En Güzel ve Konforlu Anasınıfı Halısı Çeşitleri | 9 Model

Blog geri dön
anasinifi-halisi-1

En Güzel ve Konforlu Anasınıfı Halısı Çeşitleri | 9 Model

Anasınıfı halısı, 0 ila 6 yaş arasındaki minik çocukların olduğu kreş adı verilen eğitim ve öğretim alanlarının zemin kısımlarına döşen bir halı türü. Çocukların faaliyetleri, eğlence yaklaşımları ve enerji seviyeleri göz önünde bulundurularak özel üretilir. Diğer halı türlerinden ayrılan çok sayıda özelliği bulunur. Kreş yetkilileri de bu tür farkları göz önünde bulundurur. Öyle ki çocuklara hitap eden en güzel halıyı bulmak bu kişilerin inisiyatifindedir. Merak edenler ve satın almak isteyenler için anasınıfı halılarının ne olduğunu, özelliklerini ve ne kadara satıldığını bu yazıdan öğrenebilecek. Sonuna kadar okunması öneriliyor.

anasinifi-halisi-2
Anasınıfı Halısı

Anasınıfı Halısı Nedir?

0-6 yaş aralığındaki minik bireylerin eğitim, öğretim ve oyunlar oynadıkları kreşlerde güvenlik ve konfor sağlamak için zeminlere döşenen, çocukların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel üretilen halı tiplerine günümüzde anasınıfı halısı denir. Çok yönlü ve işlevsel halılar bunlar. Halk arasında kısmen kreş halısı, anaokulu halısı ya da çocuk sınıfı halısı gibi isimlerle de bilinmektedir. Görsel açıdan da çocukların ruh hali ve enerji seviyelerine göre tasarlanır. Buradan yola çıkarak anasınıfı için üretilen halıların diğer klasik halı tiplerinden çok farklı olduğunu sonucu ortaya çıkar.

Bir aile çocuğunu kreşe yazdıracağı zaman okulun içindeki detayları keskin bir göz ve pür dikkat ile inceler. Çocuğunun uzun vakitler geçireceği alanın ne derece güvenli, konforlu ve kaliteli bir yer olduğundan emin olmak ister. Aileler için çocuklarının konforu hep önemli olmuştur. Kreş sahipleri ve yetkilileri de bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak en doğru ve en kaliteli anasınıfı halısını seçmeli, usta kişilere döşetmeli. Böylece büyüyen ve gelişen bir kurum olmak mümkün hale gelir.

Anasınıfı Halısı Özellikleri

Anasınıfı halısı çocukların can güvenliğini tehdit etmeyen halı türüdür. Güvenlik ilk ve öncelikli bir özelliktir. Bu yaştaki bireyler enerjilerini kimi zaman kontrol edemez. Düşmeler yaşanabilir ve bu olayların çoğunluğu zemine karşı olur. Zeminde kullanılan halı özel, yumuşak ve darbeyi emici nitelikte olmalıdır ki çocukların güvenliği sağlanabilsin. İşte tam da anasınıfı halılarının yaptığı bir özelliktir bu. Başka bir takım özelliğinden de bahsetmek mümkün. İşte onlardan bazıları.

a)      Anasınıfı Halıları Çocukları Tehdit Eden Faktörleri Ortadan Kaldırır

Kreşlerde güvenliği sağlamak buradaki yetkililerin görevidir. Doğru halıyı döşeterek de istenilen verim %100 olarak alınır. Çocukların yaşaması muhtemel düşme tehditlerine karşı özel anasınıfı halısı kullanırsanız, tüm riskler ortadan kalkmış olur.

b)      Çocukların Oyun Oynama Konforunu Arttırır Bu Halılar

Rahat ve özgürce oyun oynanması için, alanın özel tasarlanması şart. Zeminlerde kullanılan halılar konforlu olursa, çocuklar kreşte geçirdikleri vakitten daha çok keyif alırlar. Firmamızın anasınıfı halılarının tamamı bu misyonla üretilmiştir. Rahatça üzerinde koşabilir, emekleyebilir ya da yerde oyunlar oynayabilirler.

c)      Anasınıfı Halısı Çocukların Ruhuna Hitap Eden Tasarımlara Sahiptir

Sadece işlevsellik yeterli olmayacaktır. Çocukların aynı zamanda güzel bir görünümlü zemin halısına ihtiyacı var. Onların yaş grubuna ait film karakterleri ya da farklı desenler tercih edilir. Bu hem alanı güzel kılar hem de çocukların hoşuna gider.

d)      Kreş Halılarının En Önemli Özelliği Uygun Fiyatlı Olmalarıdır

Kreş sahipleri elbette tasarım çalışmaları yaparken bütçelerini de göz önünde bulunduracaktır. Bu gayet doğal. Ama zemin halısı döşemelerinden maliyet kısmasına, ucuz ve kalitesiz halı tercih etmenize gerek yok. Zaten makul ve uygun malzemelerdir. Bir de firmamız tercih edilirse büyük fırsatlara sahip olunabilir.

