Genel

En İyi Parke Markası Hangisi? | 7 Harika Marka Önerisi | 2024

en iyi parke markasi 11 scaled

Herkes evinin zeminlerinde kalitesinden asla ödün vermeyen parkeler ister. En iyi parke markası ile yaşam alanındaki şıklığı arttırmak, seneler boyu eskimeyen bir tarzsa sahip olmak arzular. Elbette bugün tüm bu istekleri karşılayan ürünlere sahibiz. Sektörde onlarca farklı markanın yüzlerce değişik modelini sunuyoruz kataloğumuzda sizlere. Çoğu zaman en iyi olmayı fahiş fiyatlar ile karşılaşmak olarak karıştırıyor kullanıcılar. Oysa bir parkede kaliteyi gösteren şey fiyat kadar ona oranlı performansıdır. Hangi parke markasını seçmeliyim?

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Her insanın bir kriteri vardır. Dekorasyonda da geçerlidir bu kriterler. Aslında hangi markanın seçileceğine karar verirken bunlar etkili olmaktadır. Öncelikle nasıl bir ekonomik bütçe ayırdınız? Yaşam alanınızın genel mimari tarzı ne? Ne kadar alana parke kaplatacaksınız? Modern bir dokunuş mu istiyorsunuz yoksa rustik modasını mı benimsediniz? Telaş etmeyin. Tarzınız ve kriterleriniz ne olursa olsun sunacağımız en iyi parke markası listesi ile kesinlikle doğru seçimler yapabileceksiniz.

Günümüzün en iyi ve en güzel parke markası listesi:

  • AGT laminat parke markası
  • Çamsan parke markası
  • Kaindl parke markası
  • En iyi Sensa parke markası
  • Vario parke markası
  • Smartclick parke markası
  • Terraclick parke markası
  • Kronotex parke markası
  • Balterio parke markası
  • Designfloor parke markası

2024 Yılının En İyi Parke Markaları

En iyi parke markasını seçerken çok sayıda kriteri göz önünde bulundurduk. Model yönünden şık, kullanım yönünden performansı yüksek, fiyat yönünden ideal olmasına özen gösterdik. Zemin tadilatına başlamadan önce muhakkak bu yazıyı okuyun ve fikir sahibi olun. Markaları yakından tanırsanız risk yapma ihtimaliniz de ortadan kalkar. Şık ve estetik bir parkeyi döşetirsiniz evinize. Kaliteden memnun kalacaksınız ve sevdiklerinize o markayı kesinlikle tavsiye edeceksiniz. İşte güncel en iyi parke markası listesi…

AGT Parke Markası: Zarif ve Dayanıklı

Ülkemizin yerli ve milli markaları arasında olan AGT Parke aynı zamanda ‘Ahşabı geliştiren’ unvanıyla da bilinmektedir. 1984 yılında Antalya bölgesinde kuruldu ve o yıldan günümüze kadar büyük satış hacimlerine ulaştı. Ürünlerinde hem geleneksel hem de modern modasına yer veriyorlar. Her iki tarafı da düşünerek üretim yapıyorlar. Bu da onları en iyi parke markası listemizin ilk sırasında olmaya hak kazandırıyor. Mutfaklarda 8mm levha salonlarda 12mm levha kullanabilirsiniz. En çok tercih edileni ise 8mm kalınlıktaki ürünleridir.

Balterio Parke Markası: Parkede Alman Dayanıklılığı

Kimi için başlıca kriter dayanıklılıktır zemin döşemelerinde. Özellikle de evcil hayvanı olan, çocuklu ya da çok sık misafiri gelen aileler güçlü levhaları döşetmek ister evine. Siz de onlardan biriyseniz Balterio parke markasının gücünden faydalanabilirsiniz. Alman mühendisliğiyle öne çıkan bu ürün en iyi parke markası olarak görülüyor çok sayıda otoriter tarafından. Elbette dayanıklılık arttırılırken şıklık unsuru da unutulmamış kesinlikle. Yeni nesil modelleri göz kamaştırıyor. Daha çok modern tarzın benimsendiği söyleyebiliriz. Eğer minimalist bir ev planlaması yapıyorsanız düşünmeden tercih edin bu markayı.

Designfloor Parke Markası: Hem Çevreci Hem Şık

Dünya genelinde her geçen gün azalan ağaç popülasyonunu göz önünde bulunduran nadir parke firmalarından birisidir Designfloor. Sırf bu özelliğiyle bile en iyi parke markası unvanını hak ediyor bizlerin nezdinde. Görünüm ve doku olarak doğal yapıda bir sunum yapar. 2 çeşit kalınlığı var. 8mm ve 12mm. Koleksiyonumuzda bu markanın 50’den fazla modeli bulunmaktadır. Çok çeşitli kataloğu sayesinde seçim alternatifiniz oluşuyor. Sağlıklı bir zemin döşemesinin hayalini kuranları bu markaya davet ediyoruz.

Kaindl Parke Markası: En Güzel Parkeler

Ülkemizin önce parke üretim kuruluşlarından birisi de Kaindl firmasıdır. Ağaca hayat vererek üst seviyede ürün gruplarını oluşturuyorlar. Şıklık ve dayanıklılık üzerine kurulmuş bir ilkeleri var. Zaten kullanıcıları da bu sebeple markadan çok memnun durumda demek mümkün. Ev, iş yeri, ofis, atölye her alanda tercih edilebilir. Yoğun insan trafiğine karşı da kullanılması mümkün. Üst düzey bir dayanıklılık performansı içerisinde. En çok satılan ürünlerinin kalınlığı 12mm ölçüsündedir. 8mm olanları genelde koridor, mutfak gibi alanlarda önermekteyiz.

Sensa Parke Markası: Sıradışı Bir Güzellik

Sensa markası her şeyden önce güzelliği ön plana çıkarıyor ürünlerinde. Bu sebeple de sıradışı renkler sunuyor koleksiyonlarında. Elbette dayanıklı ama bir AGT parke kadar performans sergilemiyor. Zaten kullanım alanları da farklı. Sensa’yı evde tercih edebilirsiniz. Ama çok yoğun insan giriş çıkışı olduğu bir mağazada kullanmanız önerilmez. Zira levha kalınlığı buna müsait değil. 8mm ürünlerinin şıklığından muhakkak faydalanın. Bu en iyi parke markası listesinde yer almakta olan firmanın tüm ürünlerini de Yeşil Parke koleksiyonunda bulabilirsiniz. Satın almalarınız için bizi arayınız. Fiyatları da uygun rakamlardan oluşuyor.

Vario Parke Markası: Yeni Nesil Parkeler

Teknolojinin gelişmesiyle parke sektöründe de yeni modeller görmekteyiz. Yeni nesil parkelerin günümüzdeki en önemli üreticilerinden birisi e Vario markasıdır. Özel yüzey kaplamaları ve malzemeler sayesinde UV ışınlarına yüksek oranda direnç özelliği kazandırılıyor. Parkeniz güneşe maruz kalsa da solmalar ve renk atmalarıyla karşılaşılmıyor. Bu yönüyle etkileyici gerçekten. Ayrıca estetik görünüme de fazlasıyla önem veren bir misyonları var. Pişman olmayacağınız ürünlere bu en iyi parke markası ile ulaşabilirsiniz. Nereden mi alınır? Elbette Yeşil Parke mağazasından. Günümüzde tüm Vario ürünleri koleksiyonlarımızda yer almaktadır eksiksiz olarak.

Çamsan Parke Markası: Zemin Döşemede Harika Görünüm

Son olarak en iyi parke markası listemizdeki Çamsan firmasından bahsedeceğiz sizlere. Kullana ev hanımları bilir ne derecede şık ve kaliteli olduğunu. Ama bilmeyenler için hemen belirtelim, ahşap ya da gri tonlarında hayal ötesi güzellikte ürünleri var. 1978 senesi kuruluşlu olan bir şirket ülkemizde ilk defa parke üretimi yapan marka unvanıyla da farklı bir yere konumlamıştır kendisini. Çok sayıda kullanıcıya sahip günümüzde. Siz de onların arasına girebilirsiniz. Kolay temizlenebilir, dayanıklıdır, zarif bir görünüm sunar, toz tutmaz, ses ve ısı yalıtımı gibi özelliklere sahiptir. Kısaca her yönüyle büyüleyici bir markadan bahsediyoruz kesinlikle. Şu ana kadar sizlere en iyi parke markası listesi kapsamında toplamda 7 tane isim belirttik. Günümüzde bize göre ülkenin en güzel ve kaliteli parke ürünlerini bu firmalar üretiyor. Aralarında seçim yaparken zorlananlar olabilir. Çünkü her birinin koleksiyon ürünleri gerçek anlamda zariftir. Ama seçimlerinizde kendinize bazı kriterler koymanızı öneriyoruz.

Öncelikle ne tür bir alana döşeme yapacaksınız bunu belirleyin ve o alanın ne gibi zemin ihtiyaçları olduğuna karar verin. Ancak bu vasıta ile doğru sonuçlara ulaşabiliriz. Mutfak için mi parke lazım? Desingfloor markası iyi bir seçim olacak. Salona mı ihtiyacınız var? Çamsan ürünlerini mutlaka göz önünde bulundurun. Kalabalık bir ofise mi kaplama yapacaksınız? O halde size AGT markasının büyüleyici özelliklerinden faydalanmanızı önereceğiz. Yeşil Parke sitesinde tüm bu ürünlere tek bir tık ile ulaşma imkanınız var. Dilerseniz Ümraniye Showroom mağazamıza da uğrayabilirsiniz. Online alışverişlerinizi oluşturmak için bizleri arayın. Sizlere en iyi çözümleri yaratalım. İyi günler dileriz.

İlginizi çekebilir: Dudullu Parakeciler