Genel

En Şık Alman Laminat Parke Modelleri ve M2 Fiyatı | 2024

alman-laminat-parke-11

Alman laminat parke modelleri aynı zamanda ithal parke markaları olarak da geçer. Aslında yerli markalarımız ile aralarında hiçbir fark yoktur. Türkiye, parke üretiminde Almanya’nın da tüm Avrupa’nın da önünde olan bir ülke. Bugün dünyanın çoğu noktasına büyük laminat parke ihracatı yapılıyor. Yeşil Parke firmamız da dünyanın ve Türkiye’nin en güzel, Alman kalitesinde ürünlerini koleksiyonlarında satıyor. Peki nedir bu Alman parke markası kavramı? Ne gibi özellikleri temsil ediyor? Bireyler parke ararken neden “Alman malı” kavramını tercih ediyor? Bilgi dolu bir yazı daha hazırladık sizler için.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Alman Laminat Parke Nedir?

Zeminlere doğru malzeme entegre edilirse harika sonuçlar elde edilir. En başta güzellik sonra da yalıtım özelliklerine sahip olunur. Her ikisi de insanlara büyük katkı ve konfor sağlar. Bilindiği üzere Almanya ülkesi, ürün üretimi konusunda dünya genelinde “dayanıklılık” kavramının karşılığını bulmaktadır. Bu nedenle satın almalarda “Alman dayanıklılığı” olarak telaffuz edilir. Ülkemizde üretilen çoğu markanın da ürünleri Alman laminat parke standartlarındadır. Almanya’da üretimi yapılan ve ülkemizde satılan, güçlü ve ısı yalıtımında yüksek seviyeleri sunan, zarif ve estetik parke çeşitlerine Alman laminat parke markası denir. Tıpkı Fransız, Belçika ve İtalya gibi ithal parke çeşitleri kategorisindedir.

Alman malı kalitesinde firmamızın harika ürünleri var. Kaindl ve designfloor bunlara örnek. Satın alıp evinize kaplattığınızda bir parkeden çok daha fazlasına sahip oluyorsunuz. Şu sıralar evine parke döşetmeyi planlayanların mutlaka bir ürün önerisine ihtiyacı var. Çok geniş yelpazeli bir sektör. İyiyi ararken kötüyü bulmak istemezsiniz. Alman laminat parke kalitesini bulmak ise sadece ve sadece Yeşil Parke markasıyla mümkündür. Hangi ürünleri sattığımızı hemen not düşelim.

Alman malı kalitesinde laminat parke markalarımız:

 • Alman malı kalitesinde Smart Click Laminat Parke tercih edin.
 • Alman malı kalitesinde Terra Click Laminat Parke satın alın.
 • Alman malı kalitesinde Kaindl Laminat Parke ürünlerine güvenin.
 • Alman malı kalitesinde Kronotex Laminat parke her zaman tercih edin.
 • Alman malı kalitesinde Sensa Laminat Parke evinize döşetin.
 • Alman malı kalitesinde Vario Laminat Parke güzel ürünleri bulun.
 • Alman malı kalitesinde Çamsan Laminat Parke ürünlerine güvenin.
 • Alman malı kalitesinde AGT Laminat Parke gözü kapalı satın alın.
 • Alman malı kalitesinde Balterio Laminat Parke ile hataya yer yok.
 • Alman malı kalitesinde Designfloor Laminat parke ile en güzel zeminleri bulun.

Alman Malı Parkelerin Özellikleri

Son yıllarda zemin dekorasyonunda en popüler malzeme şüphesiz laminat parkeler. Ama bu malzemeler de kendi içinde bariz kalite sınıflarına ayrılıyor. En iyi kaliteyi veren ülkeler ise başta Türkiye olmak üzere Belçika, Fransa ve Almanya’dır. Hepsinin de ürünleri uygun fiyatla Yeşil Parke’de bulunur. Özellikle de Alman laminat parke lideri Kronotex ürünleriyle zeminler harikulade laminatlara kavuşur. Peki ama bu Alman malı parkelerin genel özellikleri neler? Neden Alman parkeleri seçmeliyiz? İşte cevabı…

Alman malı parkelerin en temel özellikleri ve avantajları:

 1. Alman malı demek kalite demektir. Dayanıklılık, güç ve yıpranmama onun yapısında vardır. Ortalama ürün ömrü 25 – 30 seneleri bulabilir. Elbette kullanıcıların kullanım kalitesiyle orantılıdır.
 2. Alman parkelerin şıklığı dünyada çok popülerdir. Bu tür ürünleri döşeten bir birey, eşsiz dekorasyon görünümleriyle karşılaşır. Modern ve çağdaş bir ev kurmak istiyorsanız, Kronotex parkeyi öneriyoruz.
 3. Sağlıklı malzemelerdir. Doğadan gelen ağaca şekil verilerek üretilir. Üretim de ya da yüzey kaplamasında kimyasallar kullanılmaz. Sağlığınızı önemsiyorsanız Kronotex ürün tercih edin.
 4. Böylesine özel bir marka olan Alman laminat parke ürünlerini pahalı diye düşünebilirsiniz. Oysa uygun ürünlerdir. Eğer ki Yeşil Parke’den satın alırsanız çok ucuza bulmanız bile mümkün. Kaçırmayın deriz.
 5. Son olarak döşemesinin kolay olduğunu söyleyerek bitirelim özellikler listesini. Kilit sistemi kullanılır ve yapışkan gibi materyallere ihtiyaç duyulmaz. Pratikçe döşeyebilirsiniz. Kesinlikle Alman malı parkeler doğru bir tercih.

2024’ün En Kaliteli Alman Laminat Parke Markaları

Parke alırken eviniz için en iyisini seçmek zorundasınız. Bu dekorasyon seçeneğinde hata yapma lüksünüz yok. Çünkü yapacağınız hamle sonucunda önünüzde 10 – 20 yıllık bir kararı vermiş oluyorsunuz aslında. Kötü bir zemin döşettiğinizde yaşayacağınız can sıkıntısını bir hayal edin. Evet, kesinlikle istemeyeceğiniz bir sorunsal doğuyor. Çünkü sürekli olarak yenileyebileceğiniz yerler değil bu kısımlar. Bu nedenle Yeşil Parke’nin ürünlerine ve önerilerine güvenin. En kaliteli Alman laminat parke markalarının bizde olduğunu unutmayın.

En Kaliteli Alman Parkesi Kronotex Markasıdır

Her zaman en kaliteli Alman parkesinin hangisi olduğu merak edilir. Bu konuda da çok spekülatif görüşler var. Ama uzmanların ve parke ustalarının en öncelikli markası Kronotex oluyor. Ürünleri ülkemizde müthiş oranda satıyor ve fiyatları da uygun. Neden Kronotex parke satın almanız gerektiğinizi özetleyelim.

Neden Alman markası Kronotex satın almalıyım?

 • Çünkü en kaliteli zemine sahip olursunuz.
 • Çünkü evinizin şıklığı sizi ve misafirlerinizi büyüler.
 • Çünkü ısı yalıtımıyla fatura tasarrufu sağlarsınız.
 • Çünkü uygun fiyata döşetirsiniz.
 • Çünkü sağlıklı malzemelerdir.
 • Çünkü zemin döşemesi çok kolaydır.
 • Çünkü hızlı teslimat ile adresinize gelir.
 • Çünkü harika uyumlu süpürgelikleri var.

İthal Alman malı parke arıyorsanız Kronotex seçin. Bunu da Yeşil Parke üzerinden gerçekleştirin. Satış sonrası sorun yaşamamak adına ürünleri bizden almanız ve bizim ustalarımızca döşetmeniz çok önemli. İstanbul’da yerinde sunum ve döşeme faaliyetleri yürütüyoruz. Telefonlar arayın ve taleplerinizi iletin.

Alman Laminat Parke Fiyatları 2024

Alman parkesi ne kadar? henüz zemin döşemesine başlamadıysanız ve malzeme arıyorsanız muhakkak aklınızdaki parametrelerden birisi de ürünün kaça geleceğidir. Maliyet hesabı yaparak zemin döşeten bireyler daha fazla avantaja sahip olur. Peki ama 2024’ün en güzel Alman laminat parke fiyatları kaç TL? İşte detayları…

Alman Parke Markaları Nereden Bulunur?

Alman laminat parke Yeşil Parke mağazasından sipariş edilir. Satın almalarda büyük fırsat ve kolaylıklar sağlıyoruz. En güzel ürünü koleksiyonumuzda bulun ve modunuzu yükseltin. Evinizin şık olmasıyla sizin de enerjiniz artacak. Üstelik uygun fiyata satın alınca bu enerji ikiye katlanacak. Şimdiden huzurlu bir alışveriş diliyoruz. Aklınıza takılanlar için bizi aramayı unutmayın. İyi günler.   Sipariş Telefon Hattı 1: 0 (531) 222 58 58 Sipariş Telefon Hattı 2: 0 (216) 335 34 68

En İyi Alman Parke Markası Neler?

Almanya, kaliteli parke üreticileriyle tanınan bir ülke olduğundan birçok ünlü parke markası bulunmaktadır. İşte bazı önde gelen Alman parke markaları:

 1. Parador: Parador, yüksek kaliteli laminat, ahşap ve vinil parke ürünleri ile bilinen tanınmış bir Alman markasıdır. İnovasyon ve estetik tasarım konusundaki liderliğiyle tanınır.
 2. Meister: Meister, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir diğer Alman parke markasıdır. Ahşap laminat, masif ahşap parke ve vinil kaplama gibi çeşitli zemin kaplama çözümleri sunar.
 3. Kährs: Kährs, İsveç merkezli olsa da, Avrupa pazarında geniş bir etkiye sahip olan bir parke üreticisidir. Yüksek kaliteli masif ahşap ve laminat parkeleriyle tanınmaktadır.
 4. Haro: Haro, ahşap zemin kaplamaları konusunda uzmanlaşmış bir Alman markasıdır. Geniş ürün yelpazesi ve çevre dostu üretim yöntemleri ile bilinir.
 5. Haindl Flooring: Haindl Flooring, yüksek kaliteli masif ahşap parkeleriyle tanınan Alman bir markadır. Ahşap kaplama ve zemin çözümleri sunar.

Bu markalar, yenilikçi tasarımları, kaliteli malzemeleri, dayanıklılıkları ve çeşitli ürün seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Ancak en iyi marka seçimi kişisel tercihlere, bütçeye ve projenin gereksinimlerine bağlı olarak değişebilir. Satın almadan önce ürünlerin özelliklerini ve müşteri yorumlarını incelemek faydalı olacaktır.

İlginizi çekebilir: Artan Parkeleri Değerlendirme Yöntemleri | 7 Harika Tasarım