen karo halılar. Evvela ses yalıtımında 15 desibele yakın bir katkıda bulunmaktadır. Öte yandan da ısı yalıtımını destekler. Kış için size yakıt tasarrufu sunar.
 • Ofis halıları polyamid ve polipropilen ipliklerden üretilmektedir. Özel bir iplik türüdür bunlar. Halının yanmaz oluşu da bu sayede mümkün hale gelmektedir. İş yerleri için belirlenen yangın standartları için en uygun zemin döşemesidir.
 • Bu da onun elektriklenme sorunsalını giderdiği anlamına gelir. Kalabalık ortamlı mekanlarda bu özellik hayli önem arz etmektedir.
 • Söküm ve takım imkanı sunar. Eğer bölgesel bir sorun yaşarsanız yenisini değiştirmeniz mümkün olur. Fakat sökülen karo başka bir alanda yeniden kullanmak için uygun değildir.

En iyi ofis halısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yeşil Parke ülkenin en değerli ve güzel karolarını kullanıcılar ile buluşturan bir markadır. Samur başta olmak üzere ülkenin en kaliteli karo halı ürünleri koleksiyonumuzda bulunuyor. Ürün kataloglarımız ise trendlere göre sürekli yenileriyle güncelleniyor. Her zaman için en iyi ve en yeniyi bizimle takip edebiliyorsunuz.

Ofis Halısı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis halılarını satın almak acele edilecek ya da gelişigüzel kararlar verilecek bir eylem değildir. İnce eleyip sık dokumak tabiri tam da bu iş için uygundur. Çünkü ofisler özel alanlar. Buraya çok sayıda insan girip çıkar. Dayanıklılık faktörünü göz önünde bulundurmalısınız. Ama bunu seçeceğim derken de şıklığı elden bırakmamalısınız. Her ikisinin bir araya gelmesine de kalite adını vermek mümkün. Biraz araştırma yaptığınızda her fiyattan ofis halısı satıldığını göreceksiniz. Çünkü çok çeşitli bir sektördür. Farklı kalitelerde ürünler kataloglarda sergileniyor. Kendinize sormanız gereken benim ofisim ne kadar güzel olmalı? Bu soru sizi doğru seçime götürecek. Çünkü kimse iş yerinde kötü görünümlü, modası geçmiş en önemlisi de kalitesi birçok yerden sorgulanmış ürün döşetmek istemez. Buralar ticari alanlardır. Hatalı zemin döşemesini asla kaldırmaz.

Karo Ofis Halısı Modelleri

Ticari alanlarda kullanılan zemin ürünleri karo ofis halısıdır. Yoğun bir talep olduğu için model çeşitliliği de fazlasıdır. Seçim yapmakta zorluk çektiğiniz anlar olabilir. Bu sebeple sizlere günümüzün en trend karo halı ürünlerini listeleyeceğiz. En güzel ofis tipi karo halı modelleri:

 • Ofis için Bellini Line karo halı modeli
 • Ofis için One First karo halı modeli
 • Ofis için London karo halı modeli
 • Ofis için Donatello karo halı modeli
 • Ofis için Edison karo halı modeli
 • Ofis için Edici karo halı modeli
 • Ofis için Tesla karo halı modeli
 • Ofis için Vespucci karo halı modeli
 • Ofis için Da Vinci karo halı modeli

Bu ürünler günümüzde kullanıcıların en beğendiği kategoride yer almaktadır. 0 (216) 335 34 68 ile 0 (531) 222 58 58 numaralarımız üzerinden arayınız. Daha fazla ürüne göz atmak için koleksiyonumuza girin. Ofis için dekorasyon önerisi ihtiyacınız var ise şimdi bu konuda yardımcı olacağız. Eğer açık tonların olduğu ve modern stili yansıtan bir ofisiniz var ise Bellini Line halı koleksiyonu size güzel bir alternatif olacaktır. Biraz daha vitange bir stil havası esiyorsa iş yerinizde Edison karo halı modeli en uygun döşeme olacak kesinlikle. Daha enerjisi yüksek bir halı arıyorsanız da Donatello modelini deneyin. Pişman olmayacaksınız.

Ofis Halısı Fiyatları

İş yeri zemin döşemesi seçerken ilk faktörlerden birisi maliyetler oluyor genelde. Parkeler ile karo halı kıyaslamaları da bu nedenle sık yaşanıyor. Ama fiyat olarak her iki türün de birbirine yakın olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kullanım özellikleri bazı noktalarda birbirinden ayrılıyor. Ofis halısı fiyatları kaç TL? diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu konuda net bir liste sunmak sizi yanıltır. Güncel karo halıların m2 fiyatını bizi aradığınızda iletiyoruz. 2022 – 2023 yılı ofis halısı kreasyonumuz çok makul fiyatlardan oluşuyor. Döşeteceğiniz alan ne derece geniş olursa olsun korkmadan rahatlıkla satın alabileceğiniz seviyelerde fiyat tarifesi uyguluyoruz. Siz de mutlu müşterilerimizin arasında yerinizi alabilirsiniz. Üstelik bütçelerinize katkıda bulunacak fiyatlar ile bunu yapabilirsiniz.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

Online Ofis Halısı Siparişi

Ofis halısı nereden alınır? Online sipariş kanalları bu konuda en iyi tercih. Yeşil Parke mağazasının online sipariş sitesini kolayca gezinebilir, ürün seçebilir ve seçtiğiniz ürünü bize ulaşarak siparişe dönüştürebilirsiniz. Renk renk, desen desen en güzel karo halılar ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Seçim zorluğu yaşarsanız da müşteri temsilcilerimizden fikir alabilirsiniz. Güzel bir döşeme süreci temennisinde bulunuyoruz.   İlginizi çekebilir: Parke Altı Kapron Nedir? Avantajları Neler? Fiyatı Ne Kadar?