Genel

En Şık Tasarımda Beyaz Parke Modelleri | 30 Model Önerisi

beyaz parke 11

Zemin döşeme malzemelerinin en değerli ve gösterişlisi olan beyaz parke modelleri, 2023 yılında evlerin zarafetini arttırıyor. Parke kullanıcıları açık tonları daha çok seviyor. Zira, evdeki diğer aksesuar ve objeler ile açık ton zemin her zaman daha uyumlu olur. Doğal malzeme beyaz renk ile bir araya gelince ortaya çıkacak olan sonuçlar her zaman kullanıcısını memnun eder. Ama ürün temel ve teknik özelliklerini en azından belli bir seviyede bilmek şart. Ofisinizin ya da evinizin zeminine farklı bir dokunuş yapacağınız zaman bu yazıdaki bilgileri mutlaka göz önünde bulundurun. Bugün herkes ya beyaz parke modellerini kullanıyor ya da döşeme için plan yapıyor. Ama çoğu kişi yine bu ürünlerin özelliklerini, çeşitlerini ve fiyatlarını tam olarak bilmiyor. Güzel bir eve sahip olmak zeminlerin şıklığına bağlı. Bu alanda tadilat yaparken hata yapma lüksünüz yok. Peki nedir bu beyaz renkteki parke modelleri? Özellikleri neler? Hangi markanın ürünleri satın alınmalı? Ve elbette 2023 yılının fiyat listesi ne oldu? Tek tek cevaplıyoruz.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

Beyaz Parke Nedir?

Çevreci yaklaşımlara bağlı kalarak ormanlardaki ağaçlardan elde edilen, yaşam alanlarının zemin kısmına kaplanan ve renk yönüyle beyazın tonlarını barındıran laminat ve lamine ürünlere beyaz parke denir. Duvar kenarlarıyla uyumlu ve estetik olması için de beyaz süpürgelikler kullanılır. Modern, çağdaş ve minimalist bir stili temsil eden bir renktir. Her birey bu renkte parkenin hayalini kurar. Talep artışları da markaların açık tonlara yönelimli bir üretim vizyonunu ortaya koyar. Beyaz parkeler ağaca şekil verilerek üretilir. Ama üretim aşamasının en başında renkleri beyaz olmaz. Laminat levha boyutlarına ve şekline sokulduktan sonra yüzeyine özel baskılama tekniği ile beyaz renkli bir tabaka preslenir. Renkli kağıtlara reçine emdirilir ve istenilen her türlü renk ve desen ortaya çıkar. Bu kağıtlar sonrasında parke levhasına kaplanır. Ortaya kullanıma hazır bir parke çıkar. Sağlıklı parke bulmak isteyen bir kullanıcı, kaliteden ödün vermez. Günümüzde beyaz parke üretiminde kanserojen madde kullanımları da oluyor. Maliyet düşürücü bir hamle olduğu için bazı firmalar bu yolu seçiyor. Ancak firmamız tüm ürünlerinde %100 sağlıklı olmasını şart koşmuş durumda. Yani parkeniz ağaçtan zemininize ulaşıncaya kadar hiçbir kimyevi madde ile tepkime altına sokulmaz. Çocuklarınızla ve sevdiklerinizle sağlıklı bir ev dekorasyonunun kapısını Yeşil Parke ile aralıyorsunuz. Sağlıklı ve modern beyaz renkli parke model önerileri:

 • Sağlıklı beyaz renkte Natura 002 Antalya Çam parkesi
 • Sağlıklı beyaz renkte Natura Line 201 Kanyon Meşe parkesi
 • Sağlıklı beyaz renkte Concept 600 Casella parkesi
 • Sağlıklı beyaz renkte Bella 104 Vegas parkesi
 • Sağlıklı beyaz renkte Bella 101 Lilyum parkesi