anasinifi-halisi-3
Anasınıfı Halısı

Anasınıfı Halısı Çeşitleri

Anasınıfı halısı satın alacak bir kreş sahibinin karşısına çok sayıda çeşidin olduğu kataloglar çıkacaktır. Çünkü çok sık tercih edilen bir malzeme ve üretim kapasitesi her geçen gün artıyor. Seçim yaparken kullanıcılar tereddüt yaşayabiliyor. Bu olağan bir durum. Ama eğer en iyi ürünlerin olduğu bir kataloğu incelerseniz, hangi ürünü seçerseniz seçin en güzel şekilde duracaktır. Firmamızda bu alanlar için duvardan duvara halı ve karo halıfleks ürünleri var. Gelin detaylı olarak inceleyelim bu modelleri.

Anasınıfı Halısı Duvardan Duvara

Kreşlerde duvardan duvara halılar çok tercih edilir. Çocuklar için en iyi seçenekleri sunduğu için bu talep gün geçtikçe artar. Hav yüksekliği, iplik kalitesi ve desenleri sayesinde duvardan duvara halı modelleri sevilerek döşetilmektedir. Firmamızın en çok satan anasınıfı halılarını meraklısı için listeledik.

Anasınıflarında en çok kullanılan duvardan duvara halı modelleri:

 • Anasınıfları için Papatya 01 duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Papillon 17 duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Papillon 27 duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Puzzle duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Sihir Dünyası 17 duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Smart City 97 duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Star Wars 79 duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Sweet Town 26 duvardan duvara halısı
 • Anasınıfları için Bonbon 01 duvardan duvara halısı

Anasınıfı Halısı Karo Halı Modeli

Diğer bir anasınıfı halısı çeşidi de karo halıdır. Çocuklar bu malzemeden döşenmiş zeminlerde oyunlar oynamayı çok sever. Yerde yuvarlanmaktan keyif alırlar. Yumuşak ve konforludur. Bu da onu tercih sebebi yapar. Nereden satın alınır? Halıfleks isteyenlere firmamız aşağıdaki ürünleri öneriyor…

Kreşlere özel üretilen karo halı model listesi:

 • Kreşe özel üretilen Tesla 02 karo modeli
 • Kreşe özel üretilen Da Vinci 555 karo modeli
 • Kreşe özel üretilen Bellini 15 karo modeli
 • Kreşe özel üretilen Da Vinci 503 karo modeli
 • Kreşe özel üretilen Rembrandt 03 karo modeli
 • Kreşe özel üretilen Tesla 05 karo modeli

Anasınıfı Halısı 6 Metrekare

Kreş halıları duvardan duvara alınacağı zaman bir duvardan diğerine kadar ölçüm yapılarak sipariş veriliyor. Karolarda ise metrekare başına ürün alınıyor. Genelde 6 m2 anasınıfı halısı tercih edilir. bazı modeller bu ölçüde hazır olarak satılır. Örneğin 18 metrekare bir alan döşemesi yapılacaksa 3 paket halı siparişi verirsiniz. 24 m2 için 4 paket, 30 m2 için de 5 paket satın almalısınız. Birkaç ürün önerimiz var…

En güzel anasınıfı halı modelleri öneri listesi:

 • En güzel kreş Minik Kalpler 01 halısı
 • En güzel kreş Beverly Hills 442 halısı
 • En güzel kreş Favorit 20 halısı
 • En güzel kreş Favorit 78 halısı
 • En güzel kreş Havana R181 halısı
 • En güzel kreş Havana R110 halısı
anasinifi-halisi-4
Anasınıfı Halısı

Anasınıfı Halısı Fiyatları 2023

Ne kadar? Anasınıfı halısı fiyatları belli oldu. 2022 yılında m2 için ortalama 140 – 160 TL aralığında ödeme yapılırdı. Kalitesi de bu fiyatları yükseltir ya da aşağıya çekerdi. 2023 yılında da anasınıfları yani kreşler için ortalama m2 başına 150 – 250 TL veriliyor. Bu tamamen fikir amaçlı bir ücret. Firmamızın listeleri sürekli güncellenir. Arayıp öğrenmek ve uygun fırsatlardan yararlanmak isteyebilirsiniz. Bu konuda en iyi seçeneklerde bizde var. Bunlardan yararlanmak için bir telefon kadar uzağınızdayız. Arayın, ürünleri sunalım. İyi günler.

 

İlginizi çekebilir: Bir Paket Parke Kaç Metrekare? Kaç Tane Var? 2023 Fiyatı Ne?

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button