En Ucuz Cami Halısı Fiyatları | Cami Halısı M2 Fiyatları

Blog geri dön
En Ucuz Cami Halısı Fiyatları

En Ucuz Cami Halısı Fiyatları | Cami Halısı M2 Fiyatları

En ucuz cami halısı fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler aynı zamanda mescit halısı uygun fiyat araştırması da yaparlar. Bu araştırmaların sonucunda bazı firmalardan ucuz cami halısı fiyatı alabilirler. Ancak bu her cami halısı modelinin ucuz olmasının yanı sıra kaliteli de olması anlamına gelmez.

Kaliteli cami halısı modelleri arıyorsanız ve uygun fiyatlı olsun diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cami halısı modelleri gibi diğer bütün ürünlerimizin kalitesi tüm Türkiye genelinde bilinmektedir. Kaliteli cami halısı modelleri en ucuz şekilde firmamızdan temin edilebilmektedir.

en-ucuz-cami-halisi-fiyatlari
En Ucuz Cami Halısı Fiyatları

En Ucuz Mescit Halısı m2 Fiyatı Nedir? 

Ayrıca ucuz mescit halısı çeşitleri de mevcuttur. Türkiye’nin her iline ürün gönderimi sağlayabilmekteyiz. En ucuz mescit halısı modelleri nerededir, hangi firmadadır diyorsanız bu sorunuzun cevabı İstanbul genelinde olduğu gibi Türkiye genelinde de Yeşil Parke olarak cevaplanır. Camilerimizde ve mescitlerimizde bilindiği gibi yerlere halı serilir.

İbadet için bu yerlere gelen kişiler yerde oturarak ibadet ederler. Namaz kılmak için gelenlerin yanında ayrıca dua etmek için camiye gelenlerin sayısı da çoktur. Cami halısı modeli uygun fiyata olur, ama kaliteli olmazsa bu halılar kısa sürede aşınır. Aşınmaması için kaliteli modellerin seçilmesi gerekir.

en-ucuz-cami-halisi-fiyatlari

İstanbul Cami Halısı Fiyatları Ne Kadar? 

İstanbul cami halısı fiyatları il genelinde çok kişi tarafından aratılır. Cami halısı en uygun fiyat için bizi aramanız halinde sizin için en uygun fiyatı verebilmekteyiz. Cami halısı modelleri özgün, geleneksel desenlerden oluşur. Camilerin zeminine döşenmek için genellikle desenli duvardan duvara halılar tercih edilir. Camilerimizin iç tasarımı, duvarları, tavanı işlemeli, oymalı ve kakmalı el işçiliğinden oluştuğundan yer döşemelerinin de buna uyması sağlanmış olur. Yeşil Parke en yeni cami halısı modelleri tüm müşterilerine sunmasıyla bilinir.

en-ucuz-cami-halisi-fiyatlari

Cami Halısı Metrekare Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Günümüzde en ucuz cami halısı fiyatları araştırılmaktadır. Çünkü ev halıları cami halısı ile kıyaslandığında daha küçük kalır. Daha geniş alanda kullanıldığından maliyeti de en düşük olması gerekir.

Genellikle cami halısı firmaları tarafından belirli kurallar göz önünde bulundurularak fiyat listesi oluşturulmaktadır. Böylece akrilik cami halısı ya da seccadeli cami halısı fiyatları ortaya çıkar.

A- Cami Halısı Üretimi

İstanbul cami halısı üreticileri başta olmak üzere diğer tüm şehir firmaları cami halısı üretim aşamasına dikkat eder. Üretim esnasında kullanılan ip modelleri birincil belirleyicidir.

Sık kullanılan akrilik cami halısı ile tüylü cami halısı aynı ipten üretilmez. Aynı malzeme kullanılmadığı gibi üretim esnasında harcanan eforda birbirinden farklıdır.

Bu noktada en ucuz cami halısı fiyatları ortaya çıkması adına görece daha basit üretilen halılar olması gerekir. Fiyatlandırma sırasında kaliteye bağlı olarak fiyatında da artış meydana gelir.

B- Cami Halısı Firması

Kişiler tarafından tercih edilen cami halılarımız firmalar bazında değişime uğrar. Yeşil Parke tarafından bahsedilen maddelere göre uygun fiyatlar oluşturulur.

Fakat diğer cami halısı firmaları araştırıldığında göreceksiniz ki aynı modele rağmen farklı fiyatlar sunan firmalar bulunur. Firma kendi içerisinde elde etmek istediği kâr oranına bağlı olarak fiyatı aşağı ya da yukarı çeker.

Sadece kâr oranı değil cami halısı firmasının bulunduğu şehir dahi fiyatlandırmaları etkiler. Çünkü, firma rakiplerini de göz önünde bulundurarak kendi pazarını oluşturmak isteyecektir.

en-ucuz-cami-halisi-fiyatlari

C- Cami Halısı Metrekaresi

Kullanılacak cami halısı modelleri ne olursa olsun temel fiyatlandırma metrekare başından hesaplanmaktadır. Metrekareye göre alanınızın duvardan duvara halı kaplama yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Metrekarelerine bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Ancak bu daha çok kolay hesaplama yapmak adına belirtilir. Fiyat belirleyici olmaktan ziyade, fiyatların daha kısa sürede ve doğru hesaplanmasında etkili olur.

Kısaca en ucuz cami halısı fiyatları olarak bahsedilen modeller aslında metrekaresi en düşük fiyattan verilen mescit halısı modelleri olmaktadır.

D- Cami Halısı Modelleri

Temel belirleyicilerden bir diğeri, cami halısı modelleri olmaktadır. Cami halısı modelleri farklı türden meydana gelir. İstanbul camileri olmak üzere diğer tüm camilerde aslında bu modellere denk gelmek mümkündür.

Her modelin kendi içerisinde kalitesi ve görünümü değişiklik gösterir. Estetik güzelliğinde ön planda tutulduğu bu aşamada tercih edilecek halı modeli fiyatların değişiklik göstermesine neden olur.

Cami Halıları Modelleri Neler?

En ucuz cami halısı fiyatları araştırma sırasında modellerin fiyatlara etki ettiği görülmektedir. Cami halı modelleri fiyat konusunda bu kadar önemli olduğu için modeller hakkında da bilgi edinmek gerekir.

A- En Ucuz Cami Halısı Fiyatları| Tüylü Cami Halısı

Sık kullanılan modellerden birisi tüylü cami halılarıdır. Yüzleri tamamen düz değildir. Aksine tüylü tüylü ipliklerin çıktığı görülür. Bu aslında halıya dokunulduğunda yumuşak ve rahat bir hissiyat bıraktırır.

Genelde çok sık kullanılmasından ötürü en ucuz cami halısı fiyatları arasında tüylü halı modellerini görebilirsiniz.

B- Seccadeli Cami Halısı

Camide genel olarak namaz kılınmasından ötürü halı desenleri arasında seccadeli olan modeller bulunmaktadır. Normal bir seccade boyutu hesaplanarak halıda bölümler oluşturulmaktadır.

Safları belirlerken rahatlık sağladığı gibi görünüm olarak da ortama uyum sağlamaktadır. Fiyatları ortalama olarak piyasada seyir etmektedir.

en-ucuz-cami-halisi-fiyatlari

C- Göbekli Cami Halısı

Göbekli cami halısı görmeye alışık olunan modellerden sadece birisidir. Bu modelde genelde halının tam orta kısmında dairesel bir işaret bulunur.

Dairesel, yuvarlak simgeler cami figürleri içinde sık tercih edilir. Ortada tek ve büyük olabildiği gibi birden fazla olacak şekilde de ayarlanabilmektedir.

2022 Güncel Cami Halıları m2 Fiyatları Ne Kadar?

Firmalar en ucuz cami halısı fiyatları oluşturarak daha fazla müşteriye ulaşmak ister. Fakat kimi firmalar daha fazla kâr elde edebilmek için fiyatları daha yüksek tutabilmektedir.

Cami halısı metrekare fiyatları farklılaşmaktadır. Ancak ortalama olarak 65-80 TL arasında değişen miktarları bulunmaktadır. Modele ve firmaya bağlı olarak fiyatta artış görülebilir.

En Ucuz Cami Halısı Fiyatları için Yeşil Parke ile İletişime Geçin!

Camilerde kullanılmak üzere en ucuz cami halısı fiyatları araştırıyorsanız, doğru adres Yeşil Parke! Online sitesi üzerinden siz de kısa sürede modellere erişebilirsiniz.

İhtiyaç olan kadar metrekareyi belirterek uygun fiyat teklifine erişebilirsiniz. Kısa sürede teslimat ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Whatsapp Görüşmesi
1
Whatsapp Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button