En Çok Tercih Edilen Beyaz Parke Modelleri 2023

Parke malzemesi, ev tabanında geleneksel kullanılan ilk ürünlerden biri. 6 ila 14 cm kanlıklarında üretilir. Farklı boy, kalınlık, renk ve aşınma derecesi vardır. Bu da bir beyaz parke satın alırken çok yönlü parametreleri gözden geçirmeniz anlamına geliyor. Önemsenmeyen, gelişigüzel satın alınan her ürün bir dekoratif risk taşır. Kaç cm kalınlıkta olacak? Kaçıncı sınıf parke daha uygun olur? Hangi tonda beyaz seçilmeli? Fiyatları 2023 yılında ne kadar? Pahalı mı? Bu sorulara doğru yanıtları bulan herkes zemin tadilatından mutlu ayrılır. Beyaz parke satın alırken E1 standardında olmasına gayret gösterin. Bu kod o ürünün içerisinde kanserojen bir materyal içermediğinin resmi kanıtıdır. Sınıf olarak da ev için 31. Sınıf ofis için de 33. Sınıf parkeleri seçmeniz akıllıca olur. Burada daha fazla bilgi ihtiyacınız doğarsa da 31. 32. 33. Parke Sınıfları Nedir? En Çok Kullanılanlar yazısını okuyun. Doğru seçime bir adım daha yaklaşacağınızdan şüpheniz olmasın. En güzel beyaz parke, kalitesi yeterli seviyede olandır. Her beyaz renkte gördüğünüz laminat parkenin iyi olacağını düşünmeyin. Belki görsel açıdan sizi kandırabilir. Ama işlevsellik boyutuyla ilerleyen süreçte sizi mağdur eder. Firmamızın bu alanda güzel çözümleri var. En başta da Türkiye’nin en kaliteli beyaz laminat parkelerini satıyor olmamız bizi farklı kılıyor. Firmamızı arayabilir, uzmanlardan ürün özelliklerini dinleyebilir ya da ürün seçiminde öneri talep edebilirsiniz. Beyaz parkelerin arasında en çok AGT ve Çamsan ürünleri tercih ediliyor. Sebebi birinin Alman mühendisliğiyle üretilmesi diğeri de ülkemizdeki en güzel ve kaliteli parkeleri tasarlıyor olması. Beyaz rengin parkedeki gösterişli hali sizi kendisine hayran bırakacak seviyede. Natural beyaz yahut meşe beyaz tonları iyi bir tercih. Çam ürünlerinin de beyaz tonları zeminde fark yaratıyor. Ofislerde kimi zaman Designfloor ürünlerini öneriyoruz ve döşüyoruz. Satıştan önce çok yönlü bir perspektiften bakıyor ve en doğru alışverişi yapmanızı sağlıyoruz.

Halı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Halı Modelleri

1.      Zarif ve Şık AGT Beyaz Parke Modelleri

Salondan mutfağa, yatak odasında koridora ve hatta çocuk odalarına kadar her yer AGT parkeye emanet. Almanya’dan çıkan ve %100 kaliteyi temsil eden AGT ürünlerinin beyaz parke seçenekleriyle fazla sayıda var. Evinizin şık ve dikkat çekici olmasını mı istiyorsunuz? Farkınızı ortaya çıkarıp misafirlerinizi dekorasyona hayran bırakmak mı hayaliniz? Beyaz AGT parkeyi satın alın. Çünkü herkes böyle yapıyor. Koleksiyon içerisinde onlarca farklı stil var. Döşemekten asla pişman olmayacağınız ürünler ise şunlar… AGT markasının en güzel beyaz renk parke ürünleri:

 • AGT Marka Parkede çok sevilen Natura 002 Antalya Çam beyaz renk
 • AGT Marka Parkede Natura 201 Kanyon Meşe beyaz renk
 • AGT Marka Parkede sevilen Natura 004 Pasifik Çam beyaz renk
 • AGT Marka Parkede beğenilen Natura Line 502 Nil beyaz renk
 • AGT Marka Parkede çok satan Natura Line 503 Volga beyaz renk

2.      Estetik Görünümde Çamsan Beyaz Parke Modelleri

Çamsan parke, yenilikçi ve çağdaş çizgilere önem veren, her zaman kullanıcısına %100 memnuniyet hedefleyen bir yerli zemin döşeme markası. Kimi insan için estetik kaygılar ön planda tutulur. Çamsan’ın beyaz renkli parkeleri bu kaygılara son verir. Öyle ki, zeminde minimal ve özgün bir hava yaratır. Firmamızda 50’den fazla yeni nesil Çamsan modeli var. Beyaz parke döşemesi yapacaklar için güzel bir fırsat. Harika görünümlü Çamsan beyaz renkte parkeler:

 • Beyaz renkte Çamsan parke Modern 2005 Royal Meşe önerisi
 • Beyaz renkte Çamsan parke Klasik 1505 Asos Meşe önerisi
 • Beyaz renkte Çamsan parke Klasik 702 Batı Çam önerisi
 • Beyaz renkte Çamsan parke Avangard 4520 Odeon Meşe önerisi
 • Beyaz renkte Çamsan parke Klasik 640 Modern Meşe önerisi

beyaz-parke-33.      Kalite ve Şıklığın Bir Araya Geldiği Balterio Beyaz Parke Modelleri

Her zaman ev dekorasyonuna önce zeminden başlayın. Çünkü bu kısımlara verilen özen daha fazla olması gerekiyor. İyi bir planlama ve araştırmanın başaramayacağı şık dekorasyon yoktur. Balterio parke modellerini seçerseniz işiniz daha da kolaylaşır. Özellikle de rengin en beyaz ve saf halinde bir parke döşemesi muazzam sonuçlar ortaya çıkarır. Bugün hemen herkesin evinde parke var. Ama Bu evlerin %60’ına yakınında beyaz renkli parkeler kullanılmakta. Firmamızın bu alandaki tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle her şey sizin için güzel ve kolay olacak. Hangisi satın almalı? Bunu merak edenlere 5 beyaz parke önerimiz var… En güzel beyaz renkteki Balterio parkeler:

 • Balterio marka beyaz Vitality Jumbo 133 parke
 • Balterio marka beyaz Vitality Superb 389 parke
 • Balterio marka beyaz Vitality Deluxe 210 parke
 • Balterio marka beyaz Vitality Deluxe 304 parke
 • Balterio marka beyaz Vitality Jumbo 428 parke

4.      Modern ve Çağdaş Vario Beyaz Parke Modelleri

Son yılların en popüler zemin kaplama markasından birisi de Varo şirketi. En şık ve estetiği fazla ürünler üretiliyor. Özellikle de beyaz tona olan yatkınlıkları, modern görünümü arayanlara seçenek oluşturuyor. Vario beyaz parke modelleri hem iş yerine hem de eve döşenebilir. İhtiyaç duyulan her kalınlıkta ürün seçenekleri oluşturulmuştur. Firmamızın 2023 kataloglarını incelerseniz bunu zaten göreceksiniz. Tavsiyemiz, satın alımlarınızdan önce bize danışmanızdır. Size en değerli Vario parkelerini önereceğimizi bilmenizi isteriz. 2023’ün beyaz renkli en güzel Vario parkeleri:

 • 2023 model beyaz parke renklerinde Vario Exclusive 5G Rio
 • 2023 model beyaz parke renklerinde Vario Premium Medium Beykoz
 • 2023 model beyaz parke renklerinde Vario Exclusive 5G Ünye
 • 2023 model beyaz parke renklerinde Vario Premium Beyaz Meşe
 • 2023 model beyaz parke renklerinde Vario Premium Medium Fethiye

5.      Yeni Nesil Tasarımlar İçin Designfloor Beyaz Parke Modelleri

Dünya değişiyor. Tasarımlarda da yeni nesil tarzlar ve stiller doğuyor. Ev dekorasyonu 20 yıl öncesine göre çok başka bir konuma ulaştı. Artık 2-3 sene öncesinin bile ev tarzları insanlar için eski gelebiliyor. Oysa beyaz parke kullananlar her yıl eskimeyen ve trendini yitirmeyen parkelerin de sahibi oluyor. Bu nedenle beyaz renk her zaman en fazla önerilendir. Risk sevmeyen, maceraya atılmak isteyen beyazın büyüleyici etkisinden faydalanır. Designfloor yerli ve bir o kadar da milli bir marka. Ülkemizin en güzel coğrafyalarındaki ağaçlardan parkeler üretiliyor. Hiç tereddütsüz firmamızdan satın alabileceğiniz nadir zemin ürünlerindendir. Tasarımıyla göz dolduran Designfloor beyaz parkeler:

Laminat Parke Modelleri

İlginizi Çekebilecek Laminat Parke Modelleri

 • Designfloor marka beyaz renk Blue Line Wood 906 White parke
 • Designfloor marka beyaz renk Blue Line Wood 913 Old Hava parke
 • Designfloor marka beyaz renk Blue Line Wood 910 Aragon parke
 • Designfloor marka beyaz renk Creativ 627 Polar Oak parke
 • Designfloor marka beyaz renk Creativ 628 Syracuse parke

Düz Beyaz Parke Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parke modellerinin popülasyonunun hızla arttığı şu günlerde düz beyaz parke tercihlerinde bir artış var. Herhangi bir desen olmasan dümdüz beyaz renkle kaplanmış levhalar, tasarımda tamamlayıcı bir rol üsteliyor. Örneğin duvarını desenli mi? Kapılarınız koyu renk mi? Mobilyalarınız ahşap görünümlü mü? Her seçenekte beyaz renkli parke döşetebiliyorsunuz. Ama satın almalarda az sonra belirteceğimiz hususlara dikkat etmenizde fayda var. İşte fark yaratan ve bilinçlendiren satın alma detayları… Kullanıcı psikolojisinde parke satın alırken ilk parametre genelde görsel ihtişam oluyor. Büyüleyici güzellikte bir parkeyi gören hemen o ürüne sahip olmak istiyor. Oysa güzelliğin yanına kaliteyi eklemezseniz mağdur olursunuz. Bir laminat güzel görünecek şekilde tasarlanabilir. Anca bu onun kaliteli olacağı garantisini vermez. Her ikisinde de iyi seviyeyi yakaladığınızda da beyaz parke döşemeniz hayal üstü olur. beyaz-parke-4Kalınlığının döşeme alanınıza uygun olduğundan emin olamadığınız hiçbir ürünü satın almayın. Çok ince alırsanız kısa sürede yıpranmalar meydana gelir. İhtiyaçtan fazla kalın bir levha döşerseniz bu sefer de konformist açıdan memnun kalmazsınız. Parke Kalınlıkları Kaç Cm Olmalı? En Güzel Kalınlıktaki Parkeler yazısını okuyarak konu hakkında aydınlanabilirsiniz. Son olarak üstüne parmak basacağımız nokta, parke ve süpürgelik uyumudur. Eğer beyaz parke döşemesi tercih ederseniz aynı tonda ve malzemede bir süpürgelik montajı yaptırmanız gerekecek. Elbette farklı süpürgelik varyasyonları denenebilir ama her zaman en garanti stili denemek faydalı seçenektir. En Güzel Beyaz Süpürgelik Modelleri ve 2023 Fiyatı yazısında da bu konuya son noktayı koyduk. Beyazın soft havasını evinde bulmak isteyen bu uyarılarımıza da kulak vermeli.

Beyaz Parke Modellerinin 2023 Fiyat Listesi

Her ailenin dekorasyon bütçesi farklı. Sektörde de farklı bütçelere hitap eden beyaz parke modelleri var. Bu demek değil ki uygun fiyatlı bir parkenin pahalı rakamlı olana oranla daha az şık duracağı… Güzel bir dekorasyon tamamen doğru tercihler ile alakalıdır. Evinizin ruhunu en iyi şekilde açığa çıkaracak olan beyaz parkeyi bulduğunuzda paranın bir önemi yoktur. Sonuçlar sizi ve sevdiklerinizi zaten memnun eder. Peki ama beyaz parke modelleri 2023 yılında ne kadar satılıyor? En önemlisi de bu parkeler bu yıl pahalı mı? İşte cevabı… Parkelere tek bir fiyat verilmez. Hele ki beyaz parke modellerine sabit bir rakam söylemek hatalı olur. kalite, yüzeyindeki pres kalitesi, malzemenin iyi oluşu, marka gibi bazı parametreler netleştikten sonra ortaya maliyet çıkar. M2 başına fikir amaçlı fiyat listesi verebiliriz. Ama bu rakamlarım %100 net olmayacağı, telefonla aranırsa doğru ücretlerin verileceğini de şerh düşelim. Eğer Çamsan seçerseniz beyaz parkenize m2 başı 150 – 250 TL arası ödersiniz. Olur da seçiminiz Alman markası olan AGT parkeden yana olursa 180 TL ile 300 TL aralığında fiyatlar önünüze çıkacak. Balterio ve Designfloor markaları için de hemen hemen bu ortalamaları örnek olarak gösterebiliriz. beyaz-parke-5Beyaz parke, beyaz süpürgelik, beyaz süpürgelik köşe aparatı ve döşeme işçiliği dahil toplam bir paket tercih ederseniz 2023 fiyatlarında inanılmaz bir düşüş görürsünüz. Çünkü paket parke hizmetleri her zaman büyük fırsat oluşturur. Firmamız da bunu çok iyi yapar. Telefonla bizi aradığınızda hem tek parke fiyatı hem de paket tarifelerimizden haberdar olabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Modelleri

İlginizi Çekebilecek Duvar Kağıdı Modelleri

Online Beyaz Parke Satın Al

Beyaz parke nereden alınır? Beyaz renkli tüm parkeler firmamızdan satın alınır. İki kanal var. İlki online mağazamız. Burası yeni nesil bir web teknolojisi ile oluşturuldu ve %100 kullanıcı dostu tasarıma sahip. İkinci seçeneğiniz ise Ümraniye’deki showroom mağazamızdır. Buraya uğrayarak bir çayımızı içebilir ve bu esnada özel sunumlarımızı inceleyebilirsiniz. Son ve özel bir seçeneğimiz de yerinde ürün sunumudur. Eğer talep ederseniz evinizde ücretsiz olarak sunum ve ölçü alma hizmeti de sunuyoruz Yeşil Parke olarak. Her yönüyle beyaz parkeleri inceledik. Kaç TL’ye alınacağından ne olduğuna, özelliklerinden ürün tavsiyelerine kadar kapsamlı bir çerçevede konuyu anlattık. Artık beyaz parke satın alırken iyi bir bilgi sahibi oldunuz. Şimdi tek yapılacak şey bir ürün seçmek ve satın almak kaldı. Burada da online hizmetlerimize yönlendireceğiz sizleri. İnternet sitemiz üzerinde tüm ürünlerimiz bulunuyor. 0 (531) 222 58 58 hattımızı arayınız ve işlemlerinizi bu hat üzerinden yapınız. İyi bir gün ve kaliteli bir zemin dekorasyon süreci olsun sizin için. İyi günler.   İlginizi çekebilir: Süpürgelik Köşe Aparatı Nedir? 6, 8, 10, 12 Cm Modelleri