Genel

En Ucuz Halıfleks Fiyatları | 1 M2 Halıfleks Kaç TL? | 2024

halifleks-fiyatlari-2023-11

Son yılların en zarif zemin trendinden bulunan halıfleks fiyatları 2024 itibariyle merak konusu olmaya devam ediyor. Geçmiş seneye oranla %20’e varan bir zam yaşandı. Estetik, güzel ve şık bir yaşam alanı zeminini sahip olmak için ucuz halıfleksler bulmak bu yıl önemli. Major ve klasik halıların m2 fiyatı uygundan başlar. Daha lüks ve ihtişam arayanlar uygun bir bütçe ayırmak zorundadır. Metrekare arttıkça maliyetler de artar. Öyleyse 2024 yılının en güzel zemin ürünü olan halıflekslerin fiyatı ne kadar? birlikte öğrenelim.

**Mağazamız İstanbul / Ümraniye'de yer almaktadır.

Tüm Türkiye'ye gönderim sağlamaktayız.**

2023’ün En Çok Tercih Edilen Halıfleks Renkleri İle Tanışın!

Teknolojinin gelişmesiyle halıfleks ürünleri de çok sayıda yeniliğe maruz kaldı. İplik yapısı, örgü kalitesi ve desenleme teknikleri bunların başındadır. En güzel döşeme halıya en ucuz şekilde ulaşmak iste her insanın temel hayali. 100 metrekarelik bir evi döşetmek demek ciddi bir maliyet olacağı için sahip olacağınız her indirim her kampanya bütçenizi rahatlatacak. İşte 2024 yılındaki en güncel halıfleks fiyat tarifeleri.

En Ucuz Halıfleks Fiyatları 2024 Listesi

Halıfleks fiyatları 2024 yılında ekonomik rakamlardan başlar. Bu rakam belli modeller için geçerlidir. Unutulmamalı ki halıflekste iplik ve örgü kalitesi arttıkça, metrekare başına belirlenen maliyet ücreti de yükselecektir. Ama Yeşil Parke mağazası olarak müşterilere her zaman öncelikle kaliteden yana olmalarını öneriyoruz. Çünkü bu hem evin zarafeti için önemli hem de içinde yaşayan bireylerin sağlık ve konforu için değerli. Günümüzde ideal bir m2 halıfleks döşemesinin işçilik bedeli dahil fiyatı uygun civarıdır. Elbette daha düşük bütçeli aileler için de harika alternatiflerimiz bulunmaktadır. İşte detaylı tablo…

2024 yılının en ucuz halıfleks modellerinin fiyat tablosu:

TARİHHALIFLEKS MODELİFİYATI
2024Döşemelik Açık Füme İnce Halıfleks için ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Bej İnce Halıfleks ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Bordo İnce Halıfleks ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Deve Tüyü İnce Halıfleks için ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Füme İnce Halıfleks ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Kırmızı İnce Halıfleks için ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Siyah İnce Halıfleks ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Sütlü Kahve İnce Halıfleks için ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Turkuaz İnce Halıfleks ucuz fiyatArayınız
2024Döşemelik Samur siyah Halıfleks için ucuz fiyatArayınız

*bu oranların tahmini olduğu ve dönemsel olarak değişebileceği unutulmamalı.

İstanbul, İzmir ve Ankara için en ucuz halıfleks fiyatları 2024 listesine sahibiz. Döşeme alanınız ister az m2 isterse de çok m2 olsun hiç fark etmez. Tek yapacağınız bizi arayıp bir teklif oluşturmak. Alacağınız fiyat teklifi kesinlikle sizi çok şaşırtacak. Dünyanın en iyi markalarından biri olan Samur halıfleks markasını koleksiyonlarımızda sunuyoruz. Siz de bu büyüleyici ve kadınların zeminde aradığı konforu sunan halıları muhakkak inceleyin. 0 (531) 222 58 58 telefonumuzla sizleri bekliyoruz.

2024 Yılı Halıflekslerin M2 Fiyatı

Halıfleks, 2024 yılının trend zemin halı tarzını yansıtıyor. Bir duvardan diğerine kadar boşluksuz bir şekilde döşendiği için ismi sıkça “duvardan duvara halı” olarak da anılıyor. Özellikle çocuk odalarının favori ürünüdür. Büyüme çağındaki çocuklar sürekli olarak zemine temas ederek oyunlar. Onların hem konforunu hem de sağlığını korumak ise ebeveynlerin asli görevidir. Çocuk motifli ve baskılı halıfleks döşemesi yaparak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Peki ama çocuk odası için halıfleks fiyatları 2023 ne kadar? İşte cevabı…

Bu yıl yani 2024 senesi içerisinde Samur marka halıfleks modellerinin metrekaresine farklı fiyat tarifeleriyle ulaşabileceksiniz. Örneğin bir modelden m2 başına 300 TL’ye faydalanacakken kimi çeşitten de m2 için 500 TL’ye satın alma yapacaksınız. Tavsiyemiz, zemin alanınızın ölçüsünü almanız ve bunu bize telefonla bildirmeniz. Böylece sizlere en hesaplı olan halıfleks fiyat teklifini sunabileceğiz.

Ev İçin En İyi Halıfleksler 2024’te Ne Kadar?

Halıfleks ürünler yaşamın her alanında karşınıza çıkabilir. Otel, tiyatro, sinema, iş yeri, mağaza, devlet dairesi ve daha onlarcası bu listeye dahil edilebilir. Fakat ve lakin en çok nerede kullanılır diye merak ediyorsanız bunun yaşam alanı tipi yerlerde yani evlerde kullanıldığını söyleyebiliriz. Çünkü insanlar, evde vakit geçirdikleri her an diliminde konfora erişmek ister. Yere çıplak ayak ile bastığında o pamuksu hissiyatı bulmayı arzular. Bunun için halıfleksin etkin özelliğine başvurmanız gerekir. En tipi halıfleks fiyatları 2024 sezonunda ucuz – orta – pahalı kategorilerinde sınıflandırılabilir. Bütçeniz hangi kategorideyse ona göre ürün sunumları gerçekleştiriyoruz sizlere. Her türlü sınıfta en üst kaliteyi vereceğimizden şüpheniz olmasın. 1 metrekare ucuz halıfleks 2024 yılı boyunca ekonomik aralığında sizlere sunulacak. Ülkedeki ekonomik şartlara göre de rakamlarda aşağı ya da yukarı yönlü hareketlenmeler yaşanabilecek.

2024 Ofis Halıfleks Modelinin Fiyatları

Ofisler, çok sayıda insanın gün içerisinde girip çıktığı, ve bu esnada ayakkabı ile zemine temas edildiği alanlardır. Gerek hijyen, gerek pratik temizlik gerekse de şıklık için halıfleks döşemeleri yapılmalıdır. Çünkü ofis zemin döşemeleri 2024 trendlerin zirvede Samur halıfleks bulunmaktadır. Ofis yerleri için tam bir fiyat performans ürünleridir. Çok uzun seneler (ortalama 10 – 15 yıl) sorunsuz bir kullanım imkanını oluşturur alıcısına. Ofis tipi halıfleks fiyatları 2024 verilerini araştırdık ve tahmini metrekare değerlerinin ekonomik civarında olduğunu gördük. Örneğin 10 m2 bir ofis alanınızı mı döşeteceksiniz. İşçilik + halıfleks ürün bedeli dahil ekonomik gibi ucuz ve hesaplı harcamalarla bunu mümkün hale dönüştürüyorsunuz. Bizi arayan müşterilerimize muhakkak en uygun teklifleri hazırlıyoruz. Sitemiz genelinde ürünleri inceleyebilir ve satın almak için telefonumuzu kullanabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmeden kesinlikle halıfleks almaya karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.

2024 Yılında En Ucuza Halıfleks Ürünlerini Nereden Satın Alabilirim?

Halıfleks fiyatları 2024 araştırması kadar bu ucuzlukta modelleri hangi mağazadan satın alınacağı da merak uyandıran bir durum. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara şehrinin insanları hesaplı alışverişin merkezini araştırıyor. Aslında yanıt çok da uzağınızda değil. Yeşil Parke tüm Türkiye’nin en uygun ve bir o kadar da ucuz halıfleks satıcısıdır. Metrekaresi 300 – 400 TL’ye bile döşeme hizmeti alabilme imkanınız varken bu fırsatı kaçırmamanız akıllıca bir tutum olacaktır. Büyük projeler için İstanbul için yerinde sunum ve ölçü alma hizmetimiz de bulunuyor. Bizi arayın, fiyat teklifini yerinde alma imkanından yararlanın. Şimdiden siz değerli müşterilerimize güzel bir gün diliyoruz.

 

2024 Halıfleks modellerinin en ucuza sipariş telefonu : 0 (216) 335 34 68 | 0 (531) 222 58 58

 

İlginizi çekebilir: 2023 Karo Halı Fiyatları | En Ucuz 50×50 Karo Halılar