Genel

En İyi Laminat Parke Markaları | 10 Harika Parkeci

en iyi laminat parke markalari 11

En iyi laminat parke markaları deyince muhtemelen aklınıza bir isim gelmiyor. Çok bilinen bir sektör değildir parkeciler. Bu sebeple tercihlerde büyük kararsızlıklar ile karşılaşılır çoğu zaman. Hataya düşmemeniz ve evinizin tarzından, kalitesinden ve atmosferinden uzak bir ürün döşetmemeniz için en iyi markaları listeledik. Kimisi yerli üretimken bazısı da Avrupa genelinde en çok satan özelliğe sahip. Kısacası zemin dekorasyonunda doğru adım atmanızı sağlayacak bir yazı ile karşınızdayız. Evde genel bir tadilat yapılacağı zaman ilk zemin döşemelerinden başlanır karar vermeye. Çünkü en büyük alanı bu ürünler kaplamaktadır. Diğer dekorasyon unsurları ne kadar şık ve tarz olursa olsun eğer zeminle uyumlu değilse sonuç negatife döner. Başta en azından ürüne ve renge karar vermelisiniz ki sonrasında bir sorun yaşamayasınız. Böyle yapan ev hanımları mutlu. Peki ya siz? En iyi laminat parke markaları listesini görünce kesinlikle mutluluğun ilk adımını atacaksınız. En iyi laminat parke markaları arasında bizler ilk sıraya AGT parke markasını koyuyoruz. Bunun da çok sayıda sebebi var ama en önemlilerini sıralayabiliriz sizler için. Öncelikle bir Alman mühendisliği ürünüdür. Yani tahmin de edileceği üzere çok sağlam bir işçilikle üretimi tamamlanmıştır. Uzun yıllar mutlu kullanımın da formülü de tam olarak bu. Dayanıklılık… Listede neler var önden bir göz gezdirelim. Günümüzün en iyi laminat parke üreten markalarının tam listesi:

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

  • AGT laminat parke markası
  • En iyi Balterio laminat parke markası
  • Kaindl laminat parke markası
  • Çamsan laminat parke markası
  • Vario laminat parke markası
  • Terra Click laminat parke markası
  • Smart Click laminat parke markası
  • Kronotex laminat parke markası
  • Desingfloor laminat parke markası
  • Sensa laminat parke markası

Tamı tamına 10 tane en iyi parke üretimini gerçekleştiren ve kusursuz ürünler ile %100 müşteri memnuniyet garantisi sağlayan marka sunduk sizlere. Şimdi bunları teker teker ele alacak ve detaylarıyla bilgilendireceğiz.

En İyi Laminat Parke Markaları Listesi

Artık yaşam alanınızda yahut iş yerinizde farklı bir havası olan şık ve bir o kadar da sağlam zemin döşemesi tercih etme vaktiniz gelmedi mi? En iyi laminat parke markaları sayesinde bunların her birine eksiksiz sahip oluyorsunuz. Kaliteyi uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bu markaları daha ilk dakikadan itibaren çok seveceksiniz. O halde başlayalım.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

En İyi AGT Laminat Parke Markası

Alman mühendisliği her türlü ürün ve sistemde kendisini ayrı bir yere konumlar. Evvela dayanıklılığıyla tüm dünyada nam salmıştır Alman menşeili ürünler. Laminat parke de durum aynı şekilde geçerlidir. Levhalar ister 6 mm ister 8 mm isterse de 12 mm olsun hiç fark etmez. Türüne göre fazlasıyla dirençli yapıya sahiptir. Hiç düşünmeden alabileceğiniz bu markayı en iyi laminat parke markaları listemizin ilk sırasına gönül rahatlığıyla ekliyoruz.

En İyi Çamsan Laminat Parke

Ben dayanıklı, sağlam ve şık laminat parke arıyorum. Bunun için de hiç riske girmek istemiyorum diyorsanız sizlere yerli ve milli bir markamız olan Çamsan laminat parkeleri önereceğiz. Yıllardır ülkemizde laminat ve ağaca şekil verme konusunda en iyiler arasında yer almaktadır. Farklı ve tarz bir koleksiyonları var. Hepsi de Yeşil Parke kataloğunda mevcut durumda sizleri bekliyor. Bu koleksiyona göz atmadan tadilata başlamanızı öneriyoruz.

En İyi Designfloor Laminat Parke

Benim için öncelik estetiktir, evimde en şık zemin kaplama ürünlerini görmek istiyorum diyen grupta yer alıyorsanız bu defa sizlere Designfloor laminat parke markasını tavsiye edeceğiz. Günümüzde çok sayıda mimari otoriter tarafından en iyi laminat parke markaları arasında gösteriliyor. Dayanıklılık seviyesi ideal iken şıklık oranı üst düzeydedir. Evinizin bir anda tüm havasını değiştirir. Bu değişim sizi bile şaşırtacak seviyede olur çoğu zaman. Hiç sıkılmadan kullanabileceğiniz bu ürü Yeşil Parke sitesinde satın alabilirsiniz.

En İyi Vario Laminat Parke Markası

Vario ürünleri ev hanımlarının çok sevdiği modellere sahip. Özellikle de gri tonlarındaki çeşitleriyle modern tarzın en iyi öncülüğünü oluşturmaktadır günümüzde. Ulaşımı Yeşil Parke ile çok basit bir hale geldi. 100’e yakın ürün arasından içinize sinen, tarzınızı öne çıkaracak olan modeli pratik olarak satın alıyorsunuz.

En İyi Sensa Laminat Parke Modelleri

Dünya genelinde bir popülerlik ve bilinirliğe sahip olan Sensa markası, son yıllarda modern hatlı ürünleriyle ev hanımlarının gönlünü çelmeye devam ediyor. Fiyat ve performans karşılaştırılması yapıldığında ve ürün zenginliği göz önünde bulundurulduğunda iyi bir tercih sebebi oluşturmaktadır. Türkiye’nin en büyük Sensa laminat parke koleksiyonuna sahip olduğumuzu da not düşmekte fayda var.

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

en-iyi-laminat-parke-markalari-3En İyi Smart Click Laminat Parke Markası

En iyi laminat parke markaları listemizdeki bir diğer isim de Smart Click. Çok geniş yelpazeli ürün kataloğu var. Herkesin her türlü zemin döşeme ihtiyaçlarına karşılık veren ürünler bunlar. Farklı bir şey arayanlar da bu sebeple ilk adres olarak Smart Click markasını tercih ediyor. Sitemizde Aspendos ve İsveç Çamı en çok beğenilen modelleri. Ayrıca Milas ve Pamukkale isimli modelleri de sevilerek kullanılıyor. Muhakkak göz gezdiriniz.

En İyi Terra Click Laminat Parke Modelleri

Son olarak en iyi laminat parke markaları listemizdeki Terra Click firmasından mevzu bahis edeceğiz. Aslında uzun uzadıya anlatmaya gerek yok bu kaliteli firmayı. Bir parkede olması gereken ve ihtiyaç duyulan her detayı en ince ayrıntısına kadar gerçekleştiriyorlar. Evet, buna şıklık ve dayanıklılık da dahil. Daha çok yaşam alanlarında döşeniyor. 6 mm ve 8 mm buralar için ideal kalınlıklar. 12 mm olanıysa ofisler için satın alınıyor.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

En İyi Laminat Parke Markaları Nerede Var?

En iyisini arayanlar her zaman hata yapmak istemeyen bireylerdir. Döşenecek ürün tamamen kusursuz güzellikte ve yapıda olmalıdır onlar için. Yeşil Parke güvencesi bu nedenle önemli. Alacağınız her ürün %100 orijinal ve garantili olmaktadır. Her biri fabrikadan satışa sunulmaktadır. En ufak bir sorunsal yaşamazsınız bizi tercih ettiğinizde. en-iyi-laminat-parke-markalari-4Online sipariş avantajlarımızdan da yararlanabileceğinizi not düşelim. Beğendiğiniz ürünün kodunu bize telefonda iletmeniz durumunda satış sürecini tamamlıyorsunuz. Ayrıca İstanbul’da ikamet eden müşterilerimiz Ümraniye ilçesindeki mağazamıza gelerek tüm ürünlerin kataloglarını yakından da inceleyebilirler. Siparişlerinizi elden de oluşturuyorsunuz.

En İyi Laminat Parke Markaları Pahalı mı?

Doğru noktadan sipariş verirseniz en iyi laminat parkeler pahalı olmaz. Aksine, çok daha makul rakamlar ile karşılaşırsınız biteviye. AGT parkelerin oranları diğerlerine göre kısmen daha yüksek. Daha makul bir bütçeye sahipseniz Çamsan ya da Designfloor ürünlerine göz atınız. Cazip gelecektir sizlere liste fiyatları. Son yıllarda Vario ve Sensa laminat parkelerde de büyük oranlı indirimler uygulanmaktadır. Bu markaların ürünlerini de takipte kalabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse bugün eğer kaliteyi, şıklığı ve zarafeti bir arada arıyorsanız öncelikli tercih noktanız Yeşil Parke mağazası olmalıdır. Diğer binlerce kullanıcının tercihi bu yönde. Siz de bu aileye katılabilirsiniz. İyi günler diliyoruz sizlere…   İlginizi çekebilir: Dudullu Parkeciler