Genel

En iyi Granit Görünümlü Parke Modelleri ve 2023 Fiyatları

granit-gorunumlu-parke-11

Granit görünümlü parke modelleri ile, modern ve çağdaş çizgide zemin döşemesi yapılıyor. Son yıllarda popüler bir zemin malzemesi haline gelen bu laminat parkeler özellikle granit görünüm arayanlara iyi bir seçenek oluşturuyor. Bu ürünler ev, iş yeri ya da balkon kısımlarında tercih edilirken yaygın bir bilinirliği olmadığı için çok sayıda merak edilen yönü var. Bu yazımızda Granit parke ne demek? Özellikleri neler? 2023 fiyat listesi nasıl? gibi merak ettiklerinizi yanıtlayacağız. Granit tipi zemin döşemesini parke farkıyla yakalamanız mümkün. Granit görünümü en iyi şekilde laminat parkeler yansıtıyor. Toz tutmayışı, estetik görünümü ve elbette zarafeti onun en belirgin tercih edilme sebepleri. Gelin 2023 model granit görünümlü parke çeşitlerini yakından tanıyalım.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Granit Görünümlü Parke Ne Demek?

Her türlü yaşam alanında kullanılan, temeli laminat olan ve yüzey kaplaması %100 granit görünümden oluşan parke çeşitlerine granit görünümlü parke denir. Gerçek bir granit mermer kullanmanın çok sayıda dezavantajı olur. Bu dezavantajlar parkeler ile avantaja dönüşüyor. Doğal bir malzemedir. Ahşap malzeme özel ölçülere göre işlenerek laminat levha haline dönüştürülür. Yüzeyine de özel presleme tekniği ile granit kağıt kaplaması yapılır.

Dünyada en kaliteli granit görünümlü parke ürünleri Alman markası olan AGT firması üretir. Alman mühendisliğinin ortaya çıkardığı dayanıklılık bu parkelerde de mevcuttur. Türkiye’de de en fazla tercih edilen marka olan AGT granit parkelerini satın almak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. İstanbul’un en büyük granit parkecisiyiz. Granit parke ölçüleri: 6 mm, 8 mm, 10 mm, 14 mm.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

Granit Görünümlü Parke Döşeme Özellikleri

Granit görünümlü parkeler 3 katlı katmandan oluşan ahşap bir ürünüdür. Farklı kalınlıklarda üretilir. Boyutları ile klasik laminat ölçüleriyle aynıdır. Sık kullanılan çeşidi 31. Sınıf3 32. Sınıf ve 33. Granit parkelerdir. Tercihlerinizde sizi etkileyecek birçok temel özelliği var. Bunlar aynı zamanda granit parke avantajlarıdır. Peki bunlar neler? İşte detaylar… Granit görünümlü parke döşemelerinin genel özellikleri ve avantajları:

 • Sıradan döşemelerden sıkılanlar için fark yaratan bir çizgisi var.
 • Estetik duruşuyla çok güzel dekorasyonları oluşturur.
 • Normalde granit taşı pahalıdır. Ama aynı şıklığı laminat parke ile ucuza sağlıyorsunuz.
 • Yüzey baskısı Alman kalitesindedir. Deforme olmaz. Uzun yıllar kullanıcısını memnun eder.
 • Döşemesi tıpkı klasik parkelerde olduğu gibi kolay ve pratiktir.
 • Toz tutmaması granit parkelerin en belirleyici özellikleri arasındadır.
 • Temizlemesi kolaydır. Nemli bez ya da vileda ile kolayca tozu alınır.

Granit laminat parke döşemesi için telefon hattımızı kullanınız. 0 (216) 335 34 68 ve 0 (531) 222 58 58 numaralarını tuşlayınız. Özel koleksiyonlarımızda hayalini kurduğunuz granit zemin döşeme modelleri bulunuyor. Uygun fiyat ve AGT kalitesiyle sahip oluyorsunuz.

2023’ün En İyi Granit Görünümlü Parke Modelleri

Parkede yeni sezon trendlerinin yavaş yavaş şekillendiği şu günlerde, granit görünümlü parke modelleri merakla takip ediliyor. Özellikle modern, çağdaş ve minimal bir stil çizgisinde ilerleyen bireyler, zeminleri için muhakkak granit parkeleri tercih ediyor. Herkesin tarzı farklı. Ancak şık ve güzel görünüm elde etmenin yolu bir. 2023 granit stili parke ürünleriyle bunu sağlayacaksınız.

1.      Beyaz Renk Granit Stil Parke Modeli

Granit, aslen bir mermer görünüme sahiptir. Genelde de koyu gri ya da siyah tonlarının olduğu bilinir. Ancak beyaz ve krem tonlarında da harika granit görünümlü parke modelleri bulunmaktadır. Yeni nesil mimari trendler yakından incelenirse zaten beyaz rengin hakimiyeti net olarak görülecektir. Koleksiyonumuzda güncel 2023 model granit parkeler bulunurken bu ürünler sayesinde kullanıcılar hayaline kavuşuyor. İşte onlardan bazıları… 2023 granit görünümündeki beyaz parke modelleri (AGT marka):

 • 2023 granit görünümlü Natura 002 Antalya Çam parke çeşitleri
 • 2023 granit görünümlü Natura 005 Perge Çam parke çeşitleri
 • 2023 granit görünümlü Natura Plus 502 Nil parke çeşitleri
 • 2023 granit görünümlü Natura Large 302 Napoli parke çeşitleri
 • 2023 granit görünümlü Concept 601 Centro parke çeşitleri
 • 2023 granit görünümlü Concept 602 Dorino parke çeşitleri

2.      Füme Granit Parke Modeli İle Evinize Ayrı Bir Hava Katın

Şüphesiz granitlerin zarafeti en iyi öne çıkaran renk füme. Koyu ama soft haliyle zeminde yumuşak bir hava yaratıyor. Özellikle evinin zemin kısmında özel ve granit stili yakalamak isteyen parke tutkunları bu renkten yana tercihini yapıyor. Bazı renkler farklıdır ve fark yaratır. Füme de onlardan. Evin dekoratif teması ne olursa olsun hemen uyum içine girer ve genel bütünlüğü bozmaz. Aksine katkıda bulunur. Eğer ki granit görünümlü parke arıyorsanız firmamızdan füme renk modeller talep edebilirsiniz. Füme renk 2023 model granit parkeler:

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

 • Granit görünümlü 2023 model Natura Slim 305 Ravello AGT laminat parkesi
 • Granit görünümlü 2023 model Effect 901 Toros AGT laminat parkesi
 • Granit görünümlü 2023 model Effect 902 Tibet AGT laminat parkesi
 • Granit görünümlü 2023 model Effect 903 Everest AGT laminat parkesi
 • Granit görünümlü 2023 model Effect Elegance Elbruz AGT laminat parkesi
 • Granit görünümlü 2023 model Effect Premium 901 Toros AGT laminat parkesi

3.      Yeşil Parke Koleksiyonlarındaki Nadide Granit Parke Modellerini Seçin

Son olarak granit parke önerisi almak, seçimlerde zorlanan kişiler için harika bir çıkış yolu. Şüphesiz hiçbir birey alacağı granit görünümlü parke modelinde hata yapmak istemez. İşte bu durumlarda profesyonel Yeşil parke mimarlarından evinize özel tavsiye ve fikirler alma imkanınız var. Yüzlerce AGT granit parke modelimizle size tasarım harikası zemin döşemeleri sunuyoruz. İşte 2023 model favori ürünlerimiz. 2023’teki granit görünümlü parke modası ve önerileri:

 • 2023’ün en iyi Effect Premium 905 Fuji granit parkesi
 • 2023’ün en iyi Effect Premium 904 Alp granit parkesi
 • 2023’ün en iyi Effect Premium 907 Ural granit parkesi
 • 2023’ün en iyi Effect Premium 901 Toros granit parkesi
 • 2023’ün en iyi Effect Elegance Solaro granit parkesi
 • 2023’ün en iyi Effect Premium 903 Everest granit parkesi

2023’ün Granit Görünümlü Parke Fiyatları

Granit görünümlü parke fiyatları 2023 yılında uygun fiyatla satılıyor. Model ve kalitesine göre farklı rakamlar bulursunuz. Ayrıca satıcı firmanın da kurumsal kimliği hem güven hem de ucuza alışveriş için önemlidir. Peki ama bu sen granit parkeler kaç TL oldu? Dönemsel olarak değişse de m2’i ortalama 400 TL’den başlıyor. Bazı AGT modellerinde m2 fiyatı 600 TL’yi bulabiliyor. 2023’te granit görünümlü en ucuz parke fiyatları:

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

 • 2023 Granit görünümlü beyaz parke fiyatı – 400 TL’den başlıyor *m2
 • 2023 Granit gri parke fiyatı – 500 TL’den başlıyor *m2
 • 2023 Granit görünümlü siyah parke fiyatı – 450 TL’den başlıyor *m2
 • 2023 Granit krem renk parke fiyatı – 460 TL’den başlıyor *m2

İstanbul Online Granit Görünümlü Parke Satın Al

İstanbul şehrinin tüm bölgelerine granit parke siparişi alıyoruz. İsteyen yerinde sunum ve ölçü alma gibi özel hizmetlerimizde bulunuyor. İstanbul granit parke sipariş hattımız 0 (531) 222 58 58. Bu numarayı arayabilirsiniz.   İlginizi çekebilir: 2023’ün En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri İle Tanışın